reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Haha [emoji23][emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Nowa tu jestem i jeszcze rozszyfrowuje co i jak. Do tego mąż woła o jedzenie [emoji36]



wnsdi0i.png
[/QUOTE]

Spoko;) chodziło mi o to świetne wyrażenie „przeta” :) spodobało mi się ;)
Mąż późno je;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Spoko;) chodziło mi o to świetne wyrażenie „przeta” :) spodobało mi się ;)
Mąż późno je;)


Nie późno, tylko to ja daleko mieszkam [emoji4]
Muszę oswoić się z tym forum i będę bombardować pytaniami [emoji16]




wnsdi0i.png
 
Ooo....zmiana czasowa :) to gdzie mieszkacie?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny ;)

Wszyscy mówią mi o mega senności w ciąży, a ja kurcze zupełnie przeciwnie - chodzę spać mega późno, wstaje bardzo wcześnie - znowu moja sobota rozpoczęła się przed 6... zrobiłam już zakupy jedzeniowe, zaliczyłam godzinny spacer po parku z psem, bo mój Mąż już się na mnie wkurza, że mu nie dam pospać - a pies przynajmniej bez marudzenia wstaje ;) Byłam już na pobraniu krwi a teraz zbieram się na zakupy dla przyjemności ;)
 
Juzuu Piorunem, Ty to naprawde jestes piorunem! [emoji23]
Ja jak zwykle zle spalam, 3 spacerki w nocy na siku, pobudka chwile po 7 :(
Moj syn dzis mnie zabil pytaniem [emoji23] jadl kanapki z szyneczka i zapytal mnie czy ta szyneczka jest ze swinki Peppy bo pyszna [emoji23]

4c3tskjoppjijysx.png
 
Cześć dziewczyny ;)

Wszyscy mówią mi o mega senności w ciąży, a ja kurcze zupełnie przeciwnie - chodzę spać mega późno, wstaje bardzo wcześnie - znowu moja sobota rozpoczęła się przed 6... zrobiłam już zakupy jedzeniowe, zaliczyłam godzinny spacer po parku z psem, bo mój Mąż już się na mnie wkurza, że mu nie dam pospać - a pies przynajmniej bez marudzenia wstaje ;) Byłam już na pobraniu krwi a teraz zbieram się na zakupy dla przyjemności ;)
Ty robisz badania w Alabie ? (tak wywnioskowałam z poprzednich postów) mogłabyś powiedzieć w jakim mieście ?
 
Julia
W pierwszej ciąży nie pamietam takiej senności :) ja wstałam o 7, poszłam siać o w pół do pierwszej ;) mam duże plany na dzisiaj wiec czas dupkę ruszyć...

Igorwelove
Moje dziecko wie, że schabik jest ze świnki, kurczak to kurka, wołowina to krówka:) od małego go uświadamiałam ale z tą peppą to musiał cię zagiąć! I co powiedziałaś, ze z innej świnki? ;)

Elleth
Najważniejsze, ze wszystko jest ok [emoji5][emoji106]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry