reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

A tak w ogóle podłamałam się trochę... dzwoniła siostra, że jej dziecko ma szkarlatynę!! I teraz się zastanawiam czy mój się nie zaraził, bo oni w przedszkolu zawsze razem się bawią, z tymi samymi dziećmi;( i czy ja się od niego mogę zarazić? Ech... :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Może nie będzie tak źle , u mojego syna w przedszkolu była epidemia szkarlatyny i się nie zaraził
 
reklama
Może nie będzie tak źle , u mojego syna w przedszkolu była epidemia szkarlatyny i się nie zaraził

Tak sobie powtarzam... kuzyn zaraził się ospą a Młody nie, wiec może akurat. Nie wiem czy go jutro puszczać do przedszkola czy nie..
A twój synek kończy w tym roku pięć lat? To rok młodszy od mojego, mój s lipcu sześć ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny doradźcie, bo nie wiem co mam zrobić. Załatwiłam sobie tak, że tutaj na miejscu pójdę do ginekologa raz by sprawdzić ciążę czy wszystko ok i mieć poświadczone do becikowego że jestem pod opieką przed 10 tc, a od 3 kwietnia będę chodzić już do porządnego ginekologa (bo dopiero wróci). Jak pisałam ja czekałam na przyjęcie do szpitala w związku z policystycznymi jajnikami, bo miałam nieregularne okresy m.in. Staraliśmy się o dziecko jakiś czas, ale testy negatywne i okres się pojawiał. Teraz test pozytywny, badanie hcg wskazuje na ciążę. No i nie wiem co zrobić. W poniedziałek zaczynam dopiero 7 tydzień, więc z jednej strony powinnam poczekać do 8 tygodnia by widzieć serduszko. Ale pobolewa mnie ten brzuch, chciałabym mieć też jakąś wiedzę czy to ciąża, czy przez to, że mam problemy zdrowotne to może jednak to nie ciąża (test i badanie wskazują że tak). I nie wiem czy iść wcześniej do ginekologa, czy zrobić sobie tylko jeszcze raz zrobić sobie badania krwi. Już sama nie wiem.
 
Dziewczyny doradźcie, bo nie wiem co mam zrobić. Załatwiłam sobie tak, że tutaj na miejscu pójdę do ginekologa raz by sprawdzić ciążę czy wszystko ok i mieć poświadczone do becikowego że jestem pod opieką przed 10 tc, a od 3 kwietnia będę chodzić już do porządnego ginekologa (bo dopiero wróci). Jak pisałam ja czekałam na przyjęcie do szpitala w związku z policystycznymi jajnikami, bo miałam nieregularne okresy m.in. Staraliśmy się o dziecko jakiś czas, ale testy negatywne i okres się pojawiał. Teraz test pozytywny, badanie hcg wskazuje na ciążę. No i nie wiem co zrobić. W poniedziałek zaczynam dopiero 7 tydzień, więc z jednej strony powinnam poczekać do 8 tygodnia by widzieć serduszko. Ale pobolewa mnie ten brzuch, chciałabym mieć też jakąś wiedzę czy to ciąża, czy przez to, że mam problemy zdrowotne to może jednak to nie ciąża (test i badanie wskazują że tak). I nie wiem czy iść wcześniej do ginekologa, czy zrobić sobie tylko jeszcze raz zrobić sobie badania krwi. Już sama nie wiem.

Na moje oko ciąża jak byk:)
W poniedziałek zaczynasz siódmy, czyli 6+1? Więc serduszko moze być, ale wcale nie musi. Ale na pewno będzie pęcherzyk ciążowy.. to cię uspokoi?
Wiesz mniej więcej kiedy miałaś owulacje?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na moje oko ciąża jak byk:)
W poniedziałek zaczynasz siódmy, czyli 6+1? Więc serduszko moze być, ale wcale nie musi. Ale na pewno będzie pęcherzyk ciążowy.. to cię uspokoi?
Wiesz mniej więcej kiedy miałaś owulacje?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Myślę, że pęcherzyk by mnie trochę uspokoił, owulację miałam ok 11 lutego.
 
reklama
Myślę, że pęcherzyk by mnie trochę uspokoił, owulację miałam ok 11 lutego.
Ja bylam 7 marca i byl tylko pecherzyk, co mnie uspokoilo :) Lekarz kazal mi przyjsc miedzy 14 a 21 marca zeby sprawdzic czy jest zarodek i serduszko oczywiscie :)

4c3tskjoppjijysx.png
 
Do góry