reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

płomyk ile młoda ma?
żóltaczke fizjologiczna ma większość noworodków ..grunt by była w normie chyba w 3 dobie od wystapienia bo wtedy bilirubiny osiaga najwyższy poziom . będzie dobrze :)

no i jak dużo spala mało jadła to logicznie że mniej siusiaka? hmm pozatym w pierwszych dobach kiedy jest siara to mało dziecię siusia dopiero z czasem kiedy jest mleczko i kiedy zjada coraz więcej to się to rozkręca i będziesz widzieć różnice z dnia na dzien
Druga doba leci przed chwilą miała mierzona przez skórę 6,6 ale bardziej mnie martwi że ciągle śpi i nie mogę ją dobudzic na karmienie a jeszcze rano była mała przyssawka i nie dała się od cyca odsunąć bo był placz
 
reklama
Gratuluję wszystkim mama! ;))

Keylana pytalas o smoczek u nas na początku kiedy mały mial problem ze ssaniem na odsiecz przybył smoczek lateksowy NUK, szpitalny do ich mm gotowych. Przy innych zasypial.

Plomyk może malutka reaguje na szczepienie, często po szczepieniu dzieci mają słabszy odruch ssania. I są ospale. Takie informacje są nawet w ulotkach i chpl.

Czy jest tu mama po 3 cc??
 
Ostatnia edycja:
Druga doba leci przed chwilą miała mierzona przez skórę 6,6 ale bardziej mnie martwi że ciągle śpi i nie mogę ją dobudzic na karmienie a jeszcze rano była mała przyssawka i nie dała się od cyca odsunąć bo był placz

Ty wciąż w szpitalu??
a ważyć będą jutro na 3 dobę? zobaczyć ile spadła czy już dziś przez to spanie?

właśnie . szczepienie. tutaj pierwsze szczepienie w 8 tyg dopiero i o tym zapomniałam kompletnie to może faktycznie to szczepienia tak na nią podziałało..ale wybudzalas ja na siłę? w następnych h powinno się unormować.. wszystko bywa zmienne z noworodkiem co rusz
 
Nie byłam na forum od wczoraj a tu kilka stron i kilka świeżych mam :) wszystkim bardzo gratuluję :)
Tu ktoś mówił, że lekarz daje trzy dni to mi też dawał tydzień ponad dwa tygodnie temu, ale tak się trzyma. Pisałam tutaj o moich wątpliwościach co do naturalnego i zastanawiania się nad cesarka. Postanowiłam, że porozmawiam o moich wątpliwościach z lekarzem podczas wizyty w środę i wtedy ewentualnie pojadę zapisać się na cesarkę choć cicho liczę, że zacznie się wcześniej, będzie wszystko dobrze z małym i nie będę musiała podejmować decyzji.
Przypomnę tylko, że moje zastanawianie się nad cesarka wynikają głównie z problemów na KTG i to, że mały od dwóch tygodni jest w kanale rodnym, miał dużo pepowiny koło buzi, a teraz jak się ustawił to jest tak nisko, że nie można nic sprawdzić i nie chce ryzykować jego zdrowia :( dlatego muszę porozmawiać z lekarzem..
Co do tego expres porodu to życzę takiego wszystkim i sobie róenież ;)
 
Druga doba leci przed chwilą miała mierzona przez skórę 6,6 ale bardziej mnie martwi że ciągle śpi i nie mogę ją dobudzic na karmienie a jeszcze rano była mała przyssawka i nie dała się od cyca odsunąć bo był placz
Płomyk spokojnie, może faktycznie jest ospała po szczepieniu.
U nas tez bililurbina była przy wyjściu ok 8, ale nie widzę żeby był bardziej żółty, mam nadzieję że nie będzie, bo wtedy nas do szpitala wyślą [emoji35]

Idę spać puki mogę hehehe
Jeżeli któraś zdecyduję się urodzić dziś w nocy to życzę szybkiego i bez komplikacji porodu [emoji16]
 
reklama
Do góry