reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Cześć Dziewczyny byłam wczoraj u lekarza, który potwierdził ciąże:) 7 tydzień, serduszko biło wszystko w najlepszym porzadku. Dzisiaj pod wieczór zaczęłam krwawić i wpadłam w panikę, na szczęście udało mi się znaleźć lekarza na wieczór, a on stwierdził, że wszystko w porzadku i nie wie skąd to krwawienie i że czasami tak się zdarza. Mam nadzieję, że już mi się nie zdarzy bo nie wiem czy kiedykolwiek byłam bardziej zestresowana niż dzisiaj...
 
Ta metoda wyprobowana :) i rowniez moja dostaje 2 razy dziennie. Tez zauwazylam ze moj pies ma swoje dni..raz wpierdziela ze ja juz ją widze wyobrasnia okraglutka a pozniej przychpdzi czas ze nawet karmy nie powacha ... I wszystko sie wyrownuje lol



Psy maja tez swok charakter ale mimo wszystko Wiecej procent stawiam na właściciela..:) haha

Lezymy i wpierdzielamy grejfurty i pomarancze mmmm
Dokladnie mam to samo zdanie. Dla tego sie do niej nie przyznaje bo nie ja ja wychowywalam. Nawet ze mna nie mieszka. Wlasciwie tylko kase wydalam na nią i jestem wpisana w książeczke. Tyle mojego wkladu. :p
 
Dziewczyny trzymajcie kciuki o 8.50 mam wizytę wczoraj zalaczyly mi się hormony płakałam że sobie nieporadzimy co ż pracą itd..

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny trzymajcie kciuki o 8.50 mam wizytę wczoraj zalaczyly mi się hormony płakałam że sobie nieporadzimy co ż pracą itd..

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

Dokładnie, my teraz kupujemy 4 pokojowe mieszkanie, dostaliśmy mniej kredytu niż chcieliśmy, będziemy musieli pożyczać od wujostwa na wyposażenie. Przez 3 miesiące płacić za ratę i za wynajem mieszkania. Ja nie pracuje, dostaje tylko pieniądze na opiekę nad córką. Głupio zabrzmi to najważniejsze by dziecko było zdrowe (wiem o tym bo córka ma tymczasową niepełnosprawność), ale..jakby była dziewczynka to by było lżej finansowo, mam ubranka, pościele, ręczniki, śpiworek do wózka wszytko w kolorze różowym po córce. Jeśli będzie chłopiec to będę musiała się produkować by wszystko sprzedać i kupić dla chłopca.
Ja też się wczoraj popłakałam. Ta sprawa z ginekologiem i tymi badaniami sprawiła mi przykrość.
 
Ostatnia edycja:
Dokładnie, my teraz kupujemy 4 pokojowe mieszkanie, dostaliśmy mniej kredytu niż chcieliśmy, będziemy musieli pożyczać od wujostwa na wyposażenie. Przez 3 miesiące płacić za ratę i za wynajem mieszkania. Ja nie pracuje, dostaje tylko pieniądze na opiekę nad córką. Głupio zabrzmi to najważniejsze by dziecko było zdrowe (wiem o tym bo córka ma tymczasową niepełnosprawność), ale..jakby była dziewczynka to by było lżej finansowo, mam ubranka, pościele, ręczniki, śpiworek do wózka wszytko w kolorze różowym po córce. Jeśli będzie chłopiec to będę musiała się produkować by wszystko sprzedać i kupić dla chłopca.
Ja też się wczoraj popłakałam. Ta sprawa z ginekologiem i tymi badaniami sprawiła mi przykrość.
Wcale nie brzmi to glupio. Skoro tylko jedno z Was pracuje, macie takie wydatki i na dodatek przez 3 miesiace bedziecie mieli szczegolnie ciezko, to mniej pieniedzy, ktore pójdą na drugie bobo to duza ulga. Mialabym takie samo podejście na Twoim miejscu. Gratuluje zakupu mieszkania!!!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wcale nie brzmi to glupio. Skoro tylko jedno z Was pracuje, macie takie wydatki i na dodatek przez 3 miesiace bedziecie mieli szczegolnie ciezko, to mniej pieniedzy, ktore pójdą na drugie bobo to duza ulga. Mialabym takie samo podejście na Twoim miejscu. Gratuluje zakupu mieszkania!!!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak jak Dziewczyny piszą nic głupiego:) .., ale warto przetrwać te kilka ciężkich miesięcy, dla własnego konta:) wytrwałości, a myślami chwycić się pozytywnych zmian i nimi żyć:)

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry