reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny, wczoraj o 12:10 na świat przyszedł nasz syn, Jan. [emoji7] 10/10, 2950 gram i całe 52 cm! Niestety CC, boli, ale widok tego małego księcia wszystko wynagradza.[emoji173]
Gratulacje

Ja już jednak chyba zrezygnuje prawie godzinę ż nia walczyłam żeby złapała dobrze i oczywiście się poryczalam bo niechce ciągnąć tylko odrazu puszcza i piszczy ale będę odciągac moje mleko dopóki będę miała
 
Dziewczyny, wczoraj o 12:10 na świat przyszedł nasz syn, Jan. [emoji7] 10/10, 2950 gram i całe 52 cm! Niestety CC, boli, ale widok tego małego księcia wszystko wynagradza.[emoji173]
Serdecznie gratuluję [emoji8]
Gratulacje

Ja już jednak chyba zrezygnuje prawie godzinę ż nia walczyłam żeby złapała dobrze i oczywiście się poryczalam bo niechce ciągnąć tylko odrazu puszcza i piszczy ale będę odciągac moje mleko dopóki będę miała
Nie załamuj się, wiem że chcesz kp, ale te nerwy, placz nie pomagają. I tak dajesz jej ile możesz bo odciągasz. Spokojnie, najważniejsze aby głodna nie była i przybierała na wadze.
 
Kochane o 9 mam rozprawe jeśli mogę prosic to pomyślcie o mnie i trzymajcie kciuki. Tak vardzo sie boje i tak bardzo sie stresuje że brzuch mnie boli.
To straszne przez co jestem zmuszona przechodzić. Nikomu tego nie życzę.
Tak bardzo chcialabym aby na jednej rozprawie rozstrzygnieto obecne postepowanie. Bo po urodzeniu dziecka i tak musze zlozyc jeszcze papiery o alimenty
Daj znać kochana bo już od 9ej to trochę minęło.. Mam nadzieje ze wszystko w porzadku i że wszystko po twojej myśli!! Daj znać proszę [emoji8]
Czesc dziewczyny gratulacje dla nowych mamusiek

Ja znowu walczę o cyca mała ma straszny problem żeby złapać sutka a jak złapie to odrazu puszcza i płacze niewiem jak zrobić żeby było dobrze wczoraj 3 razy zjadła ż cyca a resztę ż butelki ale moje mleko je co 2.5 godziny do 3

Przybrała w ciągu 3 dni 150 gr niewiem czy to duzi najwazniwjszd że nie spada ż wagi
Bardzo ładnie przybrała! A cyca jeszcze załapie :-*
@Balonsbalons trzymam kciuki, będzie dobrze!

A ja dziś czekam na planowe cc o 12.30....[emoji85][emoji85][emoji85]
Trzymam kciuki, ty już pewnie na akcji porodowej, daj znać po [emoji4]
Dziewczyny, wczoraj o 12:10 na świat przyszedł nasz syn, Jan. [emoji7] 10/10, 2950 gram i całe 52 cm! Niestety CC, boli, ale widok tego małego księcia wszystko wynagradza.[emoji173]
Gratulacje !!! [emoji8]
 
reklama
@Weronikakrz jest jeszcze taki jeden trik, moze akurat.... zanim przystawisz do cyca, sciagnij kilka razy laktatorem. Sutek zmieni troszke ksztalt i mleczko bedzie szybciej lecialo. No i smoczek w butelce mozna na “trudniejszy” wymienic, tak zeby to cyco byl tym fajniejszym i lzejszym. Powidzenia Kochana i nie zalamuj sie, jak sie nie uda to trudno. Najwazniejszy jest pelen brzuszek dzidzi.
 
Do góry