reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Hej sorka że dopiero pisze ale calutki dzień byłam w pracy ... Pierwszy dzień po L4 więc miałam sajgon stałam na nogach od 9 do 19 masakra jakaś

Potem na grilla do znajomych pojechałam, nażarlam się kiełbasy tyle że szok , będę cierpieć

Optarłam sobie tak piętę że chodzić serio nie mogę ała cała noga mi spuchła

USG wczorajsze spoko okazało się że to takie ostre zapalenie mieszków włosowych , maść z antybiotykiem, badania mam zrobić na spokojnie
USG dzidziusia mam 21.04
23.04 wizytę a na prenatalne jestem zapisana na 7.05

Jutro wieczorem mam mega imprezę z branży fryzjerskiej , wielkie wydarzenie już się nie mogę doczekać , to będzie moja pierwsza impreza tego typu w czasie ciąży i bez alkoholu, brzmi patologicznie wiem hihi
Ale nie wiem chyba zostaną mi kozaki wysokie do ubrania a marzyłam o moich nowych szpileczkach a tu kopyto dwa razy większe i boli zrobiłam okład z altacetu chłodzi to mniej boli może do jutra będzie lepiej dobranoc
 
Hej dziewczyny.
W końcu przeczytałam wszystko od 1 strony
Nazywam się Ewelina, jestem spod Warszawy, mam 29 lat (jeszcze przez 3 miesiace) i termin na 4 listopada.
To moja 3 ciąża. Pierwsza poronilam w 2016 roku w 10 tygodniu, z drugiej mam wspaniałego synka Natanka który w lipcu będzie kończył 2 latka i teraz nie wiem kto chowa się w środku. Ja wolę chłopca a maz dziewczynkę :)
Fajnie się trafiło ponieważ ja jestem urodzona 2 lipca a synek 7 lipca. Maz 13 listopada i teraz dzieciątko też na listopad
24 kwietnia mam test Pappa i polowkowe. Mam nadzieję że dowiem się jaka płeć ponieważ u synka dowiedzieliśmy się już w 11 tygodniu że będzie chłopiec więc bardzo szybko :) Mam nadzieję że teraz to powtorzymy ponieważ czekamy z szykowaniem pokoiku dla dzieci.
5 dni temu byłam na wizycie (chodzę prywatnie) dzidziuś ma ponad 3 cm i serduszko wali jak szalone 167/min także jestem przeszczesliwa
Co do dolegliwości - Masakra!!!!! Mdłości nie dają mi żyć, od rana do wieczora, zwymiotowac nie mogę mimo chęci i prób bo chyba lepiej by mi się zrobilo a tak człowiek się męczy. Maz to zło konieczne które znoszę haha nawet mnie dotknąć nie może bo działa mi na nerwy, z synkiem w ciąży też tak miałam, biedny Ogólnie czuje się tragicznie, za wiele nie mogę jeść, za dużo też nie mogę zrobić bo w głowie się kręci i od samego początku jestem na zwolnieniu
Dziś zaczynam 12 tydzień
 
Hej dziewczyny.
W końcu przeczytałam wszystko od 1 strony
Nazywam się Ewelina, jestem spod Warszawy, mam 29 lat (jeszcze przez 3 miesiace) i termin na 4 listopada.
To moja 3 ciąża. Pierwsza poronilam w 2016 roku w 10 tygodniu, z drugiej mam wspaniałego synka Natanka który w lipcu będzie kończył 2 latka i teraz nie wiem kto chowa się w środku. Ja wolę chłopca a maz dziewczynkę :)
Fajnie się trafiło ponieważ ja jestem urodzona 2 lipca a synek 7 lipca. Maz 13 listopada i teraz dzieciątko też na listopad
24 kwietnia mam test Pappa i polowkowe. Mam nadzieję że dowiem się jaka płeć ponieważ u synka dowiedzieliśmy się już w 11 tygodniu że będzie chłopiec więc bardzo szybko :) Mam nadzieję że teraz to powtorzymy ponieważ czekamy z szykowaniem pokoiku dla dzieci.
5 dni temu byłam na wizycie (chodzę prywatnie) dzidziuś ma ponad 3 cm i serduszko wali jak szalone 167/min także jestem przeszczesliwa
Co do dolegliwości - Masakra!!!!! Mdłości nie dają mi żyć, od rana do wieczora, zwymiotowac nie mogę mimo chęci i prób bo chyba lepiej by mi się zrobilo a tak człowiek się męczy. Maz to zło konieczne które znoszę haha nawet mnie dotknąć nie może bo działa mi na nerwy, z synkiem w ciąży też tak miałam, biedny Ogólnie czuje się tragicznie, za wiele nie mogę jeść, za dużo też nie mogę zrobić bo w głowie się kręci i od samego początku jestem na zwolnieniu
Dziś zaczynam 12 tydzień

Gratulacje! Witaj w gronie listopadówek [emoji4]
 
Hej dziewczyny.
W końcu przeczytałam wszystko od 1 strony
Nazywam się Ewelina, jestem spod Warszawy, mam 29 lat (jeszcze przez 3 miesiace) i termin na 4 listopada.
To moja 3 ciąża. Pierwsza poronilam w 2016 roku w 10 tygodniu, z drugiej mam wspaniałego synka Natanka który w lipcu będzie kończył 2 latka i teraz nie wiem kto chowa się w środku. Ja wolę chłopca a maz dziewczynkę :)
Fajnie się trafiło ponieważ ja jestem urodzona 2 lipca a synek 7 lipca. Maz 13 listopada i teraz dzieciątko też na listopad
24 kwietnia mam test Pappa i polowkowe. Mam nadzieję że dowiem się jaka płeć ponieważ u synka dowiedzieliśmy się już w 11 tygodniu że będzie chłopiec więc bardzo szybko :) Mam nadzieję że teraz to powtorzymy ponieważ czekamy z szykowaniem pokoiku dla dzieci.
5 dni temu byłam na wizycie (chodzę prywatnie) dzidziuś ma ponad 3 cm i serduszko wali jak szalone 167/min także jestem przeszczesliwa
Co do dolegliwości - Masakra!!!!! Mdłości nie dają mi żyć, od rana do wieczora, zwymiotowac nie mogę mimo chęci i prób bo chyba lepiej by mi się zrobilo a tak człowiek się męczy. Maz to zło konieczne które znoszę haha nawet mnie dotknąć nie może bo działa mi na nerwy, z synkiem w ciąży też tak miałam, biedny Ogólnie czuje się tragicznie, za wiele nie mogę jeść, za dużo też nie mogę zrobić bo w głowie się kręci i od samego początku jestem na zwolnieniu
Dziś zaczynam 12 tydzień
Witaj wśród listopadówek :)
Już masz połówkowe? To będziesz już w połowie ciąży? Czy chodziło Ci o prenatalne?
Mnie muli jak nie zjem.
Od tygodnia jestem ciągle głodna, ale potem mi się odbija, jakbym miała pawia puścić ale nic z tego nie wynika.
Tylko mnie pomęczy, ale wszystko zniosę dla dzidziusia.
 
reklama
Gosiak317 zajęło mi to prawie 4 tygodnie :D ale dałam radę :)

Majacyr chodziło mi o takie co się mierzy kość nosowa i sprawdza przeziernosc karkowa itd. nie pamiętam jak to usg się nazywa.
Test Pappa robię dlatego że w tym roku kończę 30 i maz ma siostrę rodzona starsza o 3 lata z zespołem Downa więc wskazania są. Niby to nie jest dziedziczne i synek jest zdrowy, na razie dzidzia w brzuszku też zdrowa i wszystko z nią w porządku jak na ten czas ale chce to sprawdzić i będę spokojniejsza do końca ciąży :)
 
Do góry