reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Hej :) ja Was czytam regularnie, miałam do Was dołączyć, ale termin wg kalkulatorów tak 30.11 a 2.12 więc bezpieczniej mi raczej na grudniowki ;) ale powiem Wam, że już są nowe preparaty. Ja np już kupiłam taki prenatal uno ;)
Jak dobrze ze to dziś napisałaś, bo akurat skończyło mi się opakowanie :D ciekawe czy w aptekach będą wciskać nieświadomym ten stary aby wyprzedać czy ten nowy zgodnie z zaleceniami
 
reklama
Ja z rana czuje sie najlepiej,ale mnie chyba mdli cały dzień z różnym nasileniem. Do tego też bym spała/leżała ile sie da. Nie moge doczekać sie znowu dobrej pogody bo w ten weekend czułam sie bardzo dobrze , ciągle na dworku, wiecej miałam energii. No i nie mam apetytu,jem kanapke z szynką żeby mnie nie mdliło, a wszystko mam obrzydzone i jak próbuje pomyśleć o czymś co bym zjadła to aktualnie nie ma takiej rzeczy . Chyba że pomarańcze,ale też bez przesady. Niby nie rzygam a to już plus, ale jestem momentami blisko 😅
 
Hej dziewczyny ja mam trochę zalamke od ostatniego USG. Obok pęcherzyka jest coś co przypomina krwiaka ale raczej krwiakiem nie jest, tak pow lekarz. Powiedział też że jeszcze nie wie co to jest. Mam zrobić w ciągu 48h beta hcg. Podlamalam sie .
 

Załączniki

  • 2D9B861C-D855-4658-9AFE-42C98F77C042.jpeg
    2D9B861C-D855-4658-9AFE-42C98F77C042.jpeg
    628,8 KB · Wyświetleń: 85
Hej dziewczyny ja mam trochę zalamke od ostatniego USG. Obok pęcherzyka jest coś co przypomina krwiaka ale raczej krwiakiem nie jest, tak pow lekarz. Powiedział też że jeszcze nie wie co to jest. Mam zrobić w ciągu 48h beta hcg. Podlamalam sie .

Ale bobo elegancki ❤️ widać serduszko? Może to jakieś niegroźne zmiany na usg i nie ma czym się podlamywac :)
 
Serduszko bije. Z ostatniej miesiączki wychodzi 7 tydzień i 5 dni a z USG 6 tydzień i 1 dzień. Tym akurat się nie martwię, bo w poprzednich dwóch ciążach też tak miałam. Mam długie cykle, owulacja pewnie też była później. Więc dla mnie zawsze termin z USG jest prawidłowy.
 
Ja mam wrażenie ze się powtarzam ale dalej czuje się bardzo złe. Mdłości, zawroty głowy, zmęczenie i wzdęcie 🤦🏻‍♀️

Staram się tu zaglądać i byc na bieżąco, mam nadzieje ze niedługo trochę mi te objawy odejdą i będę więcej się udzielała.
Mam tak samo, brzuch wzdęty masakra. Ciągle mi niedobrze. Jestem zmęczona, boli głowa 😑🫣 Jeszcze teraz martwię się tą głupią cytomegalią 😥
 
Dziewczyny a jak podchodzicie do tematu wakacji i wyjazdów samolotem? Majówka się zbliża i otwiera się super okno urlopowe, lato za pasem - macie jakieś przemyślenia w tej kwestii?
W poprzedniej ciąży, którą co prawda się zatrzymała, byłam na wakacjach samolotem w 6 tc. i lekarze nie mieli nic przeciwko. Od razu uczulili mnie, że będzie co ma być i lot samolotem tego nie zmieni (miałam dziwne plamienia na początku i mój lekarz był sceptyczny co do utrzymania ciąży). Zaraz po powrocie byłam u lekarza i zarodek urósł książkowo, a samo zatrzymanie miało miejsce już w 8 tc. Niby wiem, że można latać co widać u gwiazd, które w ciąży podróżują po całym świecie, ale jestem ciekawa Waszych opinii? :)
 
Serduszko bije. Z ostatniej miesiączki wychodzi 7 tydzień i 5 dni a z USG 6 tydzień i 1 dzień. Tym akurat się nie martwię, bo w poprzednich dwóch ciążach też tak miałam. Mam długie cykle, owulacja pewnie też była później. Więc dla mnie zawsze termin z USG jest prawidłowy.

To chyba skoro bije serduszko nie ma poważnych powodów do zmartwień 😊 głowa do góry i myśl pozytywnie - może ta mała zmiana się sama wchłonie i jest to całkiem fizjologiczne 😊
 
reklama
Dziewczyny a jak podchodzicie do tematu wakacji i wyjazdów samolotem? Majówka się zbliża i otwiera się super okno urlopowe, lato za pasem - macie jakieś przemyślenia w tej kwestii?
W poprzedniej ciąży, którą co prawda się zatrzymała, byłam na wakacjach samolotem w 6 tc. i lekarze nie mieli nic przeciwko. Od razu uczulili mnie, że będzie co ma być i lot samolotem tego nie zmieni (miałam dziwne plamienia na początku i mój lekarz był sceptyczny co do utrzymania ciąży). Zaraz po powrocie byłam u lekarza i zarodek urósł książkowo, a samo zatrzymanie miało miejsce już w 8 tc. Niby wiem, że można latać co widać u gwiazd, które w ciąży podróżują po całym świecie, ale jestem ciekawa Waszych opinii? :)
Ja 15 kwietnia lecę na wakacje i po prostu wezmę sobie dodatkowe ubezpieczenie. Podpytam też teraz na wizycie lekarza, ale tak jak piszesz, co ma być, to będzie 😉 Mam tylko nadzieję, że do tego czasu będę się już dobrze czuć i w pełni skorzystam.
 
Do góry