reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

A tak w ogóle podłamałam się trochę... dzwoniła siostra, że jej dziecko ma szkarlatynę!! I teraz się zastanawiam czy mój się nie zaraził, bo oni w przedszkolu zawsze razem się bawią, z tymi samymi dziećmi;( i czy ja się od niego mogę zarazić? Ech... :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mialam angine ktora wyleczylam bez antybiotyku ale za to po paru dniach od lepszego samopoczucia zauwazylam u corki bialy jezyk...krostki a potem malinowy jezyk..zarazila sie odemnie i miala szkarlatyne .lekarz przepisal jej antybiotyk telefonicznie. Lagodnie u niej to przechodzilo bo wtedy nie narzekala mi ...
Nikt sie z Nas nie zarazil :)
Obserwuj malego ale jesli nie mial jako taliego kontaktu z chorym to jest
duza szansa ze jest ok.
 
reklama
Ja mialam angine ktora wyleczylam bez antybiotyku ale za to po paru dniach od lepszego samopoczucia zauwazylam u corki bialy jezyk...krostki a potem malinowy jezyk..zarazila sie odemnie i miala szkarlatyne .lekarz przepisal jej antybiotyk telefonicznie. Lagodnie u niej to przechodzilo bo wtedy nie narzekala mi ...
Nikt sie z Nas nie zarazil :)
Obserwuj malego ale jesli nie mial jako taliego kontaktu z chorym to jest
duza szansa ze jest ok.

Właśnie najgorsze jest to, że to jego kuzyn, i jednocześnie najlepszy kumpel od zabawy.. tez czytałam już na necie, że może mnie nie zarazić nawet jak będzie miał. Ewentualnie właśnie mogę mieć anginę -te same wirusy.. tylko u nas leczą anginę antybiotykami a na tak wczesnym etapie..
cóż, nic na to nie poradzę ;( kuzyn miał ospę a on nie, to może się uda :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie Tosce zaczęło lecieć z nosa i mnie też chyba zaczyna. Myślałam o tym ginekologu też, bo pobolewa mnie brzuch i jakoś tak w pierwszej ciąży mnie nie bolało, choć wiem że każda ciąża jest inna. Teraz mam mniej objawów, ale są silniejsze.
 
Właśnie najgorsze jest to, że to jego kuzyn, i jednocześnie najlepszy kumpel od zabawy.. tez czytałam już na necie, że może mnie nie zarazić nawet jak będzie miał. Ewentualnie właśnie mogę mieć anginę -te same wirusy.. tylko u nas leczą anginę antybiotykami a na tak wczesnym etapie..
cóż, nic na to nie poradzę ;( kuzyn miał ospę a on nie, to może się uda :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Nie zarazisz sie tylko nie caluj na razie malego:) uda sie uda!!
 
Hej dziewczyny, mam nadzieję i ja do was dołączyć, zaczęliśmy z partnerem starania o drugą dzidzie, syn ma niespełna pół roku. Niestety moje cykle są nieregularne, partner 3/4 miesiąca przebywa za granicą także ciężko o cokolwiek. We wtorek testuje, trzymajcie kciuki. Gratuluję tym którym się już udało :)
 
Witam się po koszmarnej nocy :(
Moje dziecko kaszlało od za dwadzieścia jedenasta w nocy do prawie drugiej..Masakra. Ma taki paskudny katar, którego nie może wysmarkać, ale leci mu tyłem. W dzień prawie nie kaszle, ale w nocy.....
Czizez :oops::o
 
Ojej, zdrowka dla syna [emoji8]

Ja dzis dobrze spalam o dziwo :) Ale sny mialam jakies glupie [emoji23]
Zeszly mi wzdecia, wczoraj wygladalam wieczorem jak w 6 miesiacu, a dzis juz prawie plasko [emoji41]

4c3tskjoppjijysx.png
 
Pochwaliłam...
Dzwonił mąż, bo dzisiaj na później, że Młody już nawet w dzień cały czas kaszle. Czyli wizyta u lekarza dzisiaj. Ech...Co za dziadostwo..Ale przynajmniej do przedszkola nie pójdzie to może jeśli się nie zaraził do tej pory szkarlatyną, teraz też nie będzie miał jak się zarazić...

Igorwelove
Ja tez od jakiegoś czasu nie mam już wzdęć, na razie unormowało się tam wszystko ;)
 
reklama
Hej dziewczyny, mam nadzieję i ja do was dołączyć, zaczęliśmy z partnerem starania o drugą dzidzie, syn ma niespełna pół roku. Niestety moje cykle są nieregularne, partner 3/4 miesiąca przebywa za granicą także ciężko o cokolwiek. We wtorek testuje, trzymajcie kciuki. Gratuluję tym którym się już udało :)

Trzymam kciuki za teścik :happy:
 
Do góry