reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Ja kupiłam kosz z drugiej ręki, dokupilam tylko nowy materacyk. Mam chyba taki najzwyklejszy, bujany. Zrobię zdjęcie po pracy i wstawię [emoji4]

Ja miałam kosz Mojżesza przy córce ale był za lekki...mało stabilny wiec szybko przestałam go używać . Teraz mam takie drewniane bujane i to jest najprawdopodobniej to ..jest ciężkim stabilny .. że szczebelkami starczy mi na dluzej
 
reklama
hello
U nas dziś pogoda pięknie słoneczna, dobrze, że w domku mam chłodno to siedzę i odpoczywam, bo na dworzu za długo nie da rady-zbyt upalnie.
Mąż w pracy na drugiej zmianie, niedługo zaczną mu się nocne zmiany czego oboje nie lubimy. Ja się martwię o niego jak wraca, a on jest zmęczony, bo nocy powinno się spać a nie robić. Bardzo bym chciała żeby znalazł pracę gdzieś bliżej i bez tych nocek. Mam nadzieję, że kiedyś do tego dojrzeje :)
Ostatnio się zastanawiałam, czy mój pracodawca pójdzie mi na rękę jak będę chciała wrócić do pracy, bo na początku chciałabym pół etatu pracować a drugie pół być na wychowawczym. Tylko, że moje stanowisko nie bardzo się sprawdzi na pół etatu....no nic, będę o tym myślała po macierzyńskim, tak z pół roku po macierzyńskim.
Która z Was ma zamiar zostać na wychowawczym i jak długo?
 
hello
U nas dziś pogoda pięknie słoneczna, dobrze, że w domku mam chłodno to siedzę i odpoczywam, bo na dworzu za długo nie da rady-zbyt upalnie.
Mąż w pracy na drugiej zmianie, niedługo zaczną mu się nocne zmiany czego oboje nie lubimy. Ja się martwię o niego jak wraca, a on jest zmęczony, bo nocy powinno się spać a nie robić. Bardzo bym chciała żeby znalazł pracę gdzieś bliżej i bez tych nocek. Mam nadzieję, że kiedyś do tego dojrzeje :)
Ostatnio się zastanawiałam, czy mój pracodawca pójdzie mi na rękę jak będę chciała wrócić do pracy, bo na początku chciałabym pół etatu pracować a drugie pół być na wychowawczym. Tylko, że moje stanowisko nie bardzo się sprawdzi na pół etatu....no nic, będę o tym myślała po macierzyńskim, tak z pół roku po macierzyńskim.
Która z Was ma zamiar zostać na wychowawczym i jak długo?

Macierzyński jest pol roku, potem rodzicielski pol roku, a potem może być wychowawczy. Zamierzam być rok z dzidziusiem, a potem pewnie wrócę do pracy, chyba ze trochę wcześniej wrócę na kilka godzin, bo pracuje w przedszkolu wiec w środku roku szkolnego będzie trudno znaleźć jakaś prace, a być może nie będę miała gdzie wracać (nie wiem czy moja placówka będzie istnieć) wiec tez będę myśleć za rok o tym ;) w okolicach wakacji właśnie :)
 
Ja po wizycie. W końcu mam zdjęcie na potwierdzenie płci. Dodam później. Waży teraz 758 g. Niestety wyniki z moczu również zaniepokoily panią doktor. Mam zrobić badania wątroby by wykluczyć choleostaze. Ułożona na razie pupka w dół, serduszko ślicznie bije. Przytyłam 2,8kg od ostatniej wizyty. A łącznie 4,5 kg.
Super, że dzieciaczek zdrowo rośnie i waży już tyle.
Kochana na razie się nie stresuj, porób badania i nie czytaj na necie, bo tam to jest wszystko.
Jak będziesz miała wynik to uzgodnisz z lekarzem, co dalej.
 
hello
U nas dziś pogoda pięknie słoneczna, dobrze, że w domku mam chłodno to siedzę i odpoczywam, bo na dworzu za długo nie da rady-zbyt upalnie.
Mąż w pracy na drugiej zmianie, niedługo zaczną mu się nocne zmiany czego oboje nie lubimy. Ja się martwię o niego jak wraca, a on jest zmęczony, bo nocy powinno się spać a nie robić. Bardzo bym chciała żeby znalazł pracę gdzieś bliżej i bez tych nocek. Mam nadzieję, że kiedyś do tego dojrzeje :)
Ostatnio się zastanawiałam, czy mój pracodawca pójdzie mi na rękę jak będę chciała wrócić do pracy, bo na początku chciałabym pół etatu pracować a drugie pół być na wychowawczym. Tylko, że moje stanowisko nie bardzo się sprawdzi na pół etatu....no nic, będę o tym myślała po macierzyńskim, tak z pół roku po macierzyńskim.
Która z Was ma zamiar zostać na wychowawczym i jak długo?

Ja sobie zacznę dorabiać szybciej a tak na serio na cały etat do pracy to wroce po ok roku . Się okaże

Mam nadzieję że twój pracodawca jednak pójdzie ci na rękę :)
 
Dziewczyny dodałam na prywatny swoje wyniki zerknijcie jak możecie bo kiepsko mi interpretowanie idzie [emoji21]
 
Mi temperatur nie przeszkadza [emoji4] wieczorkiem na spacer się wybieram. co do powrotu do pracy to jeśli będę miała gdzie wrócić to po roku wrócę. W sumie to rok i trochę bo będę miała 46 dni zaległego urlopu więc 40 od razu wykorzystam.
 
reklama
Do góry