reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Witaj :) Powiedz cos o sobie :)



To moja pierwsza ciąża i do tego bardzo wczesna. Wizytę mam na 8 tydz. Wiec śledzę forum póki co.


wnsdi0i.png
[/url]
 
reklama
Hej. Ja wczoraj wieczorem zauważyłam jakieś dziwne brązowe plamienie. Dziś się uspokoiło. Byłam u ginie, jest pęcherzyka i zarodek w macicy, na ten moment jest ok.

Witam i gratuluję nowym dziewczynom
 
Hej dziewczyny, naprawdę macie juz jakies objawy ciążowe typu mdłości i napady na rożne smaki? Ja narazie nie czuje żadnej różnicy. Na zmiany w objętości brzucha tez jeszcze za wcześnie. Ps. Ile optymalnie byłoby przytyć w ciąży?
 
Hej. Ja wczoraj wieczorem zauważyłam jakieś dziwne brązowe plamienie. Dziś się uspokoiło. Byłam u ginie, jest pęcherzyka i zarodek w macicy, na ten moment jest ok.

Witam i gratuluję nowym dziewczynom
Dobrze, ze to plamienie się uspokoiło. A powiedział z czego się wzięło?
Fajnie, że widziałaś pęcherzyk z zarodkiem :) gratuluję;)

Jassmin
Nie podglądaj tylko pisz :)





Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, naprawdę macie juz jakies objawy ciążowe typu mdłości i napady na rożne smaki? Ja narazie nie czuje żadnej różnicy. Na zmiany w objętości brzucha tez jeszcze za wcześnie. Ps. Ile optymalnie byłoby przytyć w ciąży?

Ja mam problem ze spaniem. Chyba ze trzy noce bezsenności z rzędu. Teraz już ciut lepiej, ale i tak śpię zdecydowanie mniej niż zazwyczaj. I lekko ciągnie mnie w brzuchu. Poza tym nic a nic.


wnsdi0i.png
 
Hej dziewczyny, naprawdę macie juz jakies objawy ciążowe typu mdłości i napady na rożne smaki? Ja narazie nie czuje żadnej różnicy. Na zmiany w objętości brzucha tez jeszcze za wcześnie. Ps. Ile optymalnie byłoby przytyć w ciąży?

No jakieś objawy mamy. Niektóre kobitki nie mają żadnych przez całą ciąże i dzieci zdrowe się rodzą :) mdłości nie polecam ale niestety nie mam na to wpływu :(
A ile kobieta przytyje to zależy tez od masy wyjściowej. Te z większa startową mogą mniej przytyć, te chudziutkie trochę więcej. Niby tak do 15kg :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam nowe dziewczyny, gratuluję ogromnie ;)

A ja postanowiłam dzisiaj po pracy namówić mojego Męża, żebyśmy posprzątali i właśnie niedawno skończyliśmy ;) weekend bez sprzątania, czyli coś co uwielbiam ;)
Jutro zamierzam pojechać na zakupy, choć tego nie znoszę, ale muszę kupić coś dla dwójki maluchów mojej koleżanki, a tak się zabierałam do internetowych zakupów, że brakło mi czasu... liczę tylko, że powie mi co potrzebują i szybciutko mi pójdzie - wolę kupić coś co im się przyda ;)

I korzystając z wiosennej pogody może wybiorę się do lasu z psiakiem ;)

Moje dziecko tez wieczorem obiecało mi, że mnie zabierze na spacer jutro :)jak mogłam odmówić ;)
Miłych zakupach życzę, zebys bardzo sie nie zmęczyła :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry