reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Kochane urodziłam zdrowego synka miał byś 3700g a urodził się 3530g i 56cm szczęścia o 21.10 siłami natury chociaż poród był wywoływane i strasznie ciężki udało się bez naciecia krocza wod już nie miałam wcale dlatego tak ciężko

Ogromne Gratulacje dla Was:)
a miałaś skurcze przepowaidające? wody odeszły?
Ja mam termin na 20/11 i zastanawiam się czego moge się spodziewać., bo na razie to nic nie czuje, aby się zapowiadało:)
 
Chyba Kubuś to do imienia bo jeszcze w 100%nie wiadomo...:wink:
U mnie po 1 w nocy zaczęły odchodzić wody(ale bez szaleństwa) po 3 zaczoł odchodzić czop(tak podejrzewam bo gęsty z niteczkami krwi).I zastanawiam się co robić torbę spakować do końca czy czekać na skurcze bo zero ich.Poszłam pod prysznic i powolutku coś zaczęło drgać na dole skurcze idą :szok: więc do szpitala ale pomalutku o 5 przyjęcie.Przyjęcie tylko z rozwarciem 3 ale po papierologi,badaniach itp.ok godziny 6-6.15 leżałam już z partymi...I do tej pory szybko wszystko na medal ale niestety troszkę się narobiłam leżąc(główka obrócona źle,nie do kanału)...Więc dopiero po długiej walce o 8.20 SN przyszedł na świat obywatel...Najważniejsze że zdrowy i wszystko na swoim miejscu:) Pocięta jestem no ale co zrobić a tak ogólnie na chodzie;)
Gratulacje Waszych bobasów i czekamy na resztę maluchów :tak: Zdjęcie wyślę oczywiście ale jak będę w domku :)
 
reklama
Witajcie Gratulacje za udane porody i nawet expresy się trafiły :tak:
Chciałam napisać że dziś o 8.20
3000kg 55cm chyba Kubuś przyszedł na świat:wink:

Gratuluję!!z[emoji8][emoji8]
U mnie też Jakub jest [emoji106][emoji5]

Kochane urodziłam zdrowego synka miał byś 3700g a urodził się 3530g i 56cm szczęścia o 21.10 siłami natury chociaż poród był wywoływane i strasznie ciężki udało się bez naciecia krocza wod już nie miałam wcale dlatego tak ciężko

Gratulacje!!! [emoji847][emoji5]
Było ciężko, ale warto [emoji5] jak widać usg się myli, choć różnica nie była zbyt duża [emoji106]


Która chętna na datę porodu 11.11?? [emoji16][emoji847][emoji5]
 
Do góry