reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Czesc dziewczyny gratulacje dla nowych mamusiek
U nas ciezka noc i wczorajszy wieczór mała wczoraj jadła i zwracała na przemian przebieralam ja ż 5 razy już az się rozplakalam ż bezsilność niewiem czy jej dawać jeść jak chlusta mlekiem a za chwilę chcę jeść
Ż synem mieliśmy podobnie i okazalo się że ma alergię na mleko poczekam do poniedziałku i jak będzie tak Dalej to we wtorek idę do rodzinnego niech daje skierowanie na badania
Mój pierworodny też tak ulewał , już nie wiedziałam czy glodny, czy za dużo wypil czy co? Bo płakał, pił, ulewał, płakał i Tak w kółko. Karmilam piersią. I nic lekarz nie pomógł, czekaliśmy aż przejdzie......
 
reklama
Heyo ! Wczoraj miałam planowane cc :)
Obylo sie bez komplikacji, jestem zadowolona mala przyszła na świat kolo 14:30 poszyli mnie i o 15:40 juz szlam na zwykła sale:)
O 20 pierwsza kapiel,troche sie krecilo ale to nic - bol? Nie wiem czu podczas okresu nie bolało bardziej :)
Jest 6 rano a ja sama chodzę i sie ogarniam;)
Wczoraj malutka mialam od 16 takze do 20 :)
Spala,zjadla z butli 15ml i poszła spac:)
Potem o 19 znowu 15 i znowu spać
Czasem sie dre bez powodu ale przy dotyku i bliskości przestaje;)
Jest kochana :)
Waga z usg 12.11 byla 3100 a 10 dni później czyli wczoraj urodziła sie 3,480 i 56 cm :)
10 /10 czyli zdrowiutka:)

Gratulacje! :)
 
Nie wiedziałem że jest strajk. Dzisiaj pisała do mnie dziewczyna która kupiła ode mnie książkę na olx, że jeszcze nie doszła. Wysłałam we wtorek. Czyli to pewnie to...
[emoji85][emoji85] a ja zamówiłam dziś kilka rzeczy na allegro, wszystko będzie szło przez pocztę . [emoji85] Ciekawe ile będę czekać [emoji85]
 
Heyo ! Wczoraj miałam planowane cc :)
Obylo sie bez komplikacji, jestem zadowolona mala przyszła na świat kolo 14:30 poszyli mnie i o 15:40 juz szlam na zwykła sale:)
O 20 pierwsza kapiel,troche sie krecilo ale to nic - bol? Nie wiem czu podczas okresu nie bolało bardziej :)
Jest 6 rano a ja sama chodzę i sie ogarniam;)
Wczoraj malutka mialam od 16 takze do 20 :)
Spala,zjadla z butli 15ml i poszła spac:)
Potem o 19 znowu 15 i znowu spać
Czasem sie dre bez powodu ale przy dotyku i bliskości przestaje;)
Jest kochana :)
Waga z usg 12.11 byla 3100 a 10 dni później czyli wczoraj urodziła sie 3,480 i 56 cm :)
10 /10 czyli zdrowiutka:)
Gratulacje [emoji3590]
 
Mój też ma własną działalność i specjalnie brał teraz mniej zleceń. Zależy mu bym karmiła piersia, a ze mała na niej wisi to pomaga ze wszystkim. Mówi, że nawet w nocy mogę go budzić by ją przebierac. Zrobiłam tak tylko jednej nocy by widział jak to jest budzić się co 2h. Ogólnie jeśli mała nie da sie w danym momencie odłożyć to robi wszystko, kończy obiad robic, wiesza lub wstawia pranie, zajmuje się starszą itp. On nie rozumie jak może mężczyzna nic nie robić w domu, a przed założeniem działalności tez pracował poza domem. Tego jak można nie wziąść swego dziecka na ręce tez nie rozumie (bo dziewczyny z sali narzeczony w ogóle nie brał). Nasza starsza miała 52cm, była malutka, bal się ale od początku brał na ręce.
Mój może nie ma własnej działalności ale jest kierownikiem na budowie musi pilnować wszystkich zleceń pracowników ogarniać biuro i jeszcze plac budowy i nie jest łatwo. Czasem też zostaje po godzinach ale jak jest potrzeba pilną to nie patrzy na nic tylko wychodzi wcześniej z pracy. Chociaż szef na to patrzy z boku wkur....ny. ale rodzina zawsze na pierwszym miejscu. Ja swojemu jak zostawał często po godzinach to zaaplikowalam rozmowę. Praca ok bo z tego jest kasa ale pamiętaj że masz jeszcze rodzinę żonę i dziecko i też potrzebujemy Cię w domu.

Może spróbuj z nim pogadać ze czujesz się samotna że urodzilas mu dziecko bo chcialas stworzyć rodzinę a bez niego to nie to samo.

[emoji4][emoji4][emoji4][emoji4]
 
reklama
Do góry