reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Ja planowałam rodzeństwo dla mojego listopadowego synka na ciepły miesiąc. Życie zweryfikowało i jeśli w listopadzie urodzę zdrowe dziecko to będę najszczęśliwszą osobą na Ziemi.
Ja na razie nic nie mówię o ciąży ale jeśli ktoś zapyta to potwierdzę.
Święta u mnie leniwie, ginekolog zalecił oszczędny tryb życia i tego się trzymam. Lubię mieć wszystko dobrze posprzątane ale w tym roku nie będzie idealnie. Okna nie umyte, firanki nie wyprane... Jutro z moim niespełna 2,5 letnim synem malujemy pisanki. Będzie się działo 🙈W niedzielę odwiedzę mamę i spotkam się z moją częścią rodziny a w poniedziałek idę do teściowej.
Ja też mam starszą listopadową prawie 2,5 latkę :)
Jakie to imie? 😉

Ja trafiłam w 1% z moim synkiem z Zespołem Edwardsa.. także cóż, niestety to wcale nie jest tak mało i na kogoś trafia

Pozdrawiam z sierpnia! Najlepszy miesiac na urodziny moim zdaniem 😁


Mnie aktualnie bola więzadła przy macicy, bo katar i rosnacy brzuch dały im w kosc i meczy częste sikanie 🤯 w nocy po 6 razy wstaje.. 😔 rodzicom chciałabym powiedziec na świętach ale chyba wstrzymam się do wizyty 8 kwietnia.. chyba ze gdzies wczes jej dorwie detektor 🤪
Gabrysia :)
Aż tak daleko nie szłam z obawami 🤣

Akurat nie o organizacje urodzin mi tu chodziło 😉 a grudzień? Też piękny miesiąc 🥰 ja tylko z listopadem mam problem 🥲🙈 ale może to właśnie po to by odczarować? 🤔

Zgadzam się 😁

Mam 2 koleżanki, które miały termin koło i też modliły się, żeby nie urodzić 1.11 🙈 obie urodziły następnego dnia 😁
Ja miałam termin na 26.10, modliłam się po tym jak minął, żeby tylko nie 1.11 i tak wymodliłam, że 6.11 miałam już wywoływany :D
Dziewczyny… wyszły mi bakterie w moczu 😫😫😫😫 wizytę u gin mam dopiero 11.04
Nie czuję żadnych objawów zapalenia pęcherza, ale wyniki mówią co innego. Powinnam iść do normalnego lekarza po jakiś bezpieczny antybiotyk czy co robić? Miała któraś z was taką sytuację? Help :(
Ja miałam,, dostałam wskazania jak dziewczyny, więcej pić, pić Urolact i powtórzyć badanie. Zrobiłam kolejne po 5 dniach i znów wyszły bakterie, wizytę miałam ze 3 dni później, dostałam skierowanie do szpitala. Ja bym nie czekała 2 tyg i szukała innego lekarza ginekologa. W ciąży trzeba bardzo uważać na te infekcje i dlatego często jest mocz zlecany.
No i mam wynik drugiej bety jestem załamana.
27.03 2524,37
A dziś 29.03 3098,35 czy źle przyrasta.
Czyli puste domyslam się 😭😭😭
Na takim etapie to już chyba się nie patrzy tak bardzo na przyrost. Nie załamuj się, myślę, że USG może coś rozjaśnić.
 
reklama
U mnie niby "tylko" 2cm, ale jak byłam we wtorek u lekarza to mówił, że może jeszcze rosnac
Myślę, że ten krwiak się oczyszcza. Jeśli działo by się coś z dzieckiem to raczej ból też by się pojawił. Jednak musisz być czujna i w miarę możliwości się oszczędzać. A w razie potrzeby jechać na SOR. Ja z tym moim krwiakiem pojechałam bo miałam ogromny krwotok, konieczne było podanie leków zatrzymujących krwawienie.
 
Myślę, że ten krwiak się oczyszcza. Jeśli działo by się coś z dzieckiem to raczej ból też by się pojawił. Jednak musisz być czujna i w miarę możliwości się oszczędzać. A w razie potrzeby jechać na SOR. Ja z tym moim krwiakiem pojechałam bo miałam ogromny krwotok, konieczne było podanie leków zatrzymujących krwawienie.
No wlasnie dlatego nie panikuje, bo bólu jako takiego nie ma. delikatne bóle, czy ciągnięcie w podbrzuszu , ale to raczej normalne od początku ciąży. Obserwuje jedynie zwłaszcza kolor krwi. No i odpoczywam ile mogę bo wtedy to krwawienie jest zdecydowanie mniejsze. Jak miałam wolne to wręcz całkowicie ustało.
 
Hej wszystkim. Widzę że doszło trochę nowych dziewczyn. U nas wszystko dobrze mamy 8+2 . Wczoraj sprzątałam chatę nawet okna po myłam dzisiaj kończyłam. Jutro gotowanie. W pracy już mam szukane zastępstwo. A jak wasze samopoczucia?? U mnie mdlosci ustępują. Ale te 2 dni tak mi dały w kosc 😒
Super, że u Ciebie lepsze samopoczucie i dużo sił. 😊 U mnie mdłości na szczęście nie ma. Jak zaczęłam brać duphaston to kilka dni miałam mdłości ale później przeszło.
 
Dziewczyny… wyszły mi bakterie w moczu 😫😫😫😫 wizytę u gin mam dopiero 11.04
Nie czuję żadnych objawów zapalenia pęcherza, ale wyniki mówią co innego. Powinnam iść do normalnego lekarza po jakiś bezpieczny antybiotyk czy co robić? Miała któraś z was taką sytuację? Help :(

A może masz kontakt do gina? Możesz napisać mu sms czy coś?
 
reklama
Cześć dziewczyny. Mam nadzieję, że dziś same dobre humorki😊 ja przez noc wypoczęłam i krwawienie zdecydowanie złagodniało. Od 5.30 na nogach w pełni sił 😊 zaraz jakieś ciacho upiekę i będziemy z córa malować jajeczka.😊 Popołudniu do znajomej na kawkę się umówilysmy. Oby to był dobry dzień.♥️
 
Do góry