reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Anus ale ze bedziecie montowac sami??? hihi

a zjedz zjedz ... dla dzieck bedzie,tak mi szefowa mowi jak mnie czyms czestuje,,to nie dla ciebie a dla DZIECKA lol hehe

Teść z mężem. Ufff skończone. Niby nic nie robiłam tylko co jakiś czas zbierałam jakieś folie czy tam papiery i podawałam śrubokręty a jestem wykończona. Cały dzień na bułkach, dopiero teraz zjadłam obiadokolacje. I nawet tego batona mi się już nie chce. Ale jutro po śniadaniu będzie moj[emoji12]
 
reklama
U nas też było pod górke na poczatku z kp, ale się zawziełam i został na piersi. A w nocy to samo, nie mam odwagi mu zabrac piersi, lubi się napić i poprzytulać zanim dalej pójdzie spać:) To ja podsiwiam, że masz siłe wstawać wode podgrzewać i robić mleko, u nas tylko przynosze z łóżeczka, otwieram bufet i pije:)
Twoj synek też w marcu się urodził? ktorego, bo mój z 5.03 :)
Mój syn jest z 20.03 ☺ a teraz już wiesz kto w Twoim brzuszku siedzi? Jak ogólnie się czujesz? Dajesz radę ganiac za maluchem?:-) Bo ja czasem mam gorszy dzień i wydaje mi się że padne☺
 
Mój syn jest z 20.03 ☺ a teraz już wiesz kto w Twoim brzuszku siedzi? Jak ogólnie się czujesz? Dajesz radę ganiac za maluchem?:-) Bo ja czasem mam gorszy dzień i wydaje mi się że padne☺

Raczej 2 chłopak, ale nie chciał współpracować na usg, więc mam nadzieje, że płeć będzie potwierdzona na połówkowym :) U Was dziewczynka? Fajnie będzie parka :)
Jakoś daje, na szczęście chodzi już bardzo dobrze i nie chce być noszony na rękach, na spacerach chętnie jeździ w spacerówce, chodzimy na zamykany plac zabaw. Nie jest źle, choć czasami też gorsze dni się zdarzają... planujesz żłobek jak maluch się pojawi, bo ja na tą chwilę raczej będę siedziała z 2 maluchami przez rok w domu.. mam nadzieje, że dam radę:)
 
ja licze ze 3 tez bedzie spioch haha

zlote bobasy mialam

moj mlody do 4 lat sypial w dzien i to potrafil ciagiem i 4 h spac oO NORMALNIE szok
cora 2h spala dlugo do 3 lat ..drzemki miala
z przedszkola jak wracala to mi na podlodze zasypiala oO ( a DRZEMKE tam miala)
jak maja dni full wrazen to padaja jak muchy zaraz po powrocie ,..nawet teraz tak maja

a teraz tak to od 21 spia do syn do 7 bo on skrupulatny co do szykowania do szkoly a cora tomoglaby dluzej spac,,
w niedziele slonca moje daja mi do 9 pospac jesli wstana wczesniej ...dluzej ja nie chce spac bo caly dzien potem zrypany jest..




witaj witaj i jak fajnie , trzecie
tak jak i u Mnie:)


nie pisalam wam ale ostatnio bez wzgledu co zjem.. mam lekka zgage ! rano lekkie sniadano, owsianka a za pol h w pracy zgaga wrrrrrrrrrrrrrrrr
nie jadam duzych porcji .

Mój jest niereformowalny [emoji23] naprawdę! Potrafi cały dzień być na podwórku, wrócić tylko na obiad i kolacje, czasami nawet kolacje je w altance i owszem, pada o ten 21, ale budzi sie normalnie [emoji23]jedyna różnica to lepiej spi, nie wola mnie i spi jak zabity. Chyba, że ma koszmar... on ogólnie jest ruchliwy, rzadko ma spokojny dzień, wiec w sumie tylko kwestia czy rozrabia w zamkniętym pomieszczeniu czy na podwórku [emoji28][emoji3]

Pocieszę Was ze snem. Nastolatki śpią jak śpiochy nawet 10-12godzin non stop. Zwłaszcza jak pół dnia szaleją ze znajomymi [emoji23][emoji23][emoji23]

Wow!!! To wtedy będę ściągać z wyra na siłę Haha [emoji23]

Hej mamuśki jestem tutaj nowa będę rodzic w listopadzie (mam nadzieję). To będzie moje 3dzieciatko

Witaj i zapraszamy [emoji5] znasz już płeć?

Ja już po wizycie. Strasznie się zestresowałam, dostałam jakiegoś rozstroju żołądka, duszno mi było, nie wiedziałam czy w ogóle wejdę do gabinetu. W każdym razie z maluszkiem wszystko w porządku, rośnie sobie zdrowo, fika koziołki, w nosie miała (miał? :p) usg i mierzenie :). Waży całe 135 gramów. :D Po moim krwiaku nie ma śladu, za to żeby nie było zbyt łatwo mam nisko łożysko, przez co mogę plamić i generalnie dalej mam się oszczędzać. Pani doktor powiedziała, że powinno się podnieść. Z tego wszystkiego zapomniałam zapytać o płeć, a sama też nie poruszała tematu. Ciekawe, czy w Jej opinii to też dziewczynka :p Chociaż wydaje mi się, że przy tych wszystkich wygibasach byłoby ciężko sprawdzić. Poczekam do połówkowych :)

Najważniejsze, że zdrowe [emoji5] super, że krwiaka nie ma! jest szansa, że ci sie podniesie łożysko także będzie ok na pewno [emoji846]
A kiedy następna wizyta gdzie może upewnisz się co do płci?[emoji5]
 
Ja już po wizycie. Strasznie się zestresowałam, dostałam jakiegoś rozstroju żołądka, duszno mi było, nie wiedziałam czy w ogóle wejdę do gabinetu. W każdym razie z maluszkiem wszystko w porządku, rośnie sobie zdrowo, fika koziołki, w nosie miała (miał? :p) usg i mierzenie :). Waży całe 135 gramów. :D Po moim krwiaku nie ma śladu, za to żeby nie było zbyt łatwo mam nisko łożysko, przez co mogę plamić i generalnie dalej mam się oszczędzać. Pani doktor powiedziała, że powinno się podnieść. Z tego wszystkiego zapomniałam zapytać o płeć, a sama też nie poruszała tematu. Ciekawe, czy w Jej opinii to też dziewczynka [emoji14] Chociaż wydaje mi się, że przy tych wszystkich wygibasach byłoby ciężko sprawdzić. Poczekam do połówkowych :)
Najważniejsze że z małżeństwem wszystko ok
Dbaj o siebie, nie nadwyrężaj się.
U nas też było pod górke na poczatku z kp, ale się zawziełam i został na piersi. A w nocy to samo, nie mam odwagi mu zabrac piersi, lubi się napić i poprzytulać zanim dalej pójdzie spać:) To ja podsiwiam, że masz siłe wstawać wode podgrzewać i robić mleko, u nas tylko przynosze z łóżeczka, otwieram bufet i pije:)
Twoj synek też w marcu się urodził? ktorego, bo mój z 5.03 :)
Ten bufet to dobra sprawa. Bardzo bym chciała karmić piersią, mam nadzieję, że będzie mi to dane.[emoji4]
 
Najważniejsze że z małżeństwem wszystko ok
Dbaj o siebie, nie nadwyrężaj się.Ten bufet to dobra sprawa. Bardzo bym chciała karmić piersią, mam nadzieję, że będzie mi to dane.[emoji4]

Trzymam kciuki, tak to jeden z plusów kp: nie trzeba podgrzewać wody, mieszać mm w nocy. Wystarczy się rozebrać i ciepłe mleczko w odpowiedniej ilości jest gotowe do podania:) Mi teraz czasami zdarza się karmić przez sen nad ranem :)
 
Trzymam kciuki, tak to jeden z plusów kp: nie trzeba podgrzewać wody, mieszać mm w nocy. Wystarczy się rozebrać i ciepłe mleczko w odpowiedniej ilości jest gotowe do podania:) Mi teraz czasami zdarza się karmić przez sen nad ranem :)
Jak widzę dziecko karmione piersią to aż się rozpływam. Jest to po prostu piękne.
Zuzie i Antosia karmiłam tylko 4miesiące, ale dobre i tyle. Teraz bardzo bym chciała dać radę dłużej.
 
reklama
Najważniejsze, że zdrowe
emoji5.png
super, że krwiaka nie ma! jest szansa, że ci sie podniesie łożysko także będzie ok na pewno
emoji846.png

A kiedy następna wizyta gdzie może upewnisz się co do płci?
emoji5.png

Pewnie, że najważniejsze, że z maluszkiem ok :)Wizyta za 4 tygodnie i na połówkowe też jakoś tak się zapiszę :) Chyba, że zacznę plamić,czy krawwić przez to łożysko, to wtedy mam się od razu zgłosić, ale mam nadzieję, że już będzie wszystko w porządku i łożysko będzie się podnosiło.

Teraz mundial to mi szybko zleci :D W ogóle, oglądacie mecze? :p
 
Do góry