reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Hej.
A ja zaczęłam znowu normalnie jeść i cukier mam w normie.
Tak jak mówiła, pofolgowalam sobie dzień przed krzywą i tyle.
Jedyny plus to nie obrzeram się przed spaniem i waga nie leci w górę jak głupia.

A mialas wysoki wynik na czczo czy ktorys po wypiciu?
Obzarstwo z poprzedniego dnia moze wplynac na poranny cukier ale raczej nie na te kolejne.
Z tymze wiadomo, ze glukoza jest glukoza i po niej wyniki moga byc duzo wyzsze niz po normalnym jedzeniu ;)
Ja bym jednak uwazala - zwlaszcza, ze jak mowi moja diabetolog: w ciazy cukry skacza bardzo szybko i nigdy nie znamy dnia ani godziny ;)
 
Na czczo miałam 94 a do 90 można mieć.
Na razie mierze cały czas i tyle co nie opycham się tylko normalne porcje zjadłam i wieczorem przed spaniem nie żre.
A po obiedzie bywa że mam 75 np.
Obserwuje po czym mam wyższy żeby wiedzieć czego sobie odmówić następnym razem
 
Na czczo miałam 94 a do 90 można mieć.
Na razie mierze cały czas i tyle co nie opycham się tylko normalne porcje zjadłam i wieczorem przed spaniem nie żre.
A po obiedzie bywa że mam 75 np.
Obserwuje po czym mam wyższy żeby wiedzieć czego sobie odmówić następnym razem

Aaa, no to super!
Ja przy 75 to juz mdleje - tak niski dla mnie to jest cukier ;)
To moze rzeczywiscie to pojedyncze przekroczenie z przypadku, trzymam kciuki, zeby tak bylo :)
 
Powodzenia dla wszystkich mamusiek co maja dzisiaj krzywa cukrowa. Ja zaczynam o 8.... juz jestem glodna,heheheh

Dzieeen dobry :)
Powodzenia na glukozie! Dasz rade, a zaraz po trzecim pobraniu cos zjesz i poczujesz sie super. Ooo wlasnie, moze dzisiaj dzidzia da sie poczuc, bo po glukozie zazwyczaj maluchy daja popis akrobacji ;) A moze masz lozysko na przedniej scianie i ono tak amortyzuje wyczuwalnosc kopniakow ??

Co do celulitu, to u mnie tez sie zdecydowanie bardziej uwidocznil. Nawet na lydkach go teraz widze.

Mam od wczoraj dosc spore twardnienia brzuszka, w nocy nawet musialam wstac i polozyc sie sama w salonie, tyle ze ja nie umiem i nie lubie bez meza spac, wiec wrocilam do sypialni. Czasami mam wrazenie, ze to sie dzieje jak mam pecherz pelen, a po siusiu pomalu odpuszcza. A jak to u Was jest ?? Bede miala teraz sporo urlopu, takze poobserwuje sie bedac w domu.

Zmykam szykowac sie do pracy, pogoda iscie Angielska, bez sloneczka zachmurzone niebo i jakby chcialo padac. Lepiej sie czuje jak jest taka pogoda niz bardzo cieplo, mozna oddychac.

Milego dni Maminy
 
Dzieeen dobry :)
Powodzenia na glukozie! Dasz rade, a zaraz po trzecim pobraniu cos zjesz i poczujesz sie super. Ooo wlasnie, moze dzisiaj dzidzia da sie poczuc, bo po glukozie zazwyczaj maluchy daja popis akrobacji ;) A moze masz lozysko na przedniej scianie i ono tak amortyzuje wyczuwalnosc kopniakow ??

Co do celulitu, to u mnie tez sie zdecydowanie bardziej uwidocznil. Nawet na lydkach go teraz widze.

Mam od wczoraj dosc spore twardnienia brzuszka, w nocy nawet musialam wstac i polozyc sie sama w salonie, tyle ze ja nie umiem i nie lubie bez meza spac, wiec wrocilam do sypialni. Czasami mam wrazenie, ze to sie dzieje jak mam pecherz pelen, a po siusiu pomalu odpuszcza. A jak to u Was jest ?? Bede miala teraz sporo urlopu, takze poobserwuje sie bedac w domu.

Zmykam szykowac sie do pracy, pogoda iscie Angielska, bez sloneczka zachmurzone niebo i jakby chcialo padac. Lepiej sie czuje jak jest taka pogoda niz bardzo cieplo, mozna oddychac.

Milego dni Maminy
Ja tez mam twardszy brzuch kiedy pęcherz jest pełen, po siku wraca do normy.
W Szkocji poranek słoneczny ale chłodno, 11 stopni [emoji4]

Ja mam dzisiaj pierwsze spotkanie w szkole rodzenia od 9.30 do 11.30 [emoji4]
 
Dzieeen dobry :)
Powodzenia na glukozie! Dasz rade, a zaraz po trzecim pobraniu cos zjesz i poczujesz sie super. Ooo wlasnie, moze dzisiaj dzidzia da sie poczuc, bo po glukozie zazwyczaj maluchy daja popis akrobacji ;) A moze masz lozysko na przedniej scianie i ono tak amortyzuje wyczuwalnosc kopniakow ??

Co do celulitu, to u mnie tez sie zdecydowanie bardziej uwidocznil. Nawet na lydkach go teraz widze.

Mam od wczoraj dosc spore twardnienia brzuszka, w nocy nawet musialam wstac i polozyc sie sama w salonie, tyle ze ja nie umiem i nie lubie bez meza spac, wiec wrocilam do sypialni. Czasami mam wrazenie, ze to sie dzieje jak mam pecherz pelen, a po siusiu pomalu odpuszcza. A jak to u Was jest ?? Bede miala teraz sporo urlopu, takze poobserwuje sie bedac w domu.

Zmykam szykowac sie do pracy, pogoda iscie Angielska, bez sloneczka zachmurzone niebo i jakby chcialo padac. Lepiej sie czuje jak jest taka pogoda niz bardzo cieplo, mozna oddychac.

Milego dni Maminy
Glukoze juz wypilam, nie jest tak zle, ale smak okropny. Masz racje, mala juz jest aktywniejsza. Chyba ciagnie Ja do slodkiego, hehehe. Dzisiaj w nocy tez mi brzuch stwardnial, tak w lewym boku. Pewnie sie wypiela. A na siusiu musialam wstawac 2 razy. Pozdrawiam I milego dnia zycze
 
Glukoze juz wypilam, nie jest tak zle, ale smak okropny. Masz racje, mala juz jest aktywniejsza. Chyba ciagnie Ja do slodkiego, hehehe. Dzisiaj w nocy tez mi brzuch stwardnial, tak w lewym boku. Pewnie sie wypiela. A na siusiu musialam wstawac 2 razy. Pozdrawiam I milego dnia zycze
Ja wypiłam o 7.30 i tak mnie mdli... Ciągle mi się odbija. Do tego pani powiedziała, że mam nie pić. Byle nie zwymiotować do 9.30. Ja ogólnie mam problem ze słodkim, bo mam nadprodukcję żółci i domyślałam się, że tak będzie. Mam nadzieję, że Ciebie to nie będzie męczyć :)
 
reklama
Ja wypiłam o 7.30 i tak mnie mdli... Ciągle mi się odbija. Do tego pani powiedziała, że mam nie pić. Byle nie zwymiotować do 9.30. Ja ogólnie mam problem ze słodkim, bo mam nadprodukcję żółci i domyślałam się, że tak będzie. Mam nadzieję, że Ciebie to nie będzie męczyć :)

Powidzenia, jeszcze tylko godzinka ;)
 
Do góry