reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Na pewno sie uda. Ja najpierw chciałam 6 mies, a już 15 minęło:)
Nie wyobrażam sobie jak można w nocy mieszać mleko w proszku i byc wyspanym :)

Ja karmiłam mm ale bardzo szybko zaczął mi przesypiać noce[emoji3] także w wieku 15miecy to prawie już rok nie karmiłam w nocy [emoji28] ostatnie karmienie tak 21 i pózniej dopiero o 5 rano [emoji5]także ja to w ogole sie mało co nakarmiłam w nocy [emoji5][emoji28]
 
reklama
Tych dwóch rzeczy się nie łączy, albo miesza się mleko albo jest się wyspanym hehe
Zawsze miałam naszykowany dzbanek z zimną wodą i termos z gorącą, butelki i takie pojemniki z odpowiednią ilością mleka. Można też mieć podgrzewacz do butelek, ale obyłam się bez tego. Najgorsze były wyjazdy i branie wszystkiego ze sobą. A tak to wystarczą cycuchy [emoji4]
Moje dzieci miały okropne kolki, więc teraz też się na to nastawiam. Planuję kupić termofor z pestkami wiśni, ciepły kładzie się na brzuszek i podobno pomaga.

U nas kolek nie było, ale syn był żarłokiem i czasami wieczorem dawałam espumisan, masowałam brzuszek i przechodziło. Mamy ten termofor, ale nigdy nie był potrzebny, fajnie, że jest cieplutki, ale nie gorący. To ja już nie wiem dlaczego niektóre kobiety po kilku miesiącach rezygnują z kp, bo mm wygodniejsze:)
 
Widzę że temat snu jest otwarty to i ja się wypowiem. Córka była małym Aniołem od 3miesiaca przesypiala całe noce za to teraz nadrabia tzn nie spaniem bo śpi jak nastolatka od 22do 10 ale charakterem to ma... Za to syn boziu kiedy ja się w końcu wyspie może 4noce przespał całe a tak to wędrówki nocne i przytulance. Ale jesteśmy chyba na dobrej drodze chyba bo od kilku dni śpi na swoim nowym łóżku tylko wola raz w nocy a o 4-5przycupa do nas... A co to będzie z trzecim dzieciatkiem sama nie wiem aż boję się pomyśleć kiedy ja się w końcu wyśpię

hihi moje podobnie... od 8 tyg przesypialy mi noce takze nie wstawalam w nocy by karmic piersia w pozniejszym okresie takze docenialam ,
fajnie by bylo gdyby i tym razem sie tak udalo ah

Mój jest niereformowalny [emoji23] naprawdę! Potrafi cały dzień być na podwórku, wrócić tylko na obiad i kolacje, czasami nawet kolacje je w altance i owszem, pada o ten 21, ale budzi sie normalnie [emoji23]jedyna różnica to lepiej spi, nie wola mnie i spi jak zabity. Chyba, że ma koszmar... on ogólnie jest ruchliwy, rzadko ma spokojny dzień, wiec w sumie tylko kwestia czy rozrabia w zamkniętym pomieszczeniu czy na podwórku [emoji28][emoji3]



Wow!!! To wtedy będę ściągać z wyra na siłę Haha [emoji23]



Witaj i zapraszamy [emoji5] znasz już płeć?



Najważniejsze, że zdrowe [emoji5] super, że krwiaka nie ma! jest szansa, że ci sie podniesie łożysko także będzie ok na pewno [emoji846]
A kiedy następna wizyta gdzie może upewnisz się co do płci?[emoji5]

jest indywiduaalny!!!! hehe

Ja znalazlam wozek przepiekny i taki jaki chcialam mega wygodny i zajmuje malo miejsca Zobacz załącznik 867112

fajny, ciekawe ksztaly:)
 
Kp to ogromny plus dla leniwcow takich jak ja [emoji23] i jaka wygoda w nocy, nie trzeba sie rozbudzac mieszajac mleko :D



Ja ogladam z synem, a moj maz mowi, ze jestem gorsza niz chlop, bo jak nie raz rykne z emocji to az jest przerazony [emoji23]



Ja tez mialam karmic 6 miesiecy, potem stwierdzilam, ze do pierwszego zabka (wyszedl w 9 miesiacu), potem do roku i definitywny koniec, a maly sam sie praktycznie odstawil jak mial 13,5 miesiaca [emoji23]

I ja:) Ja czekam, aż moj sie odstawi sam, na razie sie nie zapowiada.
Ja też lubie mecze i nie mogę się doczekać 1 Polaków:)
 
U nas kolek nie było, ale syn był żarłokiem i czasami wieczorem dawałam espumisan, masowałam brzuszek i przechodziło. Mamy ten termofor, ale nigdy nie był potrzebny, fajnie, że jest cieplutki, ale nie gorący. To ja już nie wiem dlaczego niektóre kobiety po kilku miesiącach rezygnują z kp, bo mm wygodniejsze:)
U Zuzi to raczej z mojego lenistwa, bo jak sprobowała butlę to później nie chciała cyca. A że nie miałam wtedy takiego samozaparcia to przestawiłam na mm.
Antoś nie chciał cyca bo miał zapalenie ucha, o czym wtedy nie wiedziałam. Myślałam, że się nie najada i beczy, a jak dostał butlę to jadł (z butli mniej musiał ciągnąć i tak mocno go nie bolało) i tak przeszliśmy na mm.
 
hihi moje podobnie... od 8 tyg przesypialy mi noce takze nie wstawalam w nocy by karmic piersia w pozniejszym okresie takze docenialam ,
fajnie by bylo gdyby i tym razem sie tak udalo ah



jest indywiduaalny!!!! hehe



fajny, ciekawe ksztaly:)
Jest bardzo wygodny i zajmuje naprswde malo miejsca przy synku mialam z tej firmy a jezdzilam wtedy Peugeot 206 i bez problemu miescil sie do bagaznika i jeszcze zakupy weszly
 
I ja:) Ja czekam, aż moj sie odstawi sam, na razie sie nie zapowiada.
Ja też lubie mecze i nie mogę się doczekać 1 Polaków:)
ale granica to karmienie drugiego?:):)

ja na 90% kupie ten 2in 1 babylo panorama gdzie gondola rozklada sie w spacerowke i az dziwie sie ze taka cena oO bo sprawdzalam go wizualnie i jest swietny , opinie ma bardzo dobre tym bardziej
 

Załączniki

  • 162936.jpg
    162936.jpg
    32,7 KB · Wyświetleń: 84
reklama
Do góry