reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Julia
W pierwszej ciąży nie pamietam takiej senności :) ja wstałam o 7, poszłam siać o w pół do pierwszej ;) mam duże plany na dzisiaj wiec czas dupkę ruszyć...

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja właśnie w ciąży, którą poroniłam to byłam mega senna, ale to też była zima i moźe wpływ na to miała pogoda. Teraz tak pięknie na dworze, że chce się żyć.
Poszłam dzisiaj na betę, bo zapytałam tą moją ginekolog o narty i powiedziała, że w sumie to jeśli się dobrze czuję i nic niepokojącego się nie dzieje to mogę jechać, ale powiedziała, żebym zrobiła tą betę jeszcze raz, bo robiłam bardzo wcześnie, a jakby okazało się, że nienajlepszej przyrasta to, żebym przyszła jeszcze przed wyjazdem.
 
Na pewno beta będzie już wielka :) to kiedy jedziecie na narty?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dita, powiedzialam, ze to nie z Peppy to nie chcial jesc [emoji85] bo on by chcial z Peppy [emoji85]
8Ania8 ja robie badania w alabie, ale nad morzem nie na Slasku [emoji14]

4c3tskjoppjijysx.png
 
Dzień dobry wszystkim
Ja tez od 5 juz nie śpię, ogólnie rano nie mam problemu żeby wstać ale w pracy juz przed południem robie się śpiąca.
U mnie na dziś również w planach zakupy :) oj juz się nie mogę doczekać zakupów dla Maluszka za kilka miesięcy :)
 
Zakupy, sprzątanie za mną. Wyjazd do teściowej na weekend przede mną...

Jaka ekscytacja przed wyjazdem do teściówki ;) dasz radę ;)

Igorwelove
Uparte dziecko [emoji23][emoji5][emoji16]

Paula25
Czas szybko zleci :) jeszcze truje i bedziemy sie chwalić naszymi upolowanymi łaszkami[emoji5][emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny ja dziś w szkole w tym roku bronie magistra A co do spania to też bym ciągle spała ale niestety nie mam takiej możliwości
 
reklama
Do góry