reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Chrzciny wypadły super. Mały pol mszy patrzył na choinki z lampkami, a pol przespał, na imprezie chodził z rak do rak i znosił to dzielnie [emoji5]ja znalazłam swój kostium z Zary, nie byłam może sexy mamą, ale za to elegancką Haha [emoji16]
W niedziele Kubuś skończył 11tygodni, a jeszcze okresu nie dostałam.. mimo karmienia mieszanego [emoji848] dziwne, że niektóre kobietki, które karmią wyłącznie kp go dostały, a ja jeszcze nie... może przez te nocne karmienia? Bo właśnie w nocy karmie tylko piersią i to 2razy zawsze, a nad ranem od 4-5to już czasem co godzinę, półtora do 9rano. Nie wiem... ale czekam jak na szpilkach, jak na pierwsza miesiączkę [emoji28]

Góraleczka89
110ml wow[emoji85] mój rekord to 50ml[emoji23][emoji23] ja do tej pory ściągam na raty jak chcę uzbierać więcej mleka [emoji28]

Sylwka spędziłam w domu, z bratem męża i jego żoną, a także ich siostrą [emoji5] miło i przyjemnie[emoji106]
 
Laski szcześliwego!!! Moje żaby dopiero zasneły świętowaliśmy sami w domku ale zrobiliśmy sobie party z picolo i słodyczami

Co do wyników dzis mialam odebrac ale sie bałam i odbiore w środę.
To są badania genetyczne.
Wierzę w to ze mam zdrowe dziecko
I chcę by tak zostało dlatego nowy rok witaliśmy jak gdyby nigdy nic
20181231_210426.jpg
20190101_000200.jpg
 
My dziś po szczepieniu, jedno wkłucie. Za dwa tygodnie pneumokoki. Tomcio zniósł to dobrze.

O co chodziło ze spaniem przy świetle? Górne światło całą noc się świeci?

Jak usypiam Tomasza to tylko lampka nocna i jak wstaję do niego również. Nie wyobrażam sobie brać go po ciemku z łóżeczka i dostawiać do cyca. A śpimy przy zgaszonej lampce..
Teraz młody ciumka cycusia.

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!!
Nam położna mówiła, że przy świetle szyszynka lepiej działa i mniejsze ryzyko śmierci lozeczkowej, ale to nie chodzi o pełne światło tylko o polmrok. My kupiliśmy takiego misia-lampkę za 20-30zl w leroy i stoi na ziemi i świeci. Bardzo delikatnie...
 
Hej :) Szczesliwego Nowego Roku dla Was i całych rodzin :)... Tak zastanawiam się. Czy swoich chrzestnych też zapraszaliscie na chrzciny?
U nas było tak że chrzcilismy syna na swoim ślubie więc miał bardzo duuuzo gości[emoji6] Ale teraz tylko najblizsza rodzina tzn nasi rodzice i rodzeństwo i chrzestni jeśli to będzie ktoś inny niż rodzeństwo [emoji4] Ale zdecydowanie nikt więcej. Z pewnością nie nasi chrzestni bo z ich rodzinami to wyjdzie dodatkowo 20 osób...
Szczęścia w Nowym roku! Żeby nasze dzieci miały uśmiechnięte mamy [emoji16]
 
reklama
Chrzciny wypadły super. Mały pol mszy patrzył na choinki z lampkami, a pol przespał, na imprezie chodził z rak do rak i znosił to dzielnie [emoji5]ja znalazłam swój kostium z Zary, nie byłam może sexy mamą, ale za to elegancką Haha [emoji16]
W niedziele Kubuś skończył 11tygodni, a jeszcze okresu nie dostałam.. mimo karmienia mieszanego [emoji848] dziwne, że niektóre kobietki, które karmią wyłącznie kp go dostały, a ja jeszcze nie... może przez te nocne karmienia? Bo właśnie w nocy karmie tylko piersią i to 2razy zawsze, a nad ranem od 4-5to już czasem co godzinę, półtora do 9rano. Nie wiem... ale czekam jak na szpilkach, jak na pierwsza miesiączkę [emoji28]

Góraleczka89
110ml wow[emoji85] mój rekord to 50ml[emoji23][emoji23] ja do tej pory ściągam na raty jak chcę uzbierać więcej mleka [emoji28]

Sylwka spędziłam w domu, z bratem męża i jego żoną, a także ich siostrą [emoji5] miło i przyjemnie[emoji106]
Fakt ze ostatnio sciagałam dwa tygodnie temu i było coś koło 70, a teraz może już Mały wieksze zapotrzebowanie, bo ostatnio więcej ciumka[emoji4]
 
Do góry