reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
@mazy jasne, że będę uzgadniać z neurologiem. Ale mam też w przychodni bardzo fajną Panią od szczepień.

@Góraleczka mój wziął tylko 3 dni wolnego w pracy.
A tak to ani okolicznościowego, ani L4 na mnie, więc ogólnie to nie mam kiedy odpocząć, bo ciągle coś robię.

@Kelyana moje gratulacje :)
Jejku jakie duże panny donosiłaś.
A jak się czujesz?

@Kredka_na_baterie no niezły
zestaw od koleżanki dostałaś :)
Kosmetyki o chusteczki babydream są super.

@Mama Zuzi i Antosia gratuluję wspaniałego synka.
Wreszcie jesteście razem.

@maksimas ja miałam usg w szpitalu przed nagłym cc 30 minut. Waga młodego z usg 1700g a jak go wyjęli 1740g więc niewielka różnica.
 
Kochane o 9 mam rozprawe jeśli mogę prosic to pomyślcie o mnie i trzymajcie kciuki. Tak vardzo sie boje i tak bardzo sie stresuje że brzuch mnie boli.
To straszne przez co jestem zmuszona przechodzić. Nikomu tego nie życzę.
Tak bardzo chcialabym aby na jednej rozprawie rozstrzygnieto obecne postepowanie. Bo po urodzeniu dziecka i tak musze zlozyc jeszcze papiery o alimenty
Napisz od razu co i jak! Trzymam kciuki, będzie dobrze :)
 
Kochane o 9 mam rozprawe jeśli mogę prosic to pomyślcie o mnie i trzymajcie kciuki. Tak vardzo sie boje i tak bardzo sie stresuje że brzuch mnie boli.
To straszne przez co jestem zmuszona przechodzić. Nikomu tego nie życzę.
Tak bardzo chcialabym aby na jednej rozprawie rozstrzygnieto obecne postepowanie. Bo po urodzeniu dziecka i tak musze zlozyc jeszcze papiery o alimenty

Trzymam mocno kciuki!!! Daj znac po!![emoji106][emoji5]

My dziś raczej nie wyjdziemy. Tomasz drugą dobę kończy o 15:30 i dopiero wtedy mogą pobrać mu badania przesiewowe. Pediatra jeszcze sprawdzi stan bililurbiny, jak będzie za duży to wiadomo.

Ale mam opuchnięte nogi, masakra

U nas z reguły trzymaja 3 doby, chyba ze jest duża żółtaczka albo cos jest nie tak to trzymaja dłużej. U was puszczają już po 2dobie?
 
My dziś raczej nie wyjdziemy. Tomasz drugą dobę kończy o 15:30 i dopiero wtedy mogą pobrać mu badania przesiewowe. Pediatra jeszcze sprawdzi stan bililurbiny, jak będzie za duży to wiadomo.

Ale mam opuchnięte nogi, masakra
Wazne zeby zoltaczka Wam nie wyszla to jutro bedziecie już w domku.
Ja bylam wczoraj na zdjeciu reszty szwów i od tego czasu mnie ciągnie z lewej strony i boli, aż strach cokolwiek robic, żeby mi znowu cos nie zaczęło się lać z brzucha.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc dziewczyny gratulacje dla nowych mamusiek

Ja znowu walczę o cyca mała ma straszny problem żeby złapać sutka a jak złapie to odrazu puszcza i płacze niewiem jak zrobić żeby było dobrze wczoraj 3 razy zjadła ż cyca a resztę ż butelki ale moje mleko je co 2.5 godziny do 3

Przybrała w ciągu 3 dni 150 gr niewiem czy to duzi najwazniwjszd że nie spada ż wagi
 
Do góry