reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

A mi sie zachcialo barszczu czerwonego mmmm. Wpadlam do warzywniaka po buraki patrze a tu pierwsza w sezonie mloda kapustka... No nie wytrzymalam haha barszczyk sie gotuje a na kolacja kapucha z chlebkiem :D

O jej ale bym zjadla...!!!!
Maz kupil poledwiczke i okazali sie ze jest nadziewana hehe..to upiekłam w piekarniku z cebulka..ziemniaczki ..i zachcialo mi sie gotowanej marcheweczki z groszkiem..Miodzio
W ogole na co ja nie mam zachcianek co do obiadow#!! Nastepny bedzie kapusniak!



Tylko mnie ani internety ani babcia ani mama nie pomoże skoro ja mam do tego dwie lewe ręce :/

Nie prawda:p Nie martw sie ...najbardziej to ci pomoze B. Dobry ..dokladny przepis ! Taki dla naprawde poczatkujacych ..checi i z.czasem bedzie z gorki..moj znajomy zaczal gotowac w wieku 55 lat! I nawet nawet mu idzie

Tez od czegos zaczynalam...dzis juz na pamiec mnóstwo przepisow znam..i tworze swoje wynalazki i z czasem naprawde to polubilam..szczegolnir gdy widze ze innym dookola smakuje...bo kiedys tez jakos nie czulam zapalu ale moj M gotowal od kad go znam takze moze mnie zarazil..;)

P.s.Mam znajoma stad ktora nie wie (juz jej powiedzialam) jak sie gotuje ziemniaki:)
Wszystko w mikrofali albo piekarniku przyrządza;) hihi

Byliśmy po obiedzie na dlugim...dlugasnymm spacerze dookola wielkiego jeziora.. Plus nakarmilismy labedzie..teraz relaks i ogladamy zathura czy jakos tak..te reklamy szlak by trafil...zaznaczylam by nagrało mi pare filmow by miec te reklamy ..głęboko...
 
reklama
@ONAONAONA ja sie kilka lat temu uparlam ze zrobie na swieta pierogi. Oczywisci wszyscy byli ciekawi bo raczej jestem w rodzinie ostatnią osobą ktorej moglo sie to udac haha ale to pomyslalam mama nigdy nie robi bo nie umie, nikt sie nie podejmuje nauczyc a jak babci brakbie to calkiem nie bedzie mial kto kleic... Zebralam przepisy od babć, jednej kolezanki i przejrzałam internety a na koniec połączyłam to wszystko wedlug swojego uznania... Calutki dzien spedzilam w kuchni i nikogo nie dopuszczalam az zrobilam
Teraz wszyscy chca moje pierogi na swieta hahahaha :D

Ale chałke domową 3 razy próbowałam upiec i niestety nie da rady :p
 
Pytanko o prenatalne ... pierwsze. Wizyte mam w poniedzialek . Bedzie to 10+6 troche za wczesnie co ? Pozniej wyjezdzam I bede dopiero w polowie maja
 
Za mną potrafi coś pół dnia chodzić, po czym całkowicie zmieniam zdanie i już tego nie chce. Ciężko nadążyć z tymi zachciankami. Na samym początku piłam inkę i bardzo mi smakowała, a teraz mi niedobrze na samą myśl :D
Z witamin biorę Symvital Mama. Przynajmniej tak mi zalecił lekarz, do którego więcej nie pójdę. Może się to zmienić ;) Następne podejście z ginekologiem już we wtorek.
 
Za mną potrafi coś pół dnia chodzić, po czym całkowicie zmieniam zdanie i już tego nie chce. Ciężko nadążyć z tymi zachciankami. Na samym początku piłam inkę i bardzo mi smakowała, a teraz mi niedobrze na samą myśl :D
Z witamin biorę Symvital Mama. Przynajmniej tak mi zalecił lekarz, do którego więcej nie pójdę. Może się to zmienić ;) Następne podejście z ginekologiem już we wtorek.
Ja tez tak mam! Robie zakupy, kupuje to na co mam ochote w danym momencie, a w domu jak na to patrze, to juz mi sie nie chce [emoji23]
 
reklama
Do góry