reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Mam pytanie do dziewczyn, które karmią butelka. Macie podgrzewacze? A jeśli tak to jakie?
Ja kupiłam jakiś w lidlu już dawno i o ile w dzień jest w porządku, bo wiem kiedy mniej więcej Mała się obudzi, to w nocy mnie denerwuje bo trzeba czekać minimum 10min a dla Zosi to jest jak wieki [emoji23] teraz jeszcze robię jej więcej mleka na noc wiec jeszcze dłużej trzeba czekać i dziecko mi się za bardzo rozbudza. Po prostu ten podgrzewacz nie ma funkcji trzymania temp wody, trzeba go włączyć żeby się zagrzało i wyłączyć jak jest gotowe.
Ja mam z Aventa Philipsa, czekam z 4 minuty i ma opcję trzymania ciepła, polecam go naprawdę [emoji4]
1546622295445.jpeg
 
musialabys miec cos konkretnego a ten ostatni to nie wiem czy jej wystarczy . a moze moglbys gdzies przetestowac , w jakims stacjonarnym sklepie??
Właśnie nie ma sklepu który ma je na sprzedaż w Brukseli więc nawet nie mam gdzie wypróbować, one są na zamówienie przez Internet tylko..
Jest poza Brukselą sklep ale jak ja tam dojadę [emoji17] I już myślę nad nim od miesiąca, ale jest drogi i nie chce wydać pieniędzy a później żeby leżało też nieuzytkowane.. Już kupiłam ten odciagacz pokarmu Medela za 160€ i teraz nie mam go gdzie sprzedać a użyty chyba ze 2 razy był..
 
Ja mam z Aventa Philipsa, czekam z 4 minuty i ma opcję trzymania ciepła, polecam go naprawdę [emoji4]Zobacz załącznik 930302

Dzięki! W takim razie będę musiała go nabyć, bo mi dziecko szaleje w nocy ze złości [emoji3]

Napisze do Ciebie na priv bo widzę, ze masz robot, który oglądałam ostatnio [emoji3]
 
Dzięki! W takim razie będę musiała go nabyć, bo mi dziecko szaleje w nocy ze złości [emoji3]

Napisze do Ciebie na priv bo widzę, ze masz robot, który oglądałam ostatnio [emoji3]

Kochana popatrz na gumtree albo na shpock, za grosze mozna odkupic taki podgrzewacz, a to nie ma styczności bezposredniej z mleczkiem wiec smialo uzywke mozna brac.

Jesli chodzi o roboty, to przerobilam kilka, ale od kiedy jest thermomix w domu, zadnego innego urzadzenia nie mam ;)
 
Czytam że dużo dziewczyn pisze na temat hust teraz. Powiem tylko żeby te które się zastanawiają nie wrzucały od razu milionów w piękne bawełniane husty, nauczycieli itd ponieważ jak nie przypasi Wam albo dziecku, to po prostu pieniądze w błoto wyrzucone... Ja dostałam huste elastyczna po znajomej ale widziałam że można kupić używana na ebay już za £5 więc co to jest, 25pln? Na YouTube obejrzałam jak wiązać i babeczka pod szkołą starszego mi pokazała (to naprawdę jest łatwe jak cholera), i próbujemy. Byliśmy ostatnio w lesie pochodzić to młody mi ponad 2h tak spał, i wyglądał jakby było mu wygodnie. Później po mieście tak przeszłam, w restauracji byłam... Stwierdziłam że w jakąś lepszą i droższa huste zainwestuje jeśli ten nawyk mi zostanie. Jeśli zapomnę po miesiącu i wszystko pójdzie w kat to szkoda mi będzie wywalonej kasy, bo widziałam piękne husty ale po £50-£70, na dodatek z Polski one były więc wyobrażam sobie ile kosztują w złotówkach [emoji849] Taka tylko moja rada [emoji3] Póki co sobie bardzo chwale bo naprawdę jest to duża ulga przy dziecku które chce być noszone, świetnie jest się kawki napić ciepłej z młodym na klacie, nie musząc go wszystkimi konczynami asekurowac [emoji23][emoji3]
 
Ostatnia edycja:
Kochana popatrz na gumtree albo na shpock, za grosze mozna odkupic taki podgrzewacz, a to nie ma styczności bezposredniej z mleczkiem wiec smialo uzywke mozna brac.

Jesli chodzi o roboty, to przerobilam kilka, ale od kiedy jest thermomix w domu, zadnego innego urzadzenia nie mam ;)
Mówisz żeby zapomnieć o robocie i brać thermomix? [emoji3]
Tu już będę musiała pogadać z narzeczonym [emoji23][emoji23]
Chciałam kupić jakieś sprzęty jeszcze tutaj zanim wrócimy do Polski, trochę upolowalam w black friday a resztę miałam dopiero kupić.
Może rzeczywiście powinnam wziąć pod uwagę ten thermomix [emoji848]
Czytam że dużo dziewczyn pisze na temat hust teraz. Powiem tylko żeby te które się zastanawiają nie wrzucały od razu milionów w piękne bawełniane husty, nauczycieli itd ponieważ jak nie przypasi Wam albo dziecku, to po prostu pieniądze w błoto wyrzucone... Ja dostałam huste elastyczna po znajomej ale widziałam że można kupić używana na ebay już za £5 więc co to jest, 25pln? Na YouTube obejrzałam jak wiązać i babeczka pod szkołą starszego mi pokazała (to naprawdę jest łatwe jak cholera), i próbujemy. Byliśmy ostatnio w lesie pochodzić to młody mi ponad 2h tak spał, i wyglądał jakby było mu wygodnie. Później po mieście tak przeszłam, w restauracji byłam... Stwierdziłam że w jakąś lepszą i droższa huste zainwestuje jeśli ten nawyk mi zostanie. Jeśli zapomnę po miesiącu i wszystko pójdzie w kat to szkoda mi będzie wywalonej kasy, bo widziałam piękne husty ale po £50-£70, na dodatek z Polski one były więc wyobrażam sobie ile kosztują w złotówkach [emoji849] Taka tylko moja rada [emoji3] Póki co sobie bardzo chwale bo naprawdę jest to duża ulga przy dziecku które chce być noszone, świetnie jest się kawki napić ciepłej z młodym na klacie, nie muszą go wszystkimi konczynami asekurowac [emoji23][emoji3]
Tak samo ja do tego podeszłam. U nas w Szkocji każde dziecko dostaje paczkę po urodzeniu i jest w niej chusta. Nie jest to droga chusta tkana tylko elastyczna ale na początek na pewno jest dobra. Przynajmniej można sprawdzić czy pasuje nam i dziecku.
 
Mówisz żeby zapomnieć o robocie i brać thermomix? [emoji3]
Tu już będę musiała pogadać z narzeczonym [emoji23][emoji23]
Chciałam kupić jakieś sprzęty jeszcze tutaj zanim wrócimy do Polski, trochę upolowalam w black friday a resztę miałam dopiero kupić.
Może rzeczywiście powinnam wziąć pod uwagę ten thermomix [emoji848]

Tak samo ja do tego podeszłam. U nas w Szkocji każde dziecko dostaje paczkę po urodzeniu i jest w niej chusta. Nie jest to droga chusta tkana tylko elastyczna ale na początek na pewno jest dobra. Przynajmniej można sprawdzić czy pasuje nam i dziecku.
No jak masz wybierać to napewno thermomix!!! [emoji7] Ja nie mam, ale wielu znajomych ma i jedzonko jest mega, muszę sama go kupić i poluje na niego baaaardzo, jak narazie napadam męża ale thermomixa jeszcze brak [emoji23]
 
reklama
kiedy mial 4 tyg zaczely sie prezenia, pierd za pierdem a gdy robil kupki ktore robi na okraglo po prostu go wybudzaly ... wiec bywalo ze spal krociutko i zaraz znow do piersi..a z uplywajacym czasem jesli nie spal robil sie nerwowy... puszczal piers lapal na nowo ..wtedy mu ja zabieralam chociaz na pol h
robilam wszystko , nawet gadalam do niego , spiewalam gladzilam po policzku , kladlam na brzuszek, rozbieralam , ogladalismy tv w nocy ....wszystko doslownie oprocz noszenia i bujania na kolanach od pachy do pachy ..takie nic na sile i tutaj karmienie piersia jest moim zdaniem pomocne bo piers tez uspokaja no ae jak cos sie przedluza to wiadomo ze robi sie cyrk na kolkach
A no wlasnie, ja nosilam na raczkach i bujalam na kolanach teraz tylko tak zasypia.A jak ja odkladam to po kilku minutach sie budzi. O dziwo jak jest z moja mama to nie ma problemu. zasnie szybko i wszedzie i spi po 2-3 godz. Moja znajoma powiedziala, ze tak sie dzieje bo odemnie czuje mleko, chce byc blizej cyca i dlatego zaraz sie wybudza jak ja odloze. Ciekaw.e...
Moja tez uwielbia kapiele, zawsze zamyka oczka i usmiecha sie od ucha do ucha. Uwielbia jak polewam jej glowke i brzusio ciepla woda. Normalnie..pelny relaks w domowym spa. Ach, tez bym tak chciala.
A te pierdy to normalne? Od 4 tyg ma takie momenty ze sie spina, troche zaplacze i pusci glosnego pierdziocha. Tak sie dzieje glownie w nocy. Ciezko jej zasnac. Niby nie placze ale taka marudna, albo przeciwnie - zadowolona szaleje,heheheh Wczoraj sie nawet nie wykapalam bo taka aktywna byla. Az mame poprosilam by po pracy do mnie przyjechala . O 14 bralam sobie kapiel ,heheehe A co.... mamuska tez potrzebuje skorzystac z domowego spa,hehehehe
 
Do góry