reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Jest z nami Julka przyszla na swiat o 9.52. 2900 i 52 cm 10/10 [emoji7][emoji7][emoji7]. Troche sie pokarmilismy i sobie slodko spi :) Dochodze pomalu do siebie swedzi nos boli brzuch. Przed cesarka balam sie panicznie dawali uspokajajace. Ogolnie dlugo szyli bo 10.40 odwiezli mnie na sale. A moze to tak standardowo nie wiem.
Gratulacje! :) Zdrowia i sił dla Was!
 
reklama
Jest z nami Julka przyszla na swiat o 9.52. 2900 i 52 cm 10/10 [emoji7][emoji7][emoji7]. Troche sie pokarmilismy i sobie slodko spi :) Dochodze pomalu do siebie swedzi nos boli brzuch. Przed cesarka balam sie panicznie dawali uspokajajace. Ogolnie dlugo szyli bo 10.40 odwiezli mnie na sale. A moze to tak standardowo nie wiem.

Gratuluję!!![emoji106][emoji8]
 
@Zaneta I Gratulacje!

Wczoraj pisałam że stał się cud i nie boli mnie ani biodro ani pachwina, chyba za bardzo się ucieszyłam bo w nocy przyszedl ból i nie puszcza. I wieczorem odszedł mi chyba kawałeczek czopa.. To dało mi motywacje do pakowania torby do szpitala. Jutro rodzić nie mogę bo czekam na odwiedziny znajomych także zaciskam nogi. Pozatym w niedziele chciałabym jechać do rodziców obejrzeć wózek :) ale gdzieś mam przeczucie że po weekendzie się rozpakuje.. Też przed porodem miałyście takie odczucia?
 
@Zaneta I Gratulacje!

Wczoraj pisałam że stał się cud i nie boli mnie ani biodro ani pachwina, chyba za bardzo się ucieszyłam bo w nocy przyszedl ból i nie puszcza. I wieczorem odszedł mi chyba kawałeczek czopa.. To dało mi motywacje do pakowania torby do szpitala. Jutro rodzić nie mogę bo czekam na odwiedziny znajomych także zaciskam nogi. Pozatym w niedziele chciałabym jechać do rodziców obejrzeć wózek :) ale gdzieś mam przeczucie że po weekendzie się rozpakuje.. Też przed porodem miałyście takie odczucia?
Ja mam takie odczucia od miesiąca i dalej się kulam :D
 
@Zaneta I Gratulacje!

Wczoraj pisałam że stał się cud i nie boli mnie ani biodro ani pachwina, chyba za bardzo się ucieszyłam bo w nocy przyszedl ból i nie puszcza. I wieczorem odszedł mi chyba kawałeczek czopa.. To dało mi motywacje do pakowania torby do szpitala. Jutro rodzić nie mogę bo czekam na odwiedziny znajomych także zaciskam nogi. Pozatym w niedziele chciałabym jechać do rodziców obejrzeć wózek :) ale gdzieś mam przeczucie że po weekendzie się rozpakuje.. Też przed porodem miałyście takie odczucia?

Ja to już się nie łudzę... Psychicznie nastawiam się, że w przyszłą niedzielę muszę się położyć w szpitalu i czekać... U mnie cisza jak makiem zasial...
 
Jest z nami Julka przyszla na swiat o 9.52. 2900 i 52 cm 10/10 [emoji7][emoji7][emoji7]. Troche sie pokarmilismy i sobie slodko spi :) Dochodze pomalu do siebie swedzi nos boli brzuch. Przed cesarka balam sie panicznie dawali uspokajajace. Ogolnie dlugo szyli bo 10.40 odwiezli mnie na sale. A moze to tak standardowo nie wiem.
Gratuluję :)
 
Ja to już się nie łudzę... Psychicznie nastawiam się, że w przyszłą niedzielę muszę się położyć w szpitalu i czekać... U mnie cisza jak makiem zasial...
To mnie pocieszyłyście dziewczyny... Ja oprócz twardnień brzucha i czasem bóli jak na okres też nic, ale szyjka już bardzo krótka i rozwarcie na palec było niecałe dwa tygodnie temu także lekarz powiedział że .
nigdy nic nie wiadomo
 
Gratuluję wszystkim mamusią [emoji5] My z Julką juz od tygodnia w domu. Bol zwiazany z cc minął,rana ładnie sie goi. Przed cesarka lekarze namawiali na sn,mala byla polozona miednicowo,ale uparlam sie na cc bo intuicja podpowiadala tak. Podczas cc okazalo sie ze lozysko wroslo w macicę, powstal krwotok,omal niestracilam macicy. Takze czasem warto sluchac intuicji. W 4 dobie ruszyla laktacja i mala na piersi
 
reklama
To mnie pocieszyłyście dziewczyny... Ja oprócz twardnień brzucha i czasem bóli jak na okres też nic, ale szyjka już bardzo krótka i rozwarcie na palec było niecałe dwa tygodnie temu także lekarz powiedział że .
nigdy nic nie wiadomo

To widzę masz podobnie jak ja. Też tylko twardnienia i czasem bóle miesiączkowe [emoji848] jutro mam się zgłosić do szpitala ciekawe co mi powiedzą jak mnie zbadają...
 
Do góry