reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Gratulacje dla świeżych Mam [emoji16]

@majacyr polecisz jakąś witaminę D? Bo kupiliśmy w ampułkach i ciężko się to Synkowi aplikuje [emoji17]

Dziewczyny jak robicie z karmieniem? Wybudzacie dzieciaczki jak za długo śpią?

Mój Marcel dziś kończy tydzień, jejku jak to szybko zleciało [emoji85][emoji173]️[emoji7]
 
reklama
Gratulacje dla świeżych Mam [emoji16]

@majacyr polecisz jakąś witaminę D? Bo kupiliśmy w ampułkach i ciężko się to Synkowi aplikuje [emoji17]

Dziewczyny jak robicie z karmieniem? Wybudzacie dzieciaczki jak za długo śpią?

Mój Marcel dziś kończy tydzień, jejku jak to szybko zleciało [emoji85][emoji173]️[emoji7]
Maja juz kiedyś polecala nam vigantol :-)

Co do karmienia. U nas było okropnie na początku, po karmieniu nie chciała zasnąć później za długo spala i nie mogłam jej wybudzić, czasem chciałam przetrzymać ale mijały 4 godz od rozpoczęcia poprzedniego karmienia a ona dalej spala, wybudzalam na sile ale i tak zasypiała przy cycu.
Teraz się unormowalo nie wiem czy dlatego ze dorosła czy przez to ze dostaje mm. Karmimy się krócej, śpi lepiej i budzi się co 3-4 godz [emoji4]
 
Gratulacje dla świeżych Mam [emoji16]

@majacyr polecisz jakąś witaminę D? Bo kupiliśmy w ampułkach i ciężko się to Synkowi aplikuje [emoji17]

Dziewczyny jak robicie z karmieniem? Wybudzacie dzieciaczki jak za długo śpią?

Mój Marcel dziś kończy tydzień, jejku jak to szybko zleciało [emoji85][emoji173]️[emoji7]
Ja daje spać, Tobi kończy 2 tygodnie w sobotę. Od początku dawałam spać ile wlezie ale i tak maksymalnie 4h wytrzymał... Spadł z wagi po porodzie niecałe 5%, do wagi urodzeniowej wrócił po 10 dniach od przyjścia na świat [emoji4]
Teraz jesteśmy na etapie wiszenia na mnie cały dzień... W nocy śpi pieknie, budzi się dwa razy i idzie spać. W dzień jest tragedia, ciągnie z tych cyckow po milion razy, co go odloze to krzyk. Nie mam nawet jak iść na spacer bo wiecznie jest to dziecko na mnie. W tym tygodniu to pół biedy bo tata w domu, to on porobi czego ja nie dam rady, ale za tydzień nie będą obiadów jeść, bo ja na pewno ich nie przygotuję [emoji23]
 
Gratulacje dla świeżych Mam [emoji16]

@majacyr polecisz jakąś witaminę D? Bo kupiliśmy w ampułkach i ciężko się to Synkowi aplikuje [emoji17]

Dziewczyny jak robicie z karmieniem? Wybudzacie dzieciaczki jak za długo śpią?

Mój Marcel dziś kończy tydzień, jejku jak to szybko zleciało [emoji85][emoji173]️[emoji7]

Ja mam juvit d
Na karmienie nie budzę bo sama wtedy śpię [emoji23] w dzień nie śpi mi długo :/ ogólnie chyba ciążę odsypiam bo w nocy śpię jak kamień [emoji23]
 
reklama
Gratulacje dla świeżych Mam [emoji16]

@majacyr polecisz jakąś witaminę D? Bo kupiliśmy w ampułkach i ciężko się to Synkowi aplikuje [emoji17]

Dziewczyny jak robicie z karmieniem? Wybudzacie dzieciaczki jak za długo śpią?

Mój Marcel dziś kończy tydzień, jejku jak to szybko zleciało [emoji85][emoji173]️[emoji7]
Ja stosuję vigantol krople,bo to lek otc a nie suplement
1 kropla to 500 j.m.
Mati ma w zleceniach dostać 800 jm ale neonatolog kazał dawać 2 krople

Na początku budziłam na karmienie bo to wcześniak i nie miał chęci na jedzenie.
Teraz sam się budzi i upomina
 
Do góry