reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Nie byłam na forum od wczoraj a tu kilka stron i kilka świeżych mam :) wszystkim bardzo gratuluję :)
Tu ktoś mówił, że lekarz daje trzy dni to mi też dawał tydzień ponad dwa tygodnie temu, ale tak się trzyma. Pisałam tutaj o moich wątpliwościach co do naturalnego i zastanawiania się nad cesarka. Postanowiłam, że porozmawiam o moich wątpliwościach z lekarzem podczas wizyty w środę i wtedy ewentualnie pojadę zapisać się na cesarkę choć cicho liczę, że zacznie się wcześniej, będzie wszystko dobrze z małym i nie będę musiała podejmować decyzji.
Przypomnę tylko, że moje zastanawianie się nad cesarka wynikają głównie z problemów na KTG i to, że mały od dwóch tygodni jest w kanale rodnym, miał dużo pepowiny koło buzi, a teraz jak się ustawił to jest tak nisko, że nie można nic sprawdzić i nie chce ryzykować jego zdrowia :( dlatego muszę porozmawiać z lekarzem..
Co do tego expres porodu to życzę takiego wszystkim i sobie róenież ;)
Ja pisałam ;) Mam rozwarcie prawie 3 cm, mała główką jest tak nisko, że na USG widać było kawałek uszek, no i gin w czwartek odkleiła dolny biegun pęcherza płodowego...
 
reklama
Wczoraj poszłam do przychodni koło 10ej ale rodzinna nie zgodziła się mnie przyjąć.
Akurat z gabinetu obok wychodził mój gin. Zgodził się mnie przyjąć.
Na fotelu niby ok, ale powiedział,żebym do niego o 15ej prywatnie przyszła bo tu nie ma usg.
Syn mnie podrzucił, bo mąż został z młodym.
Na usg niby ok, tylko mam sporo jakiś pęcherzyków z płynem.
Być może to w jelitach i stąd ten twardy brzuch o dziwnym kolorze.
Mam co dzień stosować espumisan i lactulose.
Rana z jednej strony zaogniona i gin przepisał mi antybiotyk i kazał leżeć.
Za tydzień do kontroli a jakbym się pogorszyło to do szpitala mam jechać.
Wieczorem po antybiotyku padłam.
Synek się obudził głodny a ja nie byłam w stanie wstać i podgrzać mleka.
Dawałam mu prawą pierś bo nie mogłam się ruszyć a on się złościł bo nie umie z niej za bardzo ssać.
W końcu córka młodsza się młodym zajęła a ja podgrzałam mleko, a on biedny był tak zmęczony, że nie miał siły ssać.
W nocy 3 razy się spociłam tak, aż cała pościel była mokra.
Dziś mąż zaczął swoje jazdy, że jest brudno a ja, że jak mu przeszkadza to niech posprząta.
A on, że jego nie było w domu.
Na co ja, że jakby był w domu to by posprzątał, bo ja wystarczająco dużo robię i nie mam czasu.
No i dziś głównie leżałam i przesypiałam.
Mąż mnie przeprosił,był z młodym na spacerze i poprasował ciuszki.
Dziś mąż ma wolne to skorzystałam z okazji i odpoczęłam.
Wczoraj Mateusz skończył miesiąc :)
Ale się zmienił przez ten czas
IMG_20181109_125125_491.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20181109_125125_491.jpg
    IMG_20181109_125125_491.jpg
    61,8 KB · Wyświetleń: 499
majacyr Ale z niego slodziak. Wyglada jak oaza spokoju. Tak sobie blogo spi;)

Wspolczuje takich ekscesow z mezem. To smutne ze niektorzy mezszczyzni nie potrafia wspierac swoich partnerek w takich sytuacjach. Opieka nad takim maluchem to nie lada wyczyn a ty nie robokop, odpoczac tez musisz. Dorze ze masz starsze dzieci ktore ci pomagaja;););)
 
reklama
Do góry