reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
A ja tak siedzę i myślę, jak sie zacznie to kiedy mam jechać do szpitala skoro wczoraj miałam już prawie 3cm rozwarcia i gin oddzieliła mi dolny biegun pęcherza plodowego co by poszło szybciej...
O tym samym dzisiaj myślę. Mam prawie cały dzień twardy brzuch i jakieś skurcze w pachwinach. 2 tyg temu na wizycie miałam 2 cm rozwarcia i czop odszedł. No, ale skurczy jako tako brak, Mała się rusza, wody nie odeszły, więc nie pędzę do szpitala. A może powinnam, a nawet o tym nie wiem.
Chyba najlepiej pojechać jak odejdą wody. Ewentualnie jak będziesz czuła regularne skurcze :) ja tak zrobię ;)
 
Jest z nami Julka przyszla na swiat o 9.52. 2900 i 52 cm 10/10 [emoji7][emoji7][emoji7]. Troche sie pokarmilismy i sobie slodko spi :) Dochodze pomalu do siebie swedzi nos boli brzuch. Przed cesarka balam sie panicznie dawali uspokajajace. Ogolnie dlugo szyli bo 10.40 odwiezli mnie na sale. A moze to tak standardowo nie wiem.
Gratulacje [emoji173]️
 
reklama
Jest z nami Julka przyszla na swiat o 9.52. 2900 i 52 cm 10/10 [emoji7][emoji7][emoji7]. Troche sie pokarmilismy i sobie slodko spi :) Dochodze pomalu do siebie swedzi nos boli brzuch. Przed cesarka balam sie panicznie dawali uspokajajace. Ogolnie dlugo szyli bo 10.40 odwiezli mnie na sale. A moze to tak standardowo nie wiem.

Gratulacje!
Po wyjęciu dziecka cc jeszcze chwilę trawa, muszą wyjąć łożysko, sprowokować macice do obkurczania, podac leki, zszyć wszystkie powłoki, więc trochę to trwa. Najważniejsze, że już masz to za sobą i córka jest już przy Tobie!
 
Do góry