reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Mam podobną sytuację - 15 tc i kolejne usg właśnie w 20 wiec trzeba czekać [emoji58] ale synuś (tez Filip [emoji6]) ujawnił się dooiero na polowkowym wiec byłam trochę przygotowana na takie długie czekanie [emoji4] damy radę! [emoji6]
oo ja licze teraz na córeczkę :)
 
reklama
Co do zup, to też zapałałam nagłą miłością[emoji28] pomidorowa, ogórkowa, ukochany rosół i w sumie każda... No może oprócz flaczków [emoji33]
[emoji5]

Oooo a ja bym flaczkow zjadla! Za zupami nie przepadam, zreszta mam rodzine miesozerna [emoji23] Wlasnie sobie bobu ugotowalam i zjadlam cale mrozone opakowanie, czyli 450 gram na raz [emoji85]
 
Ooooo i właśnie o to chodziło. 27 stopni w cieniu a blade giry się smażą :D
IMG_20180527_135222.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180527_135222.jpg
    IMG_20180527_135222.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 91
Oooo a ja bym flaczkow zjadla! Za zupami nie przepadam, zreszta mam rodzine miesozerna [emoji23] Wlasnie sobie bobu ugotowalam i zjadlam cale mrozone opakowanie, czyli 450 gram na raz [emoji85]

Ojjj też bym bobu zjadła [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] i jakąś dobrą zupkę! Flaczki ostatnio jadłam [emoji16] jakąś borowikową teraz bym zjadła lub żurek!
 
Ojjj też bym bobu zjadła [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] i jakąś dobrą zupkę! Flaczki ostatnio jadłam [emoji16] jakąś borowikową teraz bym zjadła lub żurek!
Zurek ostatnio zrobilam, bo mialam mega chec iiiii zjadlam tylko jajko [emoji23] totalnie mi nie podszedl, chociaz wszyscy w domu zachwalali jaki pyszny
 
Hej :) ja odpoczywam sobie dziś cały dzień u rodziców na hamaku [emoji16] i mam pytanko do dziewczyn które już są w ciąży drugi raz, czy ruchy dziecka można poczuć tak bardziej z lewej strony ? Wiecie, nie podbrzusze, nie pępek tylko tak bardziej po lewej. Bo leże sobie tak i poczułam takie miłe łaskotanie ale nie wiem czy nie za wiele sobie wyobrażam. Jestem dziś 16+1
 
Za mną bób też długo chodził i w końcu dorwałam go w zeszłym tyg w netto, kupiłam od razu dwie paki, ugotowałam i też jedną zjadłam sama, drugą podzieliłam się z mamą i bratem :D Mrożony to nie to samo co świeży, no ale chociaż zaspokoiłam swoją zachciankę :D
 
Oooo a ja bym flaczkow zjadla! Za zupami nie przepadam, zreszta mam rodzine miesozerna [emoji23] Wlasnie sobie bobu ugotowalam i zjadlam cale mrozone opakowanie, czyli 450 gram na raz [emoji85]

U mnie też rodzina mięsożerna, z synkiem i mężem na czele [emoji23]ja mięsko tez lubię, w 1.ciąży to mi smakowało i wchodziło pod każdą postacią - niestety w tej prawie nie jadłam w O trymestrze [emoji853] teraz już wchodzi ale dużo słabiej niż przed ciążą... najlepiej pierś czy kiełbaska grilla albo np.jutro zupa pomidorowa krem z pulpetami , żeby sobie samej mięso przemycić [emoji5]
A bobu nie lubię [emoji16] już wolę fasolkę szparagową, żółta najlepsza [emoji5][emoji51]
 
reklama
Do góry