reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Bardzo mi sie podoba ten pomysl, ale lista mam na pierwszej stronie juz jest i Dita zrobila ja bardzo czytelna [emoji7]
Ale osobne watki ze zdjeciami usg czy brzuszkami jak najbardziej by sie przydaly :)

Właśnie się zorientowałam, choć sama wpisywałam na listę :rofl2:, że masz bardzo ładne imię :yes: Sara... bardzo fajne ;)
 
reklama
Właśnie się zorientowałam, choć sama wpisywałam na listę :rofl2:, że masz bardzo ładne imię :yes: Sara... bardzo fajne ;)
Dziekuje, mi dopiero niedawno ono zaczelo sie podobac :) Jako dziecko czulam sie skrzywdzona,ze mam rzadko spotykane imie [emoji85]

4c3tskjoppjijysx.png
 
No ja pamiętam, że u nas na forum te wątki z terminami wizyt i relacjami z nich były fajne. Po każdej wizycie znałyśmy termin następnej i na bieżąco ją uzupełniałyśmy. A w relacji pisałyśmy wszystko co i jak, oczywiście też w tym wątku, każda do relacji mogla się czegoś dopytać.

Tak sobie wspominam, że miałam termin na koniec sierpnia a urodziłam 31 lipca i jednak byłam lipcówką. Kilka urodziło już we wrześniu. Ciekawa jestem ile z nas będzie faktycznie tymi mamami z listopada. Bo ja mam termin na początek listopada i jakoś myślę o tym październiku, oczywiście zostaje z Wami mimo wszystko.
 
Witajcieee

No ja tez mysle ze urodze w październiku;)
Rodzilam przed terminem:)

Dzisiaj bylam rano taka glodna ze szybko aby cos zjesc a potem bylo normalnie niedobrze bleee takze widze ze juz czasem nie za fajnie sie czuje
 
No ja pamiętam, że u nas na forum te wątki z terminami wizyt i relacjami z nich były fajne. Po każdej wizycie znałyśmy termin następnej i na bieżąco ją uzupełniałyśmy. A w relacji pisałyśmy wszystko co i jak, oczywiście też w tym wątku, każda do relacji mogla się czegoś dopytać.

Tak sobie wspominam, że miałam termin na koniec sierpnia a urodziłam 31 lipca i jednak byłam lipcówką. Kilka urodziło już we wrześniu. Ciekawa jestem ile z nas będzie faktycznie tymi mamami z listopada. Bo ja mam termin na początek listopada i jakoś myślę o tym październiku, oczywiście zostaje z Wami mimo wszystko.

Ja tez powinnam być sierpniową mamą, a jestem lipcową:) Trzy tygodnie przed czasem, dlatego myślę, że będę październikową..no ale czas pokaże :)

Dziekuje, mi dopiero niedawno ono zaczelo sie podobac :) Jako dziecko czulam sie skrzywdzona,ze mam rzadko spotykane imie [emoji85]

Rzadkie i ładne;) Ja mam zwykłe, ale właściwie nie spotkałam drugiej Edyty ani w szkole, ani w pracy... 8-)
 
Edytka co do kaszku małego. .podloz mu moze cos pod materac by nie lezal calkowicie na płasko. Zalega mu to w nocy i temu kaszle. Inie dawac wykrztusnego syropu na noc ale to pewnie wiesz:)
 
U nas strasznie wieje wiatr i jest szaro buro na polu że aż nie chce się mi przez okno wyglądać:oo2: A tak mi ziiimno i słabo że mam nadzieje że nie przerodzi się to w jakieś grypsko:-( :(
 
reklama
Edytka co do kaszku małego. .podloz mu moze cos pod materac by nie lezal calkowicie na płasko. Zalega mu to w nocy i temu kaszle. Inie dawac wykrztusnego syropu na noc ale to pewnie wiesz:)

Tak, ustawiam mu wyżej poduszki, ale chwilę poleży i znowu na płaskim. On kocha spać na płasko. Z nogami np.na poręczy od łózka :p Byłam u lekarza, dostałam porządne inhalacje to szybko pomoże :yes:

U nas strasznie wieje wiatr i jest szaro buro na polu że aż nie chce się mi przez okno wyglądać:oo2: A tak mi ziiimno i słabo że mam nadzieje że nie przerodzi się to w jakieś grypsko:-( :(

jak nie ma innych objawów to nie nie ma co się zamartwiać na zapas ;) Bierz wit.C i jedz czosnek. Może być w kapsułkach, choć nie ma to jak ząbek czosnku :wink:

Witam sie w 25dc
Właśnie odebralam wynik bety.
34.4 to chyba niezly wynik na tym etapie?
Czwarty cykl staran przyniosl rezultat
Termin wychodzi mi na 22-23.11 a najleprze jest to ze mam juz córcie z ktorą mialam termin 23.11.2013

Gratuluję:)
Czyli poczęcie nastąpiło w tym samym czasie 8-) Córeczka dostanie prezent na urodziny :-D
 
Do góry