reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

anitowa Dzieki za rade, na pewno wyprobuje ten ocet. Akurat moja siostra robi domowej roboty ocet jablkowy. W poniedzialek ma byc juz gotowy. Zgaga pali mnie zwlaszcza wieczorami. Pomaga mi cieple mleko ale na krotka chwile. Moja mama wierzy w rozne zabobony. Mowi, za jak ciezarna ma zgage to znaczy, ze dziecku rosna wlosy. Hahahaha ciekawe...... czy bedzie miala wlosy czy urodzi sie lysa:laugh2::laugh2::laugh2:
 
reklama
anitowa Dzieki za rade, na pewno wyprobuje ten ocet. Akurat moja siostra robi domowej roboty ocet jablkowy. W poniedzialek ma byc juz gotowy. Zgaga pali mnie zwlaszcza wieczorami. Pomaga mi cieple mleko ale na krotka chwile. Moja mama wierzy w rozne zabobony. Mowi, za jak ciezarna ma zgage to znaczy, ze dziecku rosna wlosy. Hahahaha ciekawe...... czy bedzie miala wlosy czy urodzi sie lysa:laugh2::laugh2::laugh2:
hmmm mojej bratowej siostra miała zgagę jak cholera, a córeczka łysa się urodziła :)Nie ma reguły ...
 
Bo jestem po ooeracji. To ich odpowiedź :/

Niech mąż coś Ci przyniesie i zjedz. Kurde przecież nawet leków przeciwbólowych nie powinno się na pusty żołądek, bo za chwilę będzie brzuch jeszcze od leków bolał. Jak masz dochodzić do siebie i rozkręcić laktacje jak Cię głodzą. Gdzie ten szpital co leżysz?
 
Witam :) niestety nie jestem w stanie nadrobic kilkunastu stron ale serdecznie gratuluje swiezo upieczonym mamusiom [emoji5] ja takze dolaczylam do tego zacnego grona [emoji7] dzis rano mialam cc i urodzily sie moje skarby 2 i 3 kg. Usg troche zaklamalo obraz rzeczywistosci bo miala byc mniejsza roznica miedzy nimi a jest kg [emoji15] Ale sa slodziakami i daja rade. Wiecej napisze na priv jak znajde chwilke.
Gratulacje podwójnego szczęścia [emoji4] [emoji4]
 
@Igorowelove jak nie urodzisz w terminie to kiedy do szpitala masz się zgłosić? Jak patrze na Twój suwaczek, aż uwierzyć nie mogę, że tylko zostały Ci 3 dni. Normalnie szok jak ten czas popędził do przodu.
@Weronikakrz jak u Ciebie?
Nakarmiłam rodzinę, męża wygoniłam spać i leże z lapkiem na kolanach. Mąż powiedział, że dziś nie będę rodziła :) Macie takie dziwne uczucie w pachwinach jakby prąd przechodził-ależ to jest dziwaczne i mało przyjemne.

@FiLi88 co u Ciebie?
W dzień terminu idę do gina, da mi skierowanie na tydzień po terminie, czyli 5 listopada i pewnie będzie jeszcze kazał zrobić ktg w czwartek/piątek. Niestety nie wiem jak to w szpitalu potem będzie wyglądało, bo przy pierwszym porodzie miałam skierowanie na poniedziałek a urodzilam w niedzielę. Mam nadzieję, że i tym razem skierowanie nie będzie mi potrzebne i samo się zacznie [emoji120]
anitowa Dzieki za rade, na pewno wyprobuje ten ocet. Akurat moja siostra robi domowej roboty ocet jablkowy. W poniedzialek ma byc juz gotowy. Zgaga pali mnie zwlaszcza wieczorami. Pomaga mi cieple mleko ale na krotka chwile. Moja mama wierzy w rozne zabobony. Mowi, za jak ciezarna ma zgage to znaczy, ze dziecku rosna wlosy. Hahahaha ciekawe...... czy bedzie miala wlosy czy urodzi sie lysa:laugh2::laugh2::laugh2:
Kochana, jak by zabobon ze zgaga był prawda to moje dziecko się z włosami do pasa urodzi [emoji23]
 
A wogole uwierzycie ze mi jeszcze jedno dziecko fiknęło i jest głowa do góry teraz ? Podejrzewam ze to były te 4 dni bólu zebra w zeszłym tygodniu. Jak ona to zrobiła w takiej ciasnocie i Na takim etapie to nie wiem. W sumie wiem, kosztem łez i bólu matki :)
Możliwe, pewnie przez te 4 dni po kawałku się przemieszczała
Witam, współczuję przejść z mamą. Współczuję też Koka27 że tak trafiła.

Mojej mamie przesunięto operację na serce, miała czekać jeszcze dwa tygodnie, nie doczekała, minęło 5 lat, stąd w ogóle mogę o tym pisać. Jak pisałam o znieczulicy, to mnie tu dziewczyny zbanowały, że straszę itd. ale niestety są takie przypadki.

A porodu boimy się o tyle bardziej, że przecież nie martwimy się tylko o siebie, ale tego naszego małego fasolka, który ma przyjść na świat. Według mnie dziewczyny musimy zmobilizować naszych partnerów, żeby w miarę możliwości byli przy nas i pytali cały czas personelu co i jak. Ważne żeby nie siedzieć po cichu tylko walczyć o swoje.

Jasne, bardzo mi przykro z powodu mamy. Ja tylko pisałam o swoich doświadczeniach i znajomych, które rodziły w czasie gdy ja rodziłam syna. Nie było takich sytuacji i ja podczas kilku hospitalizacji nie spotkałam się z takim postępowaniem pielęgniarek czy położnych. Szkoda, że takie okropne baby tez pracują w szpitalach i minęły się z powołaniem:/
 
reklama
@Igorowelove jak nie urodzisz w terminie to kiedy do szpitala masz się zgłosić? Jak patrze na Twój suwaczek, aż uwierzyć nie mogę, że tylko zostały Ci 3 dni. Normalnie szok jak ten czas popędził do przodu.
@Weronikakrz jak u Ciebie?
Nakarmiłam rodzinę, męża wygoniłam spać i leże z lapkiem na kolanach. Mąż powiedział, że dziś nie będę rodziła :) Macie takie dziwne uczucie w pachwinach jakby prąd przechodził-ależ to jest dziwaczne i mało przyjemne.

@FiLi88 co u Ciebie?
A biegunkę mam mała ciśnie na dół strasznie się rozpycha kręgosłup boli do dupy poprostu
 
Do góry