reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Olewam to.
Dziecko najważniejsze.
Potem się będę smarować, kiedyś tam.
W ciąży większość antycellulitowych czy mocne ujędrniające odpadają.
Musiałabyś dokładnie sprawdzać każdy składnik.
Mam duuuużo, ale co tam.

Trzymam kciuki za Twoją jutrzejszą glukozę
Dzieki, kiedys ja robilam, nie bedac jeszcze w ciazy. Bylo nawet dobrze. Ale przez ciaze to roznie bywa ze smakami. A jesli chodzi o celulit to masz racje, bede martwic sie potem. Zreszta nie mam dla kogo ladnie wygladac,hehehehehe Pozdrawiam;);)
 
reklama
Acha zapomnialam sie zapytac o jeszcze jedno. Czy zauwazylyscie, ze pojawil sie u was , badz poglebil celulit?? Bo u mnie jest coraz bardziej widoczny. Macie jakies sposoby jak sobie z nim radzic?? Jakie kosmetyki sa bezpieczne w ciazy na skorke pomaranczowa?? Macie jakies naturalne sposoby???
Ja też mam i też olewam puki co . Taka kolej rzeczy woda się zatrzymuje stopy puchną to i celulit większy. Staram się dużo wody pic . Po ciąży jak dojdę do siebie to dopiero się zajmę tym nieprzyjacielem [emoji28]
 
Acha zapomnialam sie zapytac o jeszcze jedno. Czy zauwazylyscie, ze pojawil sie u was , badz poglebil celulit?? Bo u mnie jest coraz bardziej widoczny. Macie jakies sposoby jak sobie z nim radzic?? Jakie kosmetyki sa bezpieczne w ciazy na skorke pomaranczowa?? Macie jakies naturalne sposoby???

U mnie też bardziej widoczny. Staram się pić więcej wody, ale średnio mi to wychodzi. Mam też balsam z Perfecta dla ciężarnych antycellulitowy, ale z systematycznoscia w smarowaniu to u mnie różnie bywa.
Stopy mi nie puchna, ale dzisiaj przesadziłem w chodzeniu w szpilkach i bolą mnie stopy, głównie pod stopami, moczenie w zimnej wodzie mam juz za sobą i troszkę lepiej.
 
U mnie też bardziej widoczny. Staram się pić więcej wody, ale średnio mi to wychodzi. Mam też balsam z Perfecta dla ciężarnych antycellulitowy, ale z systematycznoscia w smarowaniu to u mnie różnie bywa.
Stopy mi nie puchna, ale dzisiaj przesadziłem w chodzeniu w szpilkach i bolą mnie stopy, głównie pod stopami, moczenie w zimnej wodzie mam juz za sobą i troszkę lepiej.
U mine tez z systematycznoscia to ciezko. W jeden dzien posmaruje sie raz, a na drugi 5 razy. Na szczescie jeszcze ani jednego roztepu:biggrin2::biggrin2:
 
Acha zapomnialam sie zapytac o jeszcze jedno. Czy zauwazylyscie, ze pojawil sie u was , badz poglebil celulit?? Bo u mnie jest coraz bardziej widoczny. Macie jakies sposoby jak sobie z nim radzic?? Jakie kosmetyki sa bezpieczne w ciazy na skorke pomaranczowa?? Macie jakies naturalne sposoby???
Mi się zrobił na udach pod tyłkiem :) ale cóż taka kolej rzeczy. Jak tyłam wcześniej to właśnie w tym miejscu i przy chudnięciu ładnie to reagowało i znikało wiec nie przejmuje się i po porodzie się za niego zabiorę.
 
A to jesteś na insulinie? Ja zawsze mam po śniadaniu wyższe[emoji37]

Taaak, ja juz jakies 4 miesiace jestem zaprzyjazniona z igla :)

Na duze cukry po sniadaniu polecam natomiast jajka zamiast wedliny, ja mam zawsze wtedy cukier nizszy o 20-30 niz normalnie (chociaz nie jestem do konca reprezentatywna, bo ja po jedzeniu nie przekraczam nigdy 140 - tylko rano mam klopoty, ale warto sprobowac).
 
Taaak, ja juz jakies 4 miesiace jestem zaprzyjazniona z igla :)

Na duze cukry po sniadaniu polecam natomiast jajka zamiast wedliny, ja mam zawsze wtedy cukier nizszy o 20-30 niz normalnie (chociaz nie jestem do konca reprezentatywna, bo ja po jedzeniu nie przekraczam nigdy 140 - tylko rano mam klopoty, ale warto sprobowac).
No właśnie jak to jest po godzinie, jest norma do 120, czy 140? Ja największy na czczo 102[emoji20]
 
No właśnie jak to jest po godzinie, jest norma do 120, czy 140? Ja największy na czczo 102[emoji20]

Teraz jest 140. Bodajze rok temu normy sie zmienily i wlasnie wzroslo ze 120 do 140.

Czytalam troche artykulow, bo moja ginekolog na poczatku mowila, ze wolalaby 120, ale odpuscilam sobie po ktorejs rozmowie z diabetolog. Ja odkad jestem na tej diecie jeszcze nic nie przytylam, od poczatku ciazy mam na wadze ok -6 kg i jakbym miala zmniejszac porcje to juz chyba bym w ogole nie jadla ;) A normy zmieniaja sie od lat - kiedys nawet mozna bylo miec 100 na czczo!

U mnie te poranne dochodza czasami do 105... Od kilku dni to jest w ogole istna hustawka - raz 84, raz 92 a dzis 103. Bardzo chcialabym wiedziec czemu moja trzustka tak sobie brzydko ze mna pogrywa :p
 
reklama
Teraz jest 140. Bodajze rok temu normy sie zmienily i wlasnie wzroslo ze 120 do 140.

Czytalam troche artykulow, bo moja ginekolog na poczatku mowila, ze wolalaby 120, ale odpuscilam sobie po ktorejs rozmowie z diabetolog. Ja odkad jestem na tej diecie jeszcze nic nie przytylam, od poczatku ciazy mam na wadze ok -6 kg i jakbym miala zmniejszac porcje to juz chyba bym w ogole nie jadla ;) A normy zmieniaja sie od lat - kiedys nawet mozna bylo miec 100 na czczo!

U mnie te poranne dochodza czasami do 105... Od kilku dni to jest w ogole istna hustawka - raz 84, raz 92 a dzis 103. Bardzo chcialabym wiedziec czemu moja trzustka tak sobie brzydko ze mna pogrywa :p
Ja dopiero zaczynam przygodę z dieta, sama się pilnuje, bo dopiero w piatek mam diabetologiem. Jutro spróbuję rady z jajkami zobaczmy czy na mnie poskutkuje[emoji6] jeżeli chodzi o te normy to dla ciężarnych są jakieś bardziej restrykcyjne, mój tato ma cukrzycę i u niego jest do 120 ale po 2h[emoji17]
 
Do góry