reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Ja tam wole zostac tu
Bez przesady zawsze mozna z kims pisac w prywatnych. Jak bylam na sierpniowkach 2012 to mialysmy chyba z 15 watkow a grupa byla otwarta. Jedyne zdjecia naszych pociech byla zamknieta
 
reklama
Juz po! Wszystko dobrze[emoji7] badanie trwało jakieś 50 minut bo maleństwo odwrócone pleckami i rączki przy buzce - w efekcie nie wiem co z kością nosowa bo nie miał pewności że ją widzi ale z racji tego że wszystkie inne parametry są książkowe to mówił że nie ma żadnych nieprawidłowości i nie ma się czym przejmować. Jutro pobranie krwi ale powiedział że to formalność a ja mu ufam[emoji4] maleństwo ma 6,1 cm i może być tak że to dziewczynka - niby istnieje możliwość że coś tam między nogami urośnie? Co myślicie? Ja widziałam dziewczynkę ale mam się na nic nie nastawiać. Za miesiąc kontrola ale bez usg i pewnie kolejna to już polowkowe i wtedy płeć potwierdzimy. Dostałam L4 wiec jestem szczęśliwa a pani położna powiedziała ze "ładnie tyje"[emoji23] nie mam żadnych zdjęć i opisu usg bo wszystko sklei jak będzie miał wyniki krwi wiec dostane to za miesiąc. Ale napatrzylam się na kruszynke [emoji7] cudownie! Teraz jakieś 8 tygodni bez usg![emoji58] dzięki za wsparcie! [emoji9]
 
Wróciłam z wizyty. Na szczęście z dzidziusiem wszystko ok. Serduszko bije, jest kość nosowa, przezierność karkowa też w porządku :) Kamień spadł mi z serca. A krwawienia i plamienia to znowu krwiak... Jutro kładę się do szpitala na kilka dni. Ale to nic, najważniejsze, że maluch ma się świetnie :)
Super - odpoczywaj, szpital nic fajnego ale dla dobra maluszków czego się nie zrobi. Ja dziś w końcu jakoś lepiej się poczułam, myślałam ze coś porobie i tez pare godzin lekkie plemienie... już przeszło ale leżę plackiem :)
 
Juz po! Wszystko dobrze[emoji7] badanie trwało jakieś 50 minut bo maleństwo odwrócone pleckami i rączki przy buzce - w efekcie nie wiem co z kością nosowa bo nie miał pewności że ją widzi ale z racji tego że wszystkie inne parametry są książkowe to mówił że nie ma żadnych nieprawidłowości i nie ma się czym przejmować. Jutro pobranie krwi ale powiedział że to formalność a ja mu ufam[emoji4] maleństwo ma 6,1 cm i może być tak że to dziewczynka - niby istnieje możliwość że coś tam między nogami urośnie? Co myślicie? Ja widziałam dziewczynkę ale mam się na nic nie nastawiać. Za miesiąc kontrola ale bez usg i pewnie kolejna to już polowkowe i wtedy płeć potwierdzimy. Dostałam L4 wiec jestem szczęśliwa a pani położna powiedziała ze "ładnie tyje"[emoji23] nie mam żadnych zdjęć i opisu usg bo wszystko sklei jak będzie miał wyniki krwi wiec dostane to za miesiąc. Ale napatrzylam się na kruszynke [emoji7] cudownie! Teraz jakieś 8 tygodni bez usg![emoji58] dzięki za wsparcie! [emoji9]
Mi tez przepowiedział dziewczynki i widziałam leżące wyrostki ale ciagle mysle ze może się to zmienić :) mysle ze na następnym usg jak się dobrze ułożą to cos się potwierdzi. Nie ukrywam, ze chciałabym parke i jakoś nie wiem czułam ze jakiś siusiak tam jest
 
A ile kg macie na plusie?
+2,3 kg :D 16+1 tc wiec nie jest zle ;)
Mi tez przepowiedział dziewczynki i widziałam leżące wyrostki ale ciagle mysle ze może się to zmienić :) mysle ze na następnym usg jak się dobrze ułożą to cos się potwierdzi. Nie ukrywam, ze chciałabym parke i jakoś nie wiem czułam ze jakiś siusiak tam jest
Zycze Ci siusiaka :D
 
Kochana dzieciaki śpią o różnych dziwnych godzinach także nie martw się. Gdy było coś nie tak to by Ci lekarz powiedział. A co do ruchów to Twoja pierwsza ciąża? Troszkę wcześnie żebyś czuła ruchy ;)


Tak, to moja pierwsza ciąża :) lekarz pytał, czy coś czułam w ostatnim czasie - to mu powiedziałam, że bulgotanie, z czasem jakieś śmieszne stukanie. Jestem w takim stresie że ojej :hmm: ja zawsze muszę wszystko wiedzieć, każdy szczegół :laugh2: ale z reguły jak coś jest źle, to on zawsze mówi I zawsze jest pod telefonem, kiedy coś się dzieje, więc staram się sobie wytłumaczyć, że za bardzo się przejmuję tym wszystkim...
 
reklama
Do góry