reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

U nas na chrzcinach rodzice i rodzeństwo (wśród nich chrzestni) i mamy 28 osób :)

U nas na chrzcinach też byli tylko rodzice i rodzeństwo w sumie 29 osób :)

Wow[emoji33] duże rodziny macie[emoji5] ja jestem z czworga rodzeństwa, mąż z trójki, a razem nas było 16[emoji23] fakt, że mój brat i ojciec sami, i siostra męża tez sama, ale to by było i tak 19osob [emoji28]

Fakt ze ostatnio sciagałam dwa tygodnie temu i było coś koło 70, a teraz może już Mały wieksze zapotrzebowanie, bo ostatnio więcej ciumka[emoji4]

Mam nadzieje, że to jednak tak nie działa [emoji33]bo ja tak ściągam cały czas, często mniej niz te 50, i jakbym tak patrzyła to bym mogła pomyśleć, że mleka nie mam i głodzę dziecko [emoji28] podejrzewam, że za miesiąc też więcej nie ściągnę..
 
reklama
Wow[emoji33] duże rodziny macie[emoji5] ja jestem z czworga rodzeństwa, mąż z trójki, a razem nas było 16[emoji23] fakt, że mój brat i ojciec sami, i siostra męża tez sama, ale to by było i tak 19osob [emoji28]



Mam nadzieje, że to jednak tak nie działa [emoji33]bo ja tak ściągam cały czas, często mniej niz te 50, i jakbym tak patrzyła to bym mogła pomyśleć, że mleka nie mam i głodzę dziecko [emoji28] podejrzewam, że za miesiąc też więcej nie ściągnę..
A no mój mąż ma szescioro rodzeństwa... Czwórka już z rodzinami. Plus moje rodzeństwo siostra i brat no i się uzbieralo. W sumie było 20 osób dorosłych i 9 dzieci.


Mały ma kaszel, taki mokry :( martwie się. Dopiero jutro pójdziemy do lekarza ale zastanawiam się czy jakieś inhalacje czy coś zdziałać? Humor ok, temp nie ma ale.kaszel jest brzydki :(

@Balonsbalons wierzę że wyniki będą ok.
 
Link do: Termometr bezdotykowy, Microlife NC 200 - Sprzęt medyczny

Był kiedyś temat termometrów. Mieliśmy do tej pory jakiś do ucha z brauna, jeszcze jeden jakiejś innej firmy do ucha i czoła, jakiś elektryczny pod paszke i z żadnego nie byłam zadowolona. Ostatnio w aptece dałam się namówić na ten bezkontaktowy microlife i szczerze polecam. Uważam, że jest.bardzo dobry- jeśli któraś z Was jeszcze.szuka.to warto.
 
A no mój mąż ma szescioro rodzeństwa... Czwórka już z rodzinami. Plus moje rodzeństwo siostra i brat no i się uzbieralo. W sumie było 20 osób dorosłych i 9 dzieci.


Mały ma kaszel, taki mokry :( martwie się. Dopiero jutro pójdziemy do lekarza ale zastanawiam się czy jakieś inhalacje czy coś zdziałać? Humor ok, temp nie ma ale.kaszel jest brzydki :(

@Balonsbalons wierzę że wyniki będą ok.

Inhalacje na pewno nie zaszkodzą,a tylko mogą pomoc. Mi lekarz w ogole powiedział, że mogę je stale robić raz dziennie czy nawet dwa. Ze względu na ogrzewanie w domu czy smog..
 
A te inhalacje to z soli fizjologicznej? Moja córka ma astmę i z nią już wiem co i jak robić ale z Małym... :(

Tak, ja robię z nebu- dose [emoji5]
IMG_3310.JPG
 
Wszystkiego dobrego dziewczyny w Nowym Roku! Abyśmy wszystkie były szczęśliwymi, uśmiechniętymi mamami, a nasze dzieci rosły zdrowiutkie :)

My byliśmy na dwugodzinnym spacerze, Małgosia nakarmiona i próbuje ją ululać, ale chyba nie zamierza spać... Dziś miała tylko dwie krótkie drzemki od rana. Sama chętnie bym się przespała, ale nie mam jak. Mąż chory więc nawet na ręce jej nie bierze.
 
Dzień dobry mamuśki
Mam problem. Od kilku dni nie karmię piersią ponieważ biorę teraz duomox co 8 godz i po 2 tabletki Ibuprom pyralgina paracetamol co się da na ból zęba którego mi doktorowa tylko zatruła. Czekam aż przestanie boleć żeby to wyrwać i zdjęcia zrobić. Mimo odciagania nie mam już pokarmu w piersiach cycu i mam miękkie i ostatnio kilka kropelek poleciało. Boję się bo chciała bym wrócić do karmienia. Mały dostaje bebiko 1 I zaczęły się problemy z kupka nie może się wykupkac.
Byliśmy u pediatry nic nie powiedział że mleko złe tylko przepisał mu kilka leków na wzdęcia i kolki. Od wczoraj dostaje i narazie tylko jaki puszcza a żeby sie wykupkal musimy go wspomóc termometrem. Kupki są żółte ale gęste z grutkami. Co poradzić ?

Ps. Kolejny problem to w dzień śpi i je a około 21 zaczyna się płacz marudzenie itp nie mogę bo przyzwyczaić dzień noc. Może jest za mały w piątek kończy miesiąc. Poradzcie proszę.
Pozdrawiam.
 
reklama
Wszystkiego dobrego mamuśki w tym 2019 dla nas, naszych dzieciaczków i rodzin!

Ja wczoraj miałam wizytę u ginekologa i wszystko w porządku jest. Moja starsza nadal na nocniku, ale niestety zacięła się z kupą i ciągle nic.

Jeśli chodzi o Michalinkę to zrobiła się śpiochem, tylko wieczorami wojuje mi z piersią. Nie robi teraz kupy codziennie tylko co kilka dni i małą w dodatku. Od dwóch tygodni nie była ważona więc się stresuję. Myślałam, że kryzys laktacyjny mam za sobą, ale nadal jakoś mam wrażenie, że mam mało tego pokarmu, więc od wczoraj w ruch poszedł Femal tiker i herbatka laktacyjna. W nocy próbuje ją przystawiać, ale ona teraz woli spać. Całą noc coś mruczy i puszcza bąki, ja się wybudzam na okrągło.

Dziś kupiłam ubranko na chrzciny, które są 13. Jutro idziemy pobrać jej krew do badań do szczepienia, a pojutrze jedziemy badać bioderka. W sobote rano muszę zostawić dziewczyny z rodzicami, bo z mężem idziemy na spotkanie dla rodziców przed chrztem. No i 10 stycznia mamy szczepienie, mam nadzieję, że nie pojawi się żadna gorączka na chrzcie, bo to tylko 3 dni później. Chciałabym, żeby było już po chrzcinach, to będzie trochę luźniej.
 
Do góry