reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Dzień dobry mamuśki
Mam problem. Od kilku dni nie karmię piersią ponieważ biorę teraz duomox co 8 godz i po 2 tabletki Ibuprom pyralgina paracetamol co się da na ból zęba którego mi doktorowa tylko zatruła. Czekam aż przestanie boleć żeby to wyrwać i zdjęcia zrobić. Mimo odciagania nie mam już pokarmu w piersiach cycu i mam miękkie i ostatnio kilka kropelek poleciało. Boję się bo chciała bym wrócić do karmienia. Mały dostaje bebiko 1 I zaczęły się problemy z kupka nie może się wykupkac.
Byliśmy u pediatry nic nie powiedział że mleko złe tylko przepisał mu kilka leków na wzdęcia i kolki. Od wczoraj dostaje i narazie tylko jaki puszcza a żeby sie wykupkal musimy go wspomóc termometrem. Kupki są żółte ale gęste z grutkami. Co poradzić ?

Ps. Kolejny problem to w dzień śpi i je a około 21 zaczyna się płacz marudzenie itp nie mogę bo przyzwyczaić dzień noc. Może jest za mały w piątek kończy miesiąc. Poradzcie proszę.
Pozdrawiam.
U nas Małgosia miała zaparcia po Bebilonie. Po zmianie na Hipp Combiotik robi kupy codziennie ;) Polecam to mleczko. Są o nim dobre opinie i dużo mam obserwuje po nich poprawę, ustąpienie zaparć i kolek.
 
U nas Małgosia miała zaparcia po Bebilonie. Po zmianie na Hipp Combiotik robi kupy codziennie ;) Polecam to mleczko. Są o nim dobre opinie i dużo mam obserwuje po nich poprawę, ustąpienie zaparć i kolek.
Mogę spróbować tego mleczka na pewno nie zaszkodzi ale leki i tak mu muszę podawać kurczę 130 zł wydalam na leki szkoda by było żeby teraz leżały w szafce.
 
reklama
Do góry