reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Teoretycznie tak, odchodzi jak zaczyna się otwierać szyjka, a w praktyce pewnie wszystko zależy od organizmu kobiety.
Masz jeszcze te bóle jak na okres?
Teraz, z 15 minut temu znów mnie złapał bol. Kurcze, w pierwszej ciąży czopa nie zauważyłam, no ale do szpitala jak zajechalam to miałam rozwarcie tylko na opuszek palca, a potem w tym szpitalu to funkcjonowałam jak we mgle i nie pamiętam czy był i kiedy [emoji848]
 
reklama
Teraz, z 15 minut temu znów mnie złapał bol. Kurcze, w pierwszej ciąży czopa nie zauważyłam, no ale do szpitala jak zajechalam to miałam rozwarcie tylko na opuszek palca, a potem w tym szpitalu to funkcjonowałam jak we mgle i nie pamiętam czy był i kiedy [emoji848]
Czop też nie jest wyznacznikiem, skurcze regularne i dość silne lub odejście wód to pewniak
 
O matko bosko kochano... Wszystkim rozpakowanym nowym mamuniom życzę wszystkiego co najlepsze i gratuluję!!!
To sie zadziało
Ja juz od rana na nogach klientki ogarniete podlogi odkurzone i umyte lece nastawić rosół... Zakupy zrobione pranie rownież. Rosół bedzie sobie pyrkać to ogarne kuchnie i łazienkę.do syna przyjechał tato wiec polecieli grać w piłke chata wolba nikt sie nie kreci to i robota idzie szybko.
Buziaki i miłego dnia
 
Czop też nie jest wyznacznikiem, skurcze regularne i dość silne lub odejście wód to pewniak
Wiem, wiem. Tylko chodzi mi o to rozwarcie. Bo jak pierwsze dziecko pojechałam rodzić i po 12 godzinach skurczy usłyszałam, że szyjka się nie rozwiera to się załamałam [emoji85] Tu niby lekarz mówił że zaczyna się rozwierać, ale czop wcześniej siedział i zastanawiam się czy się rozwarcie zwiększa czy o co chodzi [emoji848]
 
reklama
@Igorowelove jak nie urodzisz w terminie to kiedy do szpitala masz się zgłosić? Jak patrze na Twój suwaczek, aż uwierzyć nie mogę, że tylko zostały Ci 3 dni. Normalnie szok jak ten czas popędził do przodu.
@Weronikakrz jak u Ciebie?
Nakarmiłam rodzinę, męża wygoniłam spać i leże z lapkiem na kolanach. Mąż powiedział, że dziś nie będę rodziła :) Macie takie dziwne uczucie w pachwinach jakby prąd przechodził-ależ to jest dziwaczne i mało przyjemne.

@FiLi88 co u Ciebie?
 
Do góry