reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Listopadowe mamy 2018

U mnie też dziś mega śpiąco. Ale co się dziwić jak taka pogoda. Właśnie zrobiłam sobie kawę bo zasypiam a do 18 w pracy

Napisane na HTC Desire 626 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Umylam te okna, wchodze na fejsa a tam pierwszy post taki...
Nie moglam tego wczesniej zobaczyc? [emoji23]
fbb91f8bef252b86ffeece4be2ce6869.jpg


4c3tskjoa7ptmvui.png
 
Rozpieszczony haha
Ale dojdzie bobas ..dojda inne okolicznosci i wszystko sie zmieni. Stwardniejesz :laugh2:
Piesek tez sie zmieni:)
Kocham zwierzeta ale jesli moja by mi takie cyrki odwalala raz po raz to juz dawno spalaby na dole haha ja sie musze wyspac na tyle h pracy
Moja miala kiedyś faze chodzenia w nocy i halasowala wiec doszlo do tego ze pare nocy pod rzad spala w swoim transporterku i po paru razach przestala

Paula trzymam kciuki za wizytę:))

Właśnie nie wiem o co chodzi - jak jesteśmy oboje to o 6 muszę go budzić i na siłę na dwór brać, a jak zostajemy sami to śpi tak czujnie, że każdy odgłos na klatce czy gdzieś, a on już akcja...
 
Dziewczyny, a tak zmieniając temat.. Myślicie o wakacjach ? Planujecie wyjazd ? My byśmy bardzo chcieli do Chorwacji ale nie wiem czy mi wolno


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

A czemu nie? ;)
My planujemy, ale to zależy co będzie. Myślimy nad Maderą.
A wcześniej na majówkę chcemy lecieć do Londynu ;) w sumie mam nadzieję, że ginekolog nie będzie miała nic przeciwko ;) miała być majówka nurkowa, ale że w ciąży nurkować nie można to chcemy odwiedzić Londyn ;)
 
My być może też gdzieś pojedziemy, ale raczej bliżej. Chcieliśmy nad morze, ale ze Śląska, to spory kawałek, biorąc pod uwagę przeboje w pierwszej ciąży, wole ...po prostu nie przeginać.
 
Nigdy przenigdy nie jest glupio sie upominac o swoje. Glupio to bedzie tej osobie ktora nie oddala wtedy kiedy powinna :)
Tak wiec glowa do góry..pomoglas i to sie liczy a nie zamartwianie co oni sobie o tobie pomysla .
Powiem tesciowej zwby to teraz odbierala bo nie bede kupowac nowych. A co do urwanego kontaktu to jest jedyna polozna tam gdzie sie przeprowadzam wiec kontalt wróci. Kurcze jak ja cos pozyczam to chodzby sie walilo pilnuje terminu kiedy mam oddac a ona to trzyma juz kilka lat. Obawiam sie ze juz pozamiatane :(

A w ogole to pospalam teraz troche ;) ale muli mnie dalej :(
 
My być może też gdzieś pojedziemy, ale raczej bliżej. Chcieliśmy nad morze, ale ze Śląska, to spory kawałek, biorąc pod uwagę przeboje w pierwszej ciąży, wole ...po prostu nie przeginać.

Ja to mam nadzieję, że ze Śląska nad morze uda mi się pojechać w drugiej połowie października na wesele ;p nie mogę tego odpuścić ;p

A tak z innej beczki latał ktoś z 1-2 miesięcznym dzieckiem (tak około 4-5 godzin lotu)?
 
Ja w tym roku okien nie myję, bo za dwa miesiące będę myć już w swoim a nie wynajmowanym.
Jeśli chodzi o córkę, to łóżeczko ma jeszcze wszystkie szczebelki i śpi u siebie i nie przychodzi do nas, ale zazwyczaj raz w nocy płacze, bo chce jej się pić. Dam i idę dalej spać.
Wakacyjny wyjazd odpada, wszystka kasa pójdzie na mieszkanie.
 
reklama
@azamamew to juz za dwa miesiace na swoje? Fajnie. Ja sie bede urządzać w okolicy listopada akurat a miala tyle rzeczy zrobic wlasmymi silami bez ekipy do wszystkiego :( teraz bede sie musiala prosic rodziny i znajomych zeby mi porobili a ja ledwo bede miala jak tam zajzec
 
Do góry