reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Ja bym nawet nie próbowała do buzi wziąć [emoji23] musiałby kilka m-cy w tajemnicy przede mną poćwiczyć :)


Mnie w sumie podbrzusze w ogole nie bolało... tylko jajniki tak kłuły. Ten z którego owulacja była częściej.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

To z coreczka tak mialam. Kuly mnie jajniki po owulacji i juz czulam ze zaciazylam po pierwszej probie bo nigdy tak nie mialam ... Kuly do okresu a potem wszystko przeszlo:)
 
reklama
Dita 333
Mam nadzieje że nie odebrałaś zle tego co napisałam:) że ktoś sie bardziej nakręca czy mniej;) Pisze tylko i wyłącznie o sobie i moich odczuciach i dziele się z tym z wami :) nie chciałam nikogo urazić;) Bo nie ukrywam boję się wizyty u lekarza. A wy bardziej "doświadczone" w temacie bo macie już dzieci itd bardzo mi pomagacie tym że mam się tu przed kim wygadać co mi leży na serduchu :biggrin2:
 
Moje objawy ciazowe to mdlosci od kilku dni, sennosc i bol cyckow. Bola mnie tak, ze jak stoje pod prysznicem i woda na nie leci to mam wrazenie, ze ktos w nie kamieniami napitala [emoji85] no i gigantyczne sie zrobily, a maz cierpi bo nie moze dotknac [emoji23]

4c3tskjoppjijysx.png
 
Dita 333
Mam nadzieje że nie odebrałaś zle tego co napisałam:) że ktoś sie bardziej nakręca czy mniej;) Pisze tylko i wyłącznie o sobie i moich odczuciach i dziele się z tym z wami :) nie chciałam nikogo urazić;) Bo nie ukrywam boję się wizyty u lekarza. A wy bardziej "doświadczone" w temacie bo macie już dzieci itd bardzo mi pomagacie tym że mam się tu przed kim wygadać co mi leży na serduchu :biggrin2:

Nie uraziłaś :) aż taka delikatuśna nie jestem [emoji5][emoji16][emoji106] No co ty :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moje objawy ciazowe to mdlosci od kilku dni, sennosc i bol cyckow. Bola mnie tak, ze jak stoje pod prysznicem i woda na nie leci to mam wrazenie, ze ktos w nie kamieniami napitala [emoji85] no i gigantyczne sie zrobily, a maz cierpi bo nie moze dotknac [emoji23]

4c3tskjoppjijysx.png
Mój to cierpi bo ja nie mamy ochoty na .....:-D i słyszę non stop tekst i zaczęło się nuuuudne życie łóżkowe:-D:-D:-D
 
Mój to cierpi bo ja nie mamy ochoty na .....:-D i słyszę non stop tekst i zaczęło się nuuuudne życie łóżkowe:-D:-D:-D
Ja mam ochote i korzystam poki moge, bo potem jak brzuch wyskoczy to bede czula sie nie atrakcyjna, bede ociazala itp [emoji14] moj wlasnie o piersiach mowi, ze bedzie tesknil, bo mlodego karmilam 13 miesiecy i nie lubilam jak dotykal [emoji85]

4c3tskjoppjijysx.png
 
Ja usypiam zanim mąż kończy pracę, więc łóżkowe zabawy odpadają , na które i tak nie mam ochoty.
 
Ja mam ochote i korzystam poki moge, bo potem jak brzuch wyskoczy to bede czula sie nie atrakcyjna, bede ociazala itp
emoji14.png
moj wlasnie o piersiach mowi, ze bedzie tesknil, bo mlodego karmilam 13 miesiecy i nie lubilam jak dotykal
emoji85.png


4c3tskjoppjijysx.png

Mi po woli wraca ochota..bo i wzdecia mijaja!!!!! Hahaha
Ile sie usmialismy z tej dolegliwosci mojej w tej ciazy to nasze hahaha


W ogole dziewczyny te reklamy z biedronki a teraz ta z Lidla ...(jest sobota kup wiecej kup więcej) mnie rozwalaja!!!! Wreszcie ludzie beda miec wolne w niedziele! ..ale.za to w biedronce bede pracować 1h dluzej w piatek i sobote hehe musza swoje .
Ah ta kasa
 
Ostatnia edycja:
reklama
Piszecie jak szalone Dziewczyny i widzę, że coraz więcej nas :)
Ja właśnie wróciłam od Pani doktor, pytała tylko czy cieszymy się ze jestem w ciąży i umówiła mnie na spotkanie z polożną w środę. Tak jak myślałam, pierwsze usg dopiero w ok 12 tygodniu.
 
Do góry