reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Dzien dobry wszystkim, bez bicia przyznaje sie, ze dopiero wstalam. Musialam odespac. Znajomi przyjechali na kilka dni z dwojka dzieci (jedna 2,5 roczku, drugie 1,5). Po tej wizycie macierzynstwo jeszcze bardziej mnie przeraza. Och... trudno jest dwojgu rodzicom ogarnoac dzieci a co dopiero samotnej matce,heheh. Czeka mnie nie lada wyzwanie :-D
Zaraz zrobie sobie sniadanko, wypije kawke i zaczynam ogarniac mieszkanie. Wszyscy na mnie krzycza, ze to koniec 36 tyg a ja nawet torby do szpitala nie spakowalam, wiec dzisiaj zamierzam to zrobic, bo juz coraz ciezej mi cokolwiec zrobic kolo siebie.
Czyli nie jestem sama co tak dlugo spie. W nocy przewracam sie z boku na bok, za to do poludnia oczy mi się same zamykają. Ja też jutro 37tc i torba nadal nie spakowana. Fakt faktem wiekszosc rzeczy naszykowana ale jeszcze kilku mi brakuje. Czekam az mama mi dostarczy, bo ostatnio jak wyslalam meza na zakupy to polowy nie kupil bo 'nie mogl znalesc' :D
Dziś szaro buro i ponuro, mam nadzieje że jutro będzie lepsza pogoda bo wstępnie chcemy wkońcu jakieś zdjęcia popstrykać.
Rano przestraszyłam się że mały się nie rusza, ale najwidoczniej sobie smacznie spał, bo za pół godziny zaczął fikać, żebra obtłuczone.
Milego dnia dziewczyny :)
 
reklama
Hej dziewczyny, nie wiem kiedy ja Was nadrobię [emoji33] ale opieka nad małym wciągnęła mnie na maxa ! Chwile mieliśmy problem z laktacją ale już wszystko sie unormowało, dziś nas wypisują [emoji5] dziękujemy za wszystkie gratulacje i życzenia [emoji8][emoji8]
 
co dziś na obiad? U mnie będzie pizza, ale leń taki w dupie, że nie mogę się zabrać. Najchętniej poszłabym spać i obudziła się podczas porodu heheheh ale tak się nie da
@Kredka_na_baterie co u Ciebie? Wody wczoraj w końcu Ci odeszły?
Dzisiaj barszczyk z makaronem [emoji39] A na pizzę jedziemy do teściowej po poludniu [emoji16] ja właśnie pije kawkę ale oczy mi się same zamykają więc chyba się zdrzemnę... mała dzisiaj mi się tak ułożyła że mam wrażenie jakbym miała pekniete zebro... boli jak cholera [emoji26] nie wiem jak ją ruszyć bo normalnie sobie fika po jedzeniu Ale nie chce się przesunąć.
 
I to najważniejsze! A przecież urodzić urodzisz napewno, tylko kwestia czasu to już niespodzianka [emoji4] A jak do poniedziałku nic nie ruszy to co planują?
Prawdopodobnie kroplówkę z oksytocyna
co dziś na obiad? U mnie będzie pizza, ale leń taki w dupie, że nie mogę się zabrać. Najchętniej poszłabym spać i obudziła się podczas porodu heheheh ale tak się nie da
@Kredka_na_baterie co u Ciebie? Wody wczoraj w końcu Ci odeszły?
Zupka pomidorowa z ryżem i leczo z ziemniakami. Nawet smaczne jak na szpital, szkoda że zimne [emoji23]
 
Dzisiaj barszczyk z makaronem [emoji39] A na pizzę jedziemy do teściowej po poludniu [emoji16] ja właśnie pije kawkę ale oczy mi się same zamykają więc chyba się zdrzemnę... mała dzisiaj mi się tak ułożyła że mam wrażenie jakbym miała pekniete zebro... boli jak cholera [emoji26] nie wiem jak ją ruszyć bo normalnie sobie fika po jedzeniu Ale nie chce się przesunąć.
Już kiedyś pisałam chyba @Dita_333, że młodego przegonilam kubkiem z gorącą herbata, no albo to zbieg okolicznosci:)

@Mama Zuzi i Antosia u nas lasagne, ale dopiero koło 16, bo mąż na mecz pojechal.
 
Martwiłam się oWas! Jak się czujesz? Pokaz Frania :)

Dziś już lepiej, rana mi się pięknie goi [emoji6] ale początki były trudne, ciężko mi było sie ruszyć a co dopiero wstać nakarmić małego, ale zacisnęłam zęby i daliśmy rade [emoji5]
IMG_6452.JPG
 

Załączniki

  • IMG_6452.JPG
    IMG_6452.JPG
    289,9 KB · Wyświetleń: 371
reklama
Do góry