reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Gratulacje dziewczyny!!! Dobre wyniki byly do przewidzenia:):)

Mnie od wczoraj znowu piersi kluja i szczypia falami a szczegolnie sutki... No wrrrrrr zadrapalabym je..sa jak 2 stozki hahahaha smieszne takie hehe i urosly :)
W ogole zyly mam na calym.ciele niezle widoczne! Moze przez to tez ze sie nie opalam i blada sie zrobiłam wrr

Wczoraj poszalelismy i dzis tak mnie cmil brzuszek lekko ale pewnie to zbieg okolicZności. W ogole mi nie bylo zbytnio przyjemnie w przeciwienstwie do Meza haha lol! Chyba sie Zablokowałam czy cus wrrr
 
reklama
Hej dziewczyny!

Nie pisałam dawno, ale czytałam na bieżąco [emoji4]
Dzisiaj byłam na prenatlanych i wszystko jest dobrze. Dopiero dzisiaj poczułam, ze mogę się cieszyć i planować zmiany, typu przemeblowanie itd. Jestem po jednym poronieniu, a o Dzidziusia staraliśmy się prawie 2 lata wiec dzisiaj odetchnęłam [emoji173]️ nadal mam lekkie młodości mimo ze to koniec 13 tyg, jedzenie to przymus, ale to akurat w moim przypadku dobrze bo mam za dużo kg wiec im bardziej chudnę, tym lepiej ;))

Buziaki [emoji8]
 
Hej dziewczyny!

Nie pisałam dawno, ale czytałam na bieżąco [emoji4]
Dzisiaj byłam na prenatlanych i wszystko jest dobrze. Dopiero dzisiaj poczułam, ze mogę się cieszyć i planować zmiany, typu przemeblowanie itd. Jestem po jednym poronieniu, a o Dzidziusia staraliśmy się prawie 2 lata wiec dzisiaj odetchnęłam [emoji173]️ nadal mam lekkie młodości mimo ze to koniec 13 tyg, jedzenie to przymus, ale to akurat w moim przypadku dobrze bo mam za dużo kg wiec im bardziej chudnę, tym lepiej ;))

Buziaki [emoji8]
Gratulacje! Wiem co czujesz, tez dopiero dzisiaj zaczęłam na 100% cieszyć się tym maleństwem[emoji7] poronienie zostawia trwały ślad na psychice ale teraz musi być juz wszystko dobrze! Dzieciaczki zdrowe i to najważniejsze! Można zacząć myśleć o wyprawce, pokoiku i w ogóle snuć dalekosiezne plany [emoji4] jakieś podejrzenia co do płci?
 
Hej dziewczyny!

Nie pisałam dawno, ale czytałam na bieżąco [emoji4]
Dzisiaj byłam na prenatlanych i wszystko jest dobrze. Dopiero dzisiaj poczułam, ze mogę się cieszyć i planować zmiany, typu przemeblowanie itd. Jestem po jednym poronieniu, a o Dzidziusia staraliśmy się prawie 2 lata wiec dzisiaj odetchnęłam [emoji173]️ nadal mam lekkie młodości mimo ze to koniec 13 tyg, jedzenie to przymus, ale to akurat w moim przypadku dobrze bo mam za dużo kg wiec im bardziej chudnę, tym lepiej ;))

Buziaki [emoji8]
Super wiadomość!!! Wiem doskonale jaka to ulga;) to samo przezywalam w poniedzialek! Gratuluję
 
Gratulacje! Wiem co czujesz, tez dopiero dzisiaj zaczęłam na 100% cieszyć się tym maleństwem[emoji7] poronienie zostawia trwały ślad na psychice ale teraz musi być juz wszystko dobrze! Dzieciaczki zdrowe i to najważniejsze! Można zacząć myśleć o wyprawce, pokoiku i w ogóle snuć dalekosiezne plany [emoji4] jakieś podejrzenia co do płci?


Nie było niestety widać :) wszyscy mi przepowiadają synka, ale z córka tez tak mówili ;) i ma usg moja córa do 25 tygodnia chyba był chłopcem [emoji23][emoji23][emoji23] potem okazało się, ze ma spuchnięte wargi sromowe, które zaburzały obraz ;) i faktycznie urodziła się ze spuchniętymi ;)
 
Ale zadajemy tutaj przecież [emoji51][emoji23] tylko napisałam o zamknięcie wątku ze zdjęciami brzuszków i usg. Jak któraś nie chce to moze tu na publiczne wrzucać zdjęcia [emoji57]

Ja poki co to nawet z zaproszeniem nie jestem w stanie wejsc na ta zamknięta grupę [emoji51]
 
Dziewczyny Gratulacje za pomyślne badania ;)
Ogarniam tematy co gdzie bo głównie czytam tylko ten :)
U mnie plus 1 kg.
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty :tak:
 
U mnie w 14t już ponad -3kg na wadze. Z synem w 18 tygodniu było + 6kg :)

Gratuluje wczorajszych badań, dobrze, że wszystko dobrze z maluchami!

Milego dnia mamusie i powodzenia na wizytach!!!

Ja poki co to nawet z zaproszeniem nie jestem w stanie wejsc na ta zamknięta grupę [emoji51]

a co się wyświetla?
 
reklama
Do góry