reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Hej dziewczyny!

Nie pisałam dawno, ale czytałam na bieżąco [emoji4]
Dzisiaj byłam na prenatlanych i wszystko jest dobrze. Dopiero dzisiaj poczułam, ze mogę się cieszyć i planować zmiany, typu przemeblowanie itd. Jestem po jednym poronieniu, a o Dzidziusia staraliśmy się prawie 2 lata wiec dzisiaj odetchnęłam [emoji173]️ nadal mam lekkie młodości mimo ze to koniec 13 tyg, jedzenie to przymus, ale to akurat w moim przypadku dobrze bo mam za dużo kg wiec im bardziej chudnę, tym lepiej ;))

Buziaki [emoji8]

Cieszę się i gratuluje [emoji5] teraz raduj się ciąża ile wlezie [emoji5]
 
reklama
Nie było niestety widać :) wszyscy mi przepowiadają synka, ale z córka tez tak mówili ;) i ma usg moja córa do 25 tygodnia chyba był chłopcem [emoji23][emoji23][emoji23] potem okazało się, ze ma spuchnięte wargi sromowe, które zaburzały obraz ;) i faktycznie urodziła się ze spuchniętymi ;)

W te przepowiednie ludzi nie ma co wierzyć [emoji5][emoji51] mojej koleżance 2x tak mówili, że synek będzie a ona dwie córeczki urodziła [emoji51][emoji5]
 
Ja jestem troszkę jeszcze w lekkkim stresie bo prenatalne w środę i mam nadzieję że małemu ta kość urośnie czy coś bo pani ginekolog coś tam mówiła że nie widać czy widać i takie tam :) I chciałabym mieć to za sobą nawet myślałam żeby iść wcześniej np w poniedziałek rano czy coś zamiast w środę ale małemu bym dała tylko tydzień to może urosnąć max 0,5 cm :(

Niekoniecznie [emoji5] mój bobas urósł w 10dni z 7,3cm na 9,5cm czyli ponad 2cm[emoji5] to od dzidziusia zależy, ale jak przyrasta, ale myślę, zebys poczekała do tej środy.. dasz radę[emoji16]
 
Dziewczyny, a jak z Waszym ciśnieniem? Ja mam bardzo niskie ok. 85/60 i puls 55. Wieczorami całkowicie tracę energię. Dziś mam wizytę u lekarza i może coś mi podpowie.
 
Gratulacje dziewczyny!!! Dobre wyniki byly do przewidzenia:):)

Mnie od wczoraj znowu piersi kluja i szczypia falami a szczegolnie sutki... No wrrrrrr zadrapalabym je..sa jak 2 stozki hahahaha smieszne takie hehe i urosly [emoji4]
W ogole zyly mam na calym.ciele niezle widoczne! Moze przez to tez ze sie nie opalam i blada sie zrobiłam wrr

Wczoraj poszalelismy i dzis tak mnie cmil brzuszek lekko ale pewnie to zbieg okolicZności. W ogole mi nie bylo zbytnio przyjemnie w przeciwienstwie do Meza haha lol! Chyba sie Zablokowałam czy cus wrrr

Ja wczoraj poszalałam z mężem ale na razie żadnych objawów dodatkowych... za to czułam sie prawie jak dziewica [emoji23] jakaś wąska i w ogole [emoji28][emoji5] mężowi chyba pasowało Haha [emoji16][emoji23][emoji51]
Może nie zablokowałaś tylko miałaś taki dzień... następnym razem rzucisz sie na męża, że hej [emoji846]
 
Dziewczyny, a jak z Waszym ciśnieniem? Ja mam bardzo niskie ok. 85/60 i puls 55. Wieczorami całkowicie tracę energię. Dziś mam wizytę u lekarza i może coś mi podpowie.
Też mam niskie ciśnienie. Bez kawy nie funkcjonuje. A zasypiam wieczorem szybciej niż moja córka.
 
Ja wczoraj poszalałam z mężem ale na razie żadnych objawów dodatkowych... za to czułam sie prawie jak dziewica [emoji23] jakaś wąska i w ogole [emoji28][emoji5] mężowi chyba pasowało Haha [emoji16][emoji23][emoji51]
Może nie zablokowałaś tylko miałaś taki dzień... następnym razem rzucisz sie na męża, że hej [emoji846]
Ja właśnie mam podobne odczucia ;) rzadziej niż przed ciąża mam siłę (nawet nie ochotę ale właśnie moc) na zabawy z mężem ale jak już dojdzie co do czego to jest super ;) jakoś tak zupełnie inaczej i dla mnie odlotowo ;)
 
ja dziś zapisałam się na usg na 30.05 i już nie mogę się doczekać :)
ciśnienie też mam niskie, a po 1 porodzie oszałało bo miałam wysokie przez kilka dni. Ale lekarz mi tłumaczył, że uk krwionosny musi się przystosować do nowej sytuacji stąd te zawirowania z ciśnieniem.
u mnie na usg wyrostek był taki pomiedzy, ciekawe w co się zmieni przez te kilka tygodnie:)
 
reklama
Do góry