reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Hej. Przepraszam, że znowu ja z grudniowych się wtrącam, ale proszę powiedzcie mi tylko czy to ginekolog wypisuje te xonvea? Ja już byłam w ciazy, ale lekarze zawsze mówili, l musi samo minąć, taki urok ciąży, ewentualnie szpital i kroplowa. W szpitalu dali mi hydroksyzyne. Pomogła, ale zasypiałam na stojąco po niej. Mam na razie takie mini mdłości, ale zaczął się 6 tydzień i boję się że znowu będę miała wesoło z tymi miłościami i zwracaniem ;(
 
reklama
Hej. Przepraszam, że znowu ja z grudniowych się wtrącam, ale proszę powiedzcie mi tylko czy to ginekolog wypisuje te xonvea? Ja już byłam w ciazy, ale lekarze zawsze mówili, l musi samo minąć, taki urok ciąży, ewentualnie szpital i kroplowa. W szpitalu dali mi hydroksyzyne. Pomogła, ale zasypiałam na stojąco po niej. Mam na razie takie mini mdłości, ale zaczął się 6 tydzień i boję się że znowu będę miała wesoło z tymi miłościami i zwracaniem ;(
Mi ginekolog, nawe 2 ginekologow przepisało w tej ciąży i to bez jakiegoś proszenia ,powiedziałam tylko co mi jest i pyk. Jak byłam w ciąży w 20/21 to to samo gadali co napisałaś że takie uroki ciąży i trzeba przeżyć
 
Dziewczyny ciężko mi się ogarnąć mam mega obniżony nastrój ciągle siedzę i płacze. Nie planowaliśmy z mężem dziecka od kilku tygodni moje życie zaczęło wyglądać inaczej . Nie mogę się pogodzić z myślą że jestem w ciąży . Czy to minie? Czy tylko ja się nie cieszę z faktu że jestem w ciąży ? Proszę 🙏 tylko mnie nie oceniajcie 🫣🤦🏻‍♀️
 
Dziewczyny ciężko mi się ogarnąć mam mega obniżony nastrój ciągle siedzę i płacze. Nie planowaliśmy z mężem dziecka od kilku tygodni moje życie zaczęło wyglądać inaczej . Nie mogę się pogodzić z myślą że jestem w ciąży . Czy to minie? Czy tylko ja się nie cieszę z faktu że jestem w ciąży ? Proszę 🙏 tylko mnie nie oceniajcie 🫣🤦🏻‍♀️

Ale wiesz, że nie musisz być w niechcianej ciąży?
 
Cześć dziewczyny! Dziś piękne słoneczko , nawet sobie po spałam niby w dzień drzemka za drzemka to mogłabym cały czas 🤭😂
Mam pytanie .. jak wasze włosy w ciąży? Bo moje sypia się strasznie, przed ciążą trochę wypadały a teraz jest masakra...🥺
moje tez okropnie lecą :( liczę na to, ze z czasem będzie lepiej 😅
 
Hej. Przepraszam, że znowu ja z grudniowych się wtrącam, ale proszę powiedzcie mi tylko czy to ginekolog wypisuje te xonvea? Ja już byłam w ciazy, ale lekarze zawsze mówili, l musi samo minąć, taki urok ciąży, ewentualnie szpital i kroplowa. W szpitalu dali mi hydroksyzyne. Pomogła, ale zasypiałam na stojąco po niej. Mam na razie takie mini mdłości, ale zaczął się 6 tydzień i boję się że znowu będę miała wesoło z tymi miłościami i zwracaniem ;(
ja tez we wcześniejszych ciążach nie miałam żadnych leków. Ten lek to jakaś nowość, nie wiem od którego roku ale w 2020 po prostu czekałam aż właśnie minie, a teraz tez gin na moje słowa „umieram przez mdłości” od razu zaproponował :) czy tylko gin nie wiem
 
reklama
Dziewczyny ciężko mi się ogarnąć mam mega obniżony nastrój ciągle siedzę i płacze. Nie planowaliśmy z mężem dziecka od kilku tygodni moje życie zaczęło wyglądać inaczej . Nie mogę się pogodzić z myślą że jestem w ciąży . Czy to minie? Czy tylko ja się nie cieszę z faktu że jestem w ciąży ? Proszę 🙏 tylko mnie nie oceniajcie 🫣🤦🏻‍♀️

Ja nie oceniam - jeszcze rok temu gdyby mi się zdarzyła ciąża też nie tryskałabym radością 🤷‍♀️ i każda z nas zna koleżanki, które mierzyły się z podobnymi odczuciami - może warto z kimś porozmawiać? 🙂 psychologiem? Pewnie brzmi to idiotycznie, ale w przypadku ciąży zazwyczaj faktycznie wszystko dobrze się układa i te bobaski „z zaskoczenia” dają najwięcej radości 😊 Włosi mówią, że każde dziecko rodzi się z bochnem chleba pod pachą😊
 
Do góry