reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Ja wypiłam o 7.30 i tak mnie mdli... Ciągle mi się odbija. Do tego pani powiedziała, że mam nie pić. Byle nie zwymiotować do 9.30. Ja ogólnie mam problem ze słodkim, bo mam nadprodukcję żółci i domyślałam się, że tak będzie. Mam nadzieję, że Ciebie to nie będzie męczyć :)
Nawet dobrze sie czuje. Nie mdli mnie, nie zbiera mi sie na wymioty. Ale strasznie mi sie nudzi. Przegladnelam juz prawie wszystkie gazety. Jeszcze poltora godz I rzuce sie na swoje kanapki. Umieram z glodu hehehehe
 
reklama
Mnie też niedługo czeka krzywa i też się obawiam . Teraz mam tak że jak nie zjem rano po wstaniu to zaraz mnie mdli , jest mi po prostu zle na żołądku:huh: mam nadzieje że wyniki będą dobre :tak: wstałam godz temu i dalej jestem senna , ostatnio mam tak że wstaje i jest ok a za chwile znowu chce mi się spać:eek: przeglądam strony z imionami właśnie i dalej nic:happy: wczoraj byliśmy odwiedzić kuzynkę mojego , 10 dni temu urodziła dziewczynkę :laugh2: takaaa słodka kruszyna , aż chciałabym żeby ten czas szybciej leciał:yes:
 
Mnie też niedługo czeka krzywa i też się obawiam . Teraz mam tak że jak nie zjem rano po wstaniu to zaraz mnie mdli , jest mi po prostu zle na żołądku:huh: mam nadzieje że wyniki będą dobre :tak: wstałam godz temu i dalej jestem senna , ostatnio mam tak że wstaje i jest ok a za chwile znowu chce mi się spać:eek: przeglądam strony z imionami właśnie i dalej nic:happy: wczoraj byliśmy odwiedzić kuzynkę mojego , 10 dni temu urodziła dziewczynkę :laugh2: takaaa słodka kruszyna , aż chciałabym żeby ten czas szybciej leciał:yes:

Mam tak samo od tygodnia ponad, ciągle bym spała jak w pierwszym trymestrze. A to dopiero końcówka drugiego.

Ja ostatnio w Ikei na zakupach zaczepiałam cudze dziecko ahahahhhaha [emoji23][emoji23][emoji23] Mały był taki fajny [emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Dzieki, kiedys ja robilam, nie bedac jeszcze w ciazy. Bylo nawet dobrze. Ale przez ciaze to roznie bywa ze smakami. A jesli chodzi o celulit to masz racje, bede martwic sie potem. Zreszta nie mam dla kogo ladnie wygladac,hehehehehe Pozdrawiam;);)
Kochana dla siebie i swojego dziecka warto dbać o siebie.

Przy okazji znalazłam super tekst, jak dzieci nas widzą

Link do: Syn zrobił mamie zdjęcie ukradkiem na plaży. Gdy fotografię zobaczyła, chciała ją usunąć
 
Do góry