reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

No w moczu miałam jeden wynik podwyższony. Jeśli chodzi o swędzenie to czasem sfery intymne. To czytałam o tej choleostazie i o tym swędzeniu. Fakt mam podejrzenie pcos no i w tym są podwyższone hormony . Czytałam, że w choleostazie chodzi o to, że wątroba nie radzi sobie z taką ilością hormonów i ze jest to groźne, chyba szpital wchodzi tam w grę. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok, bo chyba się zaplacze jak będę musiała iść do szpitala, zostawić męża z córeczka i całym tym bajzlem.
 
reklama
No w moczu miałam jeden wynik podwyższony. Jeśli chodzi o swędzenie to czasem sfery intymne. To czytałam o tej choleostazie i o tym swędzeniu. Fakt mam podejrzenie pcos no i w tym są podwyższone hormony . Czytałam, że w choleostazie chodzi o to, że wątroba nie radzi sobie z taką ilością hormonów i ze jest to groźne, chyba szpital wchodzi tam w grę. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok, bo chyba się zaplacze jak będę musiała iść do szpitala, zostawić męża z córeczka i całym tym bajzlem.

Bądź dobrej myśli! Myślę, że jak tylko jeden wynik miałaś podwyższony i nie masz innych objawów, to nie nie to..Ale dobrze, że lekarka czujna chce to sprawdzić :tak:
 
Ja po wizycie. W końcu mam zdjęcie na potwierdzenie płci. Dodam później. Waży teraz 758 g. Niestety wyniki z moczu również zaniepokoily panią doktor. Mam zrobić badania wątroby by wykluczyć choleostaze. Ułożona na razie pupka w dół, serduszko ślicznie bije. Przytyłam 2,8kg od ostatniej wizyty. A łącznie 4,5 kg.

Jaki duży maluch, super! Trzymam kciuki, żeby to nie było to! Pobrałaś już krew na te badania?
 
Matko jak mnie wnerwiają te upały :realmad: W pracy mam chłodek, ale jak już wyjdę to inna bajka. Nie puchnę ani nic ale po prostu mi źle, jakoś tak powietrza mi brak, męczę się i spać mi się chce albo leżeć pod wiatrakiem, ehhh
 
No w moczu miałam jeden wynik podwyższony. Jeśli chodzi o swędzenie to czasem sfery intymne. To czytałam o tej choleostazie i o tym swędzeniu. Fakt mam podejrzenie pcos no i w tym są podwyższone hormony . Czytałam, że w choleostazie chodzi o to, że wątroba nie radzi sobie z taką ilością hormonów i ze jest to groźne, chyba szpital wchodzi tam w grę. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok, bo chyba się zaplacze jak będę musiała iść do szpitala, zostawić męża z córeczka i całym tym bajzlem.

Musisz być dobrej myśli. Trzymam kciuki!
 
No właśnie dziadek też miał zapalenie płuc, więc wprowadzili go w śpiączkę farmakologiczną i już się z niej nie obudził... też leży pod respiratorem. Z tym, że już dzisiaj moczu nie oddał, pusty woreczek cewnikowy miał. Pani doktor powiedziała, że to kwestia godzin już... Ja oczywiście z tyłu głowy mam nadzieję, ale już od 7.06. tę nadzieję mam, bo wtedy miał operację, a od 5.06. w Warszawie jest. Wiecie jakie są najgorsze myśli teraz? Że tak go namawialiśmy wszyscy na tę operacje, bo kuźwa miała mu uratować życie... a tu takie coś. Operacja się udała, a i tak umiera...

Przykro mi, ja trzymam kciuki, żeby było lepiej! Przytulam mocno, bo to straszne jak ktoś z rodziny choruje, a my nie możemy pomóc:(
 
No w moczu miałam jeden wynik podwyższony. Jeśli chodzi o swędzenie to czasem sfery intymne. To czytałam o tej choleostazie i o tym swędzeniu. Fakt mam podejrzenie pcos no i w tym są podwyższone hormony . Czytałam, że w choleostazie chodzi o to, że wątroba nie radzi sobie z taką ilością hormonów i ze jest to groźne, chyba szpital wchodzi tam w grę. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok, bo chyba się zaplacze jak będę musiała iść do szpitala, zostawić męża z córeczka i całym tym bajzlem.
Mnie potwornie siedziały stopy co tez jest objawem choleostazy a wyniki ok, bądź dobrej myśli mam nadzieje ze będzie dobrze!
 
reklama
Wiesz, nawilżasz powietrza jest dobry na jesień i zimie, okres grzewczy. Nie wiem jak u ciebie, ale u mnie teraz jest bardzo wysoka wilgotność powietrza, nie schodzi poniżej 50% (mam te urządzenia co mierzą), także ja na tę chwilę nie mam potrzeby kupować.... Aż dziwne. W domu mam jakiś nawilżasz, ale to mąż kupił i się interesował, taki dziwny kształt ma i parę robi, zawsze coś tam daje :)



A ja nie pamiętam, kiedy w ogóle ostatnio mnie komar pogryzł...Może raz rok temu? Albo dwa?:o:p Naprawdę myślę, że boją się, że jak mnie użrą to zdechną :rolleyes2:



A może teraz urodzisz dwa tygodnie przed?? Nigdy niewiadomo ;) W sumie fajnie, takie zaskoczenie i z głowy :)



Super! Zazdraszczam wypoczynku, upałów mniej :tak: Miłego urlopowania :yes::D



Kciuki za wyniki, na pewno będą dobre 8-)



Piankowe są dobre tak samo jak lateksowe, jedyna różnica to ponoć ich krótsza żywotność, dlatego są ciut tansze...Ale z 2.strony i tak wybieramy materac na max 3 lata, więc nie widzę problemu :yes:



W gryce były robaki :) W ogóle tak gryka już mocno nie polecana jest :happy: A porządny materac, z porządnej firmy z mnóstwem atestów na pewno nie ma robaków :D Te lepsze, znane firmy właśnie nie robią z gryki, tylko lateksowe, piankowe albo lateksowo-kokosowe, ze względu na to, że kokos jest twardszy niż lateks i pasuje dla niemowlaka do 8-9 m-ca życia :)
Mi też czasami nie chce wstać się z łóżka :laugh2: czasami nawet częściej niż czasami...Ale jak już wstanę i jestem w pracy to jest ok :tak::rolleyes2:

Kiedyś polecany to chyba z atestami był?? I już nie polecany loI.ah te atesty LOL. Widzę że własnym rozsądkiem też warto się kierować bo marketing dziś dźwignia handlu a najlepiej się zarabia na zatroskanych mamach

Szczerze to nawet nie pamiętam czy wpadłam w wir wybierania najlepszego materaca na świecie dla moich dzieci..kupowałam w zestawach to się nie rozwarstwialam nad tym . Miałam sprawdzić jaki mam materac w tym łóżeczku bujanym bo nawet nie wiem oO ale napewno odpowiedni

W pl miałam nawilżacz ale sprawdzałam i latem nie używałam . Tutaj mi nie byl potrzebny

Azamamee fajniem duży maluszek:):):)
 
Do góry