reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Jestem dziewczyny Liliana urodziła się o 2 w nocy mierzy 52cm waży 3020 i dostała 10 pkt . Jest wspaniała [emoji7] dostała już cyca jak razem sobie leżałyśmy i pięknie ssała. Ja już Po prysznicu i chyba się prześpię jak dam radę . Położne zachwycone moim porodem resztę wam jutro opowiem [emoji28] wstawiam jeszcze zdjęcie na prywatny .[emoji7]
Gratulacje i dużo zdrówka dla Was!!!
 
Jestem dziewczyny Liliana urodziła się o 2 w nocy mierzy 52cm waży 3020 i dostała 10 pkt . Jest wspaniała [emoji7] dostała już cyca jak razem sobie leżałyśmy i pięknie ssała. Ja już Po prysznicu i chyba się prześpię jak dam radę . Położne zachwycone moim porodem resztę wam jutro opowiem [emoji28] wstawiam jeszcze zdjęcie na prywatny .[emoji7]
Gratulacje :-) Witamy Liliankę na świecie :-*
 
Ale już dużo rozpakowanych nie?
Super !!! :)

U nas ok, wcześniaczek nasz rośnie:) Już waży 2700g!
Starszy 5 latek ma zapalenie ucha, na granicy antybiotyku jak to lekarz powiedział. Także jest z nami w domku . Ale już mu się nudzi. Mam mały problem bo do przedszkola nie mogę go narazie odwozic ( tzn.jak wyzdrowieje) . Z malenstwem póki co mamy nigdzie nie wychodzić, sama bym też nie chciała go ciągnąć do tych bakterii wirusów których w przedszkolu pełno . Tata rano do pracy, nie zdąży go odwieść. Mam sąsiadkę która by mogła młodego odwozic ale zaś on nie chce. Chyba się boi4bo zawsze tylko mama albo tata go wozili4i odbierali. Oby się jakoś dał przekonać .....
Mamusie macie też s"skleroze karmiących " mam? ;) Ja mam, czasami to myślę, że mi mózg odebrało hehehe

Pozdrawiam:) :)
 
reklama
Do góry