reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
My dziś po szczepieniu, jedno wkłucie. Za dwa tygodnie pneumokoki. Tomcio zniósł to dobrze.

O co chodziło ze spaniem przy świetle? Górne światło całą noc się świeci?

Jak usypiam Tomasza to tylko lampka nocna i jak wstaję do niego również. Nie wyobrażam sobie brać go po ciemku z łóżeczka i dostawiać do cyca. A śpimy przy zgaszonej lampce..
Teraz młody ciumka cycusia.

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!!
 
A powiedz, czegoś się obawiasz, że chciałabyś widzieć od razu wydruk w centylach? Dostaniesz informację o wymiarach i w razie czego w internecie możesz sprawdzić centyle. A to że nie ma automatycznego opisu który to centyl nie świadczy o tym, że badanie jest niedokładne.
Aaa bo wiesz naczytalam się na mamaginekolog że podawanie w tygodniach jest od dawna nie zalecane (podobno tylko stare oprogramowania tak mają).I przez to nie pokazuje np.czy łożysko jest wydolne i plyn owodniowy w normie.A te nowe oprogramowania co podaja w centylach już mają taką możliwość.Nie obawiam sie jakis chorób bo dzidziuś jest zdrowy jak do tej pory,niemniej jednak chcialabym mieć dokładne to badanie!:)i jak już idę je zrobić to wymagam żeby lekarz mi podał wyniki a nie ja sama muszę potem sprawdzać w necie.
 
w ubiegłoroczny Sylwester powtórzyłam betaHCG i niestety spadła, w tym roku mam Zosieńkę, w której jestem szaleńczo zakochana❤️
Co do tematu z wątku prywatnego- lekarz polecił mi cicatridinę - poczytajcie.
Życzę sobie i Wam dziewczyny, zeby czas trochę zwolnił, co by się móc delektować tymi tłuściutkimi bobaskami jak najdłużej :)
 
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, dziewczyny. To najwspanialszy rok w moim życiu. Dostałam najpiękniejszy cud od Boga, czuję się spełniona... moje szczęście nie mogło być większe. Tym bardziej przeżywając ten błogosławiony stan w Waszym gronie, Kochane.
My dzisiaj w naszej trójce, do wieczora z bratową byliśmy.
 
reklama
Do góry