reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Ojej biedny synek i biedna mamusia

Ja mam od nocy takie lekkie plamienie ale jestem dwa dni przed planowaną@
Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze
Pobolewa mnie ten brzuch
Do tego narazie mój ukochany tak mocno jest przejęty sytuacja że cały czas jest nerwowo i mnie się to udziela idę zrobić dziś betę
 
Witajcie☺️ ja dowiedziałam się że się udało 3 dni temu. Zrobiłam test i wyszła bladziutka kreska, na drugi dzień powtórka i znowu bladzioch☺️ poza tym nie mam okresu i bolą mnie piersi. Aaa i jest to moja pierwsza ciąża. Także chętnie czytam wasze rady i przeżycia ☺️ dzisiaj mam zamiar zapisać się do lekarza ale nie wiem który tydzień będzie odpowiedni. Aby nie wyskoczyć za wcześnie, jak to u was wyglądało?
 
Balonsbalons
Plamienia w terminie @ się zdarzają, i to chyba nawet dość często. Niedługo powinny przejść :tak:
Mój tez przejęty, ale on zadaniowo myśli. Czyli jak zrobić remont, co zmienić, co kupić.. No i mnie pilnuje, żebym chora nie była albo żebym czegoś niedozwolonego nie jadła- tak jakbym nie wiedziała, czego mogę a czego nie ;)8-)

Ewel10
Witaj i gratuluję:)
Ja robiłam test bladzioch 21.02, 22.02 już ładna blada kreska, a wizytę mam dopiero 20.03 :laugh2: Myślę, że serduszko już będzie. A kiedy się umówić zależy ile jesteś w stanie wytrzymać, ale nawet na pęcherzyk ciążowy widoczny dobrze jest się umówić tydzień po terminie @. A tak trzy tygodnie po to już raczej pewno serduszko :yes:
 
Mnie już też wymioty chwyciły:(( jestem przerażona.... W zeszłej ciąży to musiałam co parę dni na kroplowki jeździć tak było ze mną już źle.. A teraz mam dziecko pod opieką a mąż właśnie dzisiaj w nocy wyjechal na dwa tygodnie w delegację :(

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój to jest stuknięty też zadaniowy ale przegięty w tym temacie już musimy natychmiast kupić większe mieszkanie już dziś jedzie dowiadywać się o kredyt już dziś mamy iść do lekarza według niego i najlepiej mam leżeć hahaha a do tego sam mówi że źle się czuje przez nerwy itp. Przez co i ja się przejmuje
Oszaleć idzie
 
Mlody wyciagnal mnie na plac zabaw, poszlam z mysla, ze moze na swiezym powietrzu mi mdlosci mina, ale nieeeeeeee [emoji85]

4c3tskjoppjijysx.png
 
U mnie to dopiero 5 tydzień więc dopiero się dowiedzieliśmy, ale ciekawe kiedy u mojego męża pojawią się takie "objawy ciazy". Może jak usłyszy serduszko☺️
 
reklama
Mnie już też wymioty chwyciły:(( jestem przerażona.... W zeszłej ciąży to musiałam co parę dni na kroplowki jeździć tak było ze mną już źle.. A teraz mam dziecko pod opieką a mąż właśnie dzisiaj w nocy wyjechal na dwa tygodnie w delegację :(

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom

Biedna Ty :sorry2: Może tylko na mdłościach się skończy, bez wymiotów..

Mój to jest stuknięty też zadaniowy ale przegięty w tym temacie już musimy natychmiast kupić większe mieszkanie już dziś jedzie dowiadywać się o kredyt już dziś mamy iść do lekarza według niego i najlepiej mam leżeć hahaha a do tego sam mówi że źle się czuje przez nerwy itp. Przez co i ja się przejmuje
Oszaleć idzie

To u mnie tak z remontem. To trzeba zrobić, i to kupić, ale leżeć na szczęście mi nie każe. Ale z tą szkarlatyną kuzyna Młodego też się przejął. I chodzi mówi, ze to niedobrze.
A to mnie nie uspokaja wcale. Chyba mimo wszystko ja bardziej spokojniej podchodzę do tematu ;)

Mlody wyciagnal mnie na plac zabaw, poszlam z mysla, ze moze na swiezym powietrzu mi mdlosci mina, ale nieeeeeeee [emoji85]

Niestety, nie ma tak dobrze:baffled: Wspólczuję... tobie i sobie :p

4c3tskjoppjijysx.png
 
Do góry