reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

reklama
Dzień dobry☺️ ja dziś obudziłam się godzinę przed budzikiem, a wcześniej właśnie mogłam spać bez limitu 🙈 także coś mi się odmienia😂 jestem trochę przerażona rozmiarem moich piersi, bo urosły jakiś rozmiar i mam nadzieję, że już się to zatrzyma… narazie wypływają ze stanika 🙄 robię dziś też posiew moczu dla spokoju 😇 jak coś wyjdzie to mam się odezwać do gin i będzie antybiotyk (ale od poprzedniego badania moczu minęło 1.5tyg więc możliwe, że tych bakterii już nie ma). Miłego dnia !
 
Dzień dobry☺️ ja dziś obudziłam się godzinę przed budzikiem, a wcześniej właśnie mogłam spać bez limitu 🙈 także coś mi się odmienia😂 jestem trochę przerażona rozmiarem moich piersi, bo urosły jakiś rozmiar i mam nadzieję, że już się to zatrzyma… narazie wypływają ze stanika 🙄 robię dziś też posiew moczu dla spokoju 😇 jak coś wyjdzie to mam się odezwać do gin i będzie antybiotyk (ale od poprzedniego badania moczu minęło 1.5tyg więc możliwe, że tych bakterii już nie ma). Miłego dnia !
Dzień dobry.🙂 Mi też piersi tak urosły. Już się przymierzam do kupna nowych staników🤣
 
Ja dziś z rana napiłam sie naczczo soku pomarańczowego i nie był to dobry pomysł. Ledwo odwiozłam córkę 🤢

A dziś w planach może coś podłubie w ogródku. Chociaż nie mam na nic siły, cały czas chce mi sie spać ,ale mam dosc juz tego wylegiwania sie 😅 ze skrajności w skrajność

U mnie już 9+1 😱 ale czas zasuwa


Ludek🫂
 
Hej wszystkim. Jak po weekendzie??? Jak brzuszki?? Mój mam wrażenie jakby delikatnie się uwypuklał juz🙉 a z synkiem to dopiero od 5 było już widać i bo wiadomo o co chodzi. A tu 10 tydzień 🧡 ja mam wizytę za 2 tyg... Też czuje się zmęczona. A i staniki nowe też będą potrzebne przy nachylaniu piersi się jakby wylewaja😆😆
 
Dzień dobry 😊 U mnie dzisiaj 9+6 🙈 i w piątek upragniona wizyta u lekarza (cały czas się martwię, czy z bobo wszystko ok 🥺), także mam nadzieję że w końcu się uspokoję 😊 to będzie szalony tydzień, bo wyjeżdżam służbowo na zarząd korpo, w którym pracuję 🙈 to moja pierwsza ciąża, a u mnie brzuch też dość mocno odstaje. Zawsze byłam szczupła i raczej nie skompletowałam luźnych ciuchów, dlatego zamówiłam nowy zestaw na spotkanie, żeby ukryć brzuszek 😅
 
Hej wszystkim. Jak po weekendzie??? Jak brzuszki?? Mój mam wrażenie jakby delikatnie się uwypuklał juz🙉 a z synkiem to dopiero od 5 było już widać i bo wiadomo o co chodzi. A tu 10 tydzień 🧡 ja mam wizytę za 2 tyg... Też czuje się zmęczona. A i staniki nowe też będą potrzebne przy nachylaniu piersi się jakby wylewaja😆😆
No u mnie też brzuch jakby uwypuklił się, ale waga narazie jeszcze stoi. U mnie w ciazy też późno się pokazał, do 6mies nic nie było widać, ale czytałam, że zazwyczaj w 2 ciąży właśnie dużo szybciej witać w 9-10 tyg już może być wypukły. U mnie wg USG 9+6
 
Hej wszystkim. Jak po weekendzie??? Jak brzuszki?? Mój mam wrażenie jakby delikatnie się uwypuklał juz🙉 a z synkiem to dopiero od 5 było już widać i bo wiadomo o co chodzi. A tu 10 tydzień 🧡 ja mam wizytę za 2 tyg... Też czuje się zmęczona. A i staniki nowe też będą potrzebne przy nachylaniu piersi się jakby wylewaja😆😆

Hej! Ja wczoraj też na imprezę rodzinna nie wiedziałam jak się ubrać żeby na razie brzuszka nie było widać 🥹🫣
Ogólnie jest dobrze czasami wieczorem mdłości, ale zgadzam się czas leci jak szalony dziś już 10 tc. ❤️ Za tydzień wizyta we wtorek 😬
 
reklama
Hej, prawie całą noc nie mogłam spać. Bolał mnie brzuch, czułam jakiś niepokój. Na szczęście młody się wcześnie rano nie zerwał, więc trochę odespałam. Po śniadaniu zdecydowanie lepiej na żołądku, zobaczymy jak długo ten stan się utrzyma 😁

U nas cieplutko, więc zaraz chyba idziemy na spacer.

@bluecaat będzie dobrze, trzymam kciuki ❤️
 
Do góry