reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Ja mam tak samo! Na sama mysl robi mi sie slabo [emoji85]Moj tez chce brata, a zawsze bawi sie z dziewczynkami [emoji23] przeciez dziewczynki maja fajniejsze zabawki [emoji23]Moj mowi, ze promienieje... Ale on to chyba slepy, bo ja mam pol twarzy w pryszczach [emoji23]
moj tez bawi sie wiekszosc z dziewczynkami w sumie same do niego leca hehe no ja na szczescie nie ma zadnych nie przyjemnych kropek na twarzy ale za to mialam cere taka postarzala zaczelam uzywac krem do twarzy taki wygladzajacy z lini dellia szwagierka tam pracuje i przynosi czasem i pomoglo zeczywiscie cera zrobila sie gladsza.Ale moj maz zawsze mi mowi ze jestem ladna nawet jak wstaje z lozka hehe za to ja jak sie maz nie ogoli i nie pojdzie do fryzjera krzycze na niego ze wyglada jak dziad hehehe i tak to u nas juz jest :)
 
reklama
Mój też, kp w nocy? U nas ostatnio była 1 przespana noc od 21 do 8:) może u Was też się uda i w końcu się wyśpisz :)

A mój prawie sześciolatek rzadko co tyle godzin śpi[emoji28] z reguły 10godzin mu wystarczy... wiec od 21 do 7[emoji5] i tak nie narzekam, bo tak jest gdzieś od dwóch lat, a jak był mniejszy to spał do 6[emoji33] z drzemek dziennych też szybciutko zrezygnował... jak patrzę na 3latki co śpią w dzień to oczy wystawiam... mój przestał w wieku 2lat spać w dzień.
Czy nie pisałam już , że liczę teraz na spokojne, lubiące sen dzieciątko? [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] drugie jest ponoć inne. I Bóg jeden wie jak na to liczę[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Ale żeby nie było... zdarza sie, że pośpi do 8... i jak już mi minie troska czy go coś nie rozbiera to się cieszę jak głupia... szczególnie na weekend [emoji23][emoji23][emoji23]
 
A ja Dita liczę że jednak rodzeństwo będzie podobne bo moja córeczka to był Aniołek :)


Która to mamusia wróciła teraz z L4 do pracy? Pamiętam, że do laboratorium ale nie pamiętam Twojego nicku ;) jak się czujesz Kochana? Jak dojazdy?
 
Jejku, dziewczyny... Nie wiem, co się ze mną dzieje... poszłam rano na ryneczek i kupiłam same pyszności, do tego pączka i jagodziankę z piekarni obok - bo codziennie w nocy pieką, a ja mam okno otwarte i wszystko czuję[emoji23] i o, to wszystko... jestem taka zaspana, że nawet drzemki nie pomagają... nawet obiadu nie chce mi się gotować [emoji43][/QU
umnie z obiadami tez kiepsko przed ciaza jadla mieso jak opentana nie bylo umnie zupy czy drugiego dania bez miesa :) a teraz zjesc czasem zjem ale jak ktos zrobi. bo jak gotuje albo smarze robi mi sie nie dobrze i odechciewa mi sie jesc. ogolnie wiekszosc jadam slodkie czasem mieszane troche slodkiego a za chwile jem ogorka kwaszonego albo kapustke kiszona :D ale od kilku dni mam ochote na zielona fasolke z bulka tarta. :D
 
A mój prawie sześciolatek rzadko co tyle godzin śpi[emoji28] z reguły 10godzin mu wystarczy... wiec od 21 do 7[emoji5] i tak nie narzekam, bo tak jest gdzieś od dwóch lat, a jak był mniejszy to spał do 6[emoji33] z drzemek dziennych też szybciutko zrezygnował... jak patrzę na 3latki co śpią w dzień to oczy wystawiam... mój przestał w wieku 2lat spać w dzień.
Czy nie pisałam już , że liczę teraz na spokojne, lubiące sen dzieciątko? [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] drugie jest ponoć inne. I Bóg jeden wie jak na to liczę[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Ale żeby nie było... zdarza sie, że pośpi do 8... i jak już mi minie troska czy go coś nie rozbiera to się cieszę jak głupia... szczególnie na weekend [emoji23][emoji23][emoji23]
Poprostu potrzebuje mniej snu, kolejny na pewno będzie spokojnyn śpiochem:)
Mój przez pierwsze 10 miesięcy prawie nie spał w dzień, w nocy spał od 7 do 6 z kilkoma pobudkami. Potem zaczął spać w dzień przez 2-2.5g, od urodzenia budził się ok 6. Od tygodnia śpi do 8, fajnie tak dłużej poleżeć:)
 
reklama
Do góry