reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Jeśli szukasz czegoś specjalnie na sesję to nie wiem czy ci będzie potrzebne bo zazwyczaj fotograf ma wszystko. Ale Jeśli chcesz ogólnie odświętne ubranko czy tematyczne to nie wiem i sama chętnie się dowiem
emoji848.png
emoji4.png
Sprawdzalam na allegro ale nie ma nic fajnego. Moze dopiero sie pojawia. Na sesje nic nie potrzebuje, bo ona ma wszelkie ubranka i gadzety. Chcialam cos fajnego kupis na wigilie ale czekam jak sie mala urodzi. Nie wiem jaka duza bedzie. USG ma tylko przyblizona wage. Mojej siostrze wychodzilo ze urodzi 4100 a urodzila sie 3350 to dosc duza roznica. Ale na ten okres swiateczny chcialabym miec jakies fajne wdzianko. Latwiej jest znalesc stroj mikolajka a ja chce reniferka albo balwanka, heheheh
Zreszta juz nie moge sie doczekac a tu termin na sam koniec miesiaca...zazdroszcze tm co sie juz rozpakowaly:-) :):-) :)
 
Sprawdzalam na allegro ale nie ma nic fajnego. Moze dopiero sie pojawia. Na sesje nic nie potrzebuje, bo ona ma wszelkie ubranka i gadzety. Chcialam cos fajnego kupis na wigilie ale czekam jak sie mala urodzi. Nie wiem jaka duza bedzie. USG ma tylko przyblizona wage. Mojej siostrze wychodzilo ze urodzi 4100 a urodzila sie 3350 to dosc duza roznica. Ale na ten okres swiateczny chcialabym miec jakies fajne wdzianko. Latwiej jest znalesc stroj mikolajka a ja chce reniferka albo balwanka, heheheh
Zreszta juz nie moge sie doczekac a tu termin na sam koniec miesiaca...zazdroszcze tm co sie juz rozpakowaly:-) :):-) :)
Ja też mam termin na koniec listopada i z ubraniem na święta będę czekać jak najdlużej. Małe dziecko zmienia się z dnia na dzień, a też chce żeby mały fajnie wyglądał. Myślę że im bliżej świąt tym ciekawsze ubranka będą
 
Płomyk* bylam w Pepco i tez to widzialam ale ja jednak szukam czegos innego. Poczekam jeszcze troszke, mysle ze juz niedlugo sklepy zaleja sie swiatecznymi dekoracjami i licze ze dla dzieciaczkow tez bedzie mnustwo ciuszkow na swieta. Mam kuzynke w Londynie, akurat przyjezdza w polowie grudnia. Mieszkalam tam kilka lat i powiem szczerze ze wybor swiatecznych ciuszkow byl tam na prawde duzy. Porosze ja by mi cos przywiozla;)
To beda moje pierwsze swieta w polsce od 12 lat. Ciekawe co sie zmienio,heheheh
 
A ile tabletek dziennie bralas??
3x2 kapsułki, tak mi powiedziała położna, ale w necie czytałam też, że można dopochwowo 2 x dziennie po 1. Dopochwowo nie planuje stosować:)

Też uwielbiam makaron i kasze wszelkiego rodzaju w różnych postaciach:)

Ciuszki na święta będę kupowała w grudniu, bo też nie wiem jaki rozmiar będzie mi potrzebny:)
 
reklama
Płomyk* bylam w Pepco i tez to widzialam ale ja jednak szukam czegos innego. Poczekam jeszcze troszke, mysle ze juz niedlugo sklepy zaleja sie swiatecznymi dekoracjami i licze ze dla dzieciaczkow tez bedzie mnustwo ciuszkow na swieta. Mam kuzynke w Londynie, akurat przyjezdza w polowie grudnia. Mieszkalam tam kilka lat i powiem szczerze ze wybor swiatecznych ciuszkow byl tam na prawde duzy. Porosze ja by mi cos przywiozla;)
To beda moje pierwsze swieta w polsce od 12 lat. Ciekawe co sie zmienio,heheheh
Zgadzam się, w UK jwst baaaardzo dużo sklepów z mega tanimi ubraniami dla niemowlaczków.

Widziałam słodziachne ubranka na halloween, aż szkoda, że jeszcze nie miałam kogo w nie ubrać :p
W święta będzie to samo - w zeszłym roku w niektórych sklepach były w szokująco niskich cenach jak 1-3 funty za np. Body mikołaja czy kaftanik krasnoludka...
 
Do góry