reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

reklama
Mój gin do którego chodze prywatnie zaleca Prenatal Uno + 2x Magne B6
I właśnie prenatal uno ma te foliany


Za to powiem Wam ,że ten na NFZ to jakaś porażka nic mi nie zalecił oprócz wit d 20 000j 😅
 

Załączniki

  • 20240403_144119.jpg
    20240403_144119.jpg
    2,4 MB · Wyświetleń: 31
  • 20240403_144127.jpg
    20240403_144127.jpg
    2,5 MB · Wyświetleń: 35
Moja gin też poleca Prenatal albo Pueria. I żeby nie wybierać preparatów z żelazem - wg najnowszych wytycznych przyjmowanie żelaza szkodzi, jeśli nie ma podstaw do jego suplementacji
 
Mój gin do którego chodze prywatnie zaleca Prenatal Uno + 2x Magne B6
I właśnie prenatal uno ma te foliany


Za to powiem Wam ,że ten na NFZ to jakaś porażka nic mi nie zalecił oprócz wit d 20 000j 😅
O fajnie, i jak Ci się sprawdza? Ja biorę obecne prenacaps + dha, ale irytuje mnie branie 4 tabletek dziennie plus magnez i inne...

Pueria przynajmniej ta uno jak patrzyłam też ma w połowie niewłaściwy kwas foliowy 😔
 
O fajnie, i jak Ci się sprawdza? Ja biorę obecne prenacaps + dha, ale irytuje mnie branie 4 tabletek dziennie plus magnez i inne...

Pueria przynajmniej ta uno jak patrzyłam też ma w połowie niewłaściwy kwas foliowy 😔
Biore dopiero 2 dzień 😅 do tej pory brałam omega med optima start po prostu kupiłam to od razu przy pozytywnym tescie i wybrałam już do końca bo też ma dobry skład. Ale fakt tu łykasz 1 tabletke i spokuj .
 
Hej :) ja Was czytam regularnie, miałam do Was dołączyć, ale termin wg kalkulatorów tak 30.11 a 2.12 więc bezpieczniej mi raczej na grudniowki ;) ale powiem Wam, że już są nowe preparaty. Ja np już kupiłam taki prenatal uno ;)
Super dzięki za info ja dzisiaj szukałam w necie i nie znalazłam, muszę poszukać typowo tego :)
 
reklama
Do góry