reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Jestem dziewczyny Liliana urodziła się o 2 w nocy mierzy 52cm waży 3020 i dostała 10 pkt . Jest wspaniała [emoji7] dostała już cyca jak razem sobie leżałyśmy i pięknie ssała. Ja już Po prysznicu i chyba się prześpię jak dam radę . Położne zachwycone moim porodem resztę wam jutro opowiem [emoji28] wstawiam jeszcze zdjęcie na prywatny .[emoji7]
Gratulacje super że tak szybko poszlo
 
Ze nie jestem w stanie wykarmic malego sama.

Nie jesteś gorsza!!!
W sprawie laktacji sie nie wypowiem, bo są tu mądrzejsze ode mnie [emoji5]ale coby nie było - jak można być gorsza mama z tytułu rodzaju karmienia???
My kobiety to czasami lubimy sobie klin wbijać, są takie „madki”, co kłócą sie , że są lepsze bo- rodziły SN a nie cc, a miedzy tymi co rodziny SN to lepsze te co bez znieczulenia oczywiście [emoji23]i te co karmią kp lepsze od mm, a z tych kp to te lepsze co karmią po 3lata i piersią, a nie z butelki własnym mlekiem[emoji85]
O tak.. niestety są takie kobiety - ale olać je ciepłym moczem[emoji847][emoji16][emoji85] dopóki kochamy nasze dzieci, troszczymy sie o nie, wychowujemy je z miłością - jesteśmy najlepszymi mamami na świecie [emoji8] a gorsza matka to ta co bije dziecko, znęca sie nad nim, a nie ta co martwi sie, że daje mm!!!! Nieważne jak karmisz, ważne ze karmisz!! [emoji106][emoji5]
Jesteś wspaniała mama, bez względu na rodzaj karmienia czy sposób urodzenia dziecka [emoji16]popatrz na swój cud, który lezy przy tobie i powtórz sobie, że jesteś wielka - stworzyłaś z mężem cos tak wyjątkowego i teraz razem będziecie je wychowywać najlepiej jak potraficie a cała reszta niech spada[emoji8][emoji16][emoji847]


Ja tak tylko na szybko, doczytywac będę innym razem. O 17:20 na świat przyszła Emilka, 3360g i 53 cm. Skurcze zaczęły się o 21 Caly czas mialam skurcze krzyżowe. Poród SN, bez znieczulenia. Trochę pękłam i mnie nacieli ale nawet nie wiem ile mam szwów. Emilka ma płyn w płucach, dostałam ją tylko na minutkę i zabrali ją na patologie noworodka i ciężko mi z tym że nie mam jej przy sobie, nie przystawialam jej do piersi itp ale wiem że musi być teraz pod opieką. Jutro mąż ma przywieźć laktator i mam zacząć działać. Idę teraz odespać bo całą noc nie spałam.

Gratuluję!! [emoji8]


Jestem dziewczyny Liliana urodziła się o 2 w nocy mierzy 52cm waży 3020 i dostała 10 pkt . Jest wspaniała [emoji7] dostała już cyca jak razem sobie leżałyśmy i pięknie ssała. Ja już Po prysznicu i chyba się prześpię jak dam radę . Położne zachwycone moim porodem resztę wam jutro opowiem [emoji28] wstawiam jeszcze zdjęcie na prywatny .[emoji7]

Gratulacje !!! [emoji16]
 
Jestem dziewczyny Liliana urodziła się o 2 w nocy mierzy 52cm waży 3020 i dostała 10 pkt . Jest wspaniała [emoji7] dostała już cyca jak razem sobie leżałyśmy i pięknie ssała. Ja już Po prysznicu i chyba się prześpię jak dam radę . Położne zachwycone moim porodem resztę wam jutro opowiem [emoji28] wstawiam jeszcze zdjęcie na prywatny .[emoji7]

Gratulacje kochana!!!!!
 
Cała noc bez snu. Dałam małemu smoka, bo non stop na cycku. Ciągle by doil. Beka, ulewa, pierdzi. Pierwsza kupka zaliczona.

@Dita_333 zgadzam się z Tobą. Nie ma gorszych czy lepszych mam pod względem rodzaju karmienia czy przebytych porodów. Wszystkie jesteśmy wspaniałe i koniec kropka

Haha jak beka i ma gazy czyli wszystko funkcjonuje jak najlepiej [emoji23][emoji16][emoji106] a ty jak sie czujesz?
 
Jestem dziewczyny Liliana urodziła się o 2 w nocy mierzy 52cm waży 3020 i dostała 10 pkt . Jest wspaniała [emoji7] dostała już cyca jak razem sobie leżałyśmy i pięknie ssała. Ja już Po prysznicu i chyba się prześpię jak dam radę . Położne zachwycone moim porodem resztę wam jutro opowiem [emoji28] wstawiam jeszcze zdjęcie na prywatny .[emoji7]
Gratuluję :)
 
reklama
Haha jak beka i ma gazy czyli wszystko funkcjonuje jak najlepiej [emoji23][emoji16][emoji106] a ty jak sie czujesz?
Ogólnie czuję się dobrze, tylko nie wyspana i cycki mnie bolą bo mi je strasznie wymiętosił [emoji4]
Macica jak się obkurcza też daje czadu, ale jakoś wytrzymuje.
Gratulacje! :) ja dzis znowu jade na ip podejscie nr 3... Juz mi niedobrze na sama mysl
Trzymam kciuki żeby tym razem Cię przyjęli.

Niedługo będzie obchód ginekologa później pediatry. Tomasz prawdopodobnie dziś będzie szczepiony po badaniu.
Zobaczymy [emoji4]
 
Do góry