reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
@Balonsbalons Trzymam kciuki!
@Ewela2805 Nie przejmuj się teściową. Z Twoich opowieści wynika że jest złą kobietą.
Poproś męża o więcej wsparcia.
Rozmiar piersi nie znaczy o mniejszej bądź większej ilości pokarmu. Na pocieszenie powiem że moja mama małymi piersiami wykarmiła trójkę dzieci, w tym mnie aż 2lata i 8 miesięcy na cycu trzymała :)
 
Czesc dziewczyny gratulacje dla nowych mamusiek

Ja znowu walczę o cyca mała ma straszny problem żeby złapać sutka a jak złapie to odrazu puszcza i płacze niewiem jak zrobić żeby było dobrze wczoraj 3 razy zjadła ż cyca a resztę ż butelki ale moje mleko je co 2.5 godziny do 3

Przybrała w ciągu 3 dni 150 gr niewiem czy to duzi najwazniwjszd że nie spada ż wagi

Bardzo ładnie przybrała:)
a co do puszczania sutka..jesli dobrze lapie i zasysa prawidlowo ale nie chce dluzej ssac jak pare razy to prawdopodobnie woli z butelki hmm

mojej córeczce jak miała 4 miesiące tatuś dał się napić z butelki jak Mnie nie było i 2 h walczyłam by zjadła normalnie z piersi LOL
nie każde dziecię tak ma..no moje coś się uparło wtedy ale ja byłam uparta bardziej:p

@Balonsbalons powodzenia i przykre że tyle nerwów masz w tej ciąży ehh le jeszcze trochę i się skończy!
 
Trzymam mocno kciuki!!! Daj znac po!![emoji106][emoji5]



U nas z reguły trzymaja 3 doby, chyba ze jest duża żółtaczka albo cos jest nie tak to trzymaja dłużej. U was puszczają już po 2dobie?
Tak u nas po dwóch dobach puszczają do domu. Wychodzimy dziś,ale dopiero o 16 po badaniu przesiewowym.
 
reklama
Czesc dziewczyny gratulacje dla nowych mamusiek

Ja znowu walczę o cyca mała ma straszny problem żeby złapać sutka a jak złapie to odrazu puszcza i płacze niewiem jak zrobić żeby było dobrze wczoraj 3 razy zjadła ż cyca a resztę ż butelki ale moje mleko je co 2.5 godziny do 3

Przybrała w ciągu 3 dni 150 gr niewiem czy to duzi najwazniwjszd że nie spada ż wagi
Moja też coś nie może załapać sutka, karmię przez nakładkę i nie wiem jak tu ją wyćwiczyć, żeby łapała. A raczej moje brodawki, bo mała ssie chyba dobrze. Mleka też mam coraz więcej, nawet czasami uleje. Dziś ja mam jakiegoś doła, jeszcze mi się rodzice zwalają, myślałam że chociaż z tydzień wytrzymają, no ale co mam im powiedzieć. Jutro położna przyjdzie. Poza tym to od wczoraj w domu jesteśmy.
Nie dam rady nadrobić, kto urodził, ale gratuluję :)
 
Do góry